Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Kraków
Gdańsk
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Bienvenidos! ¿Cómo estáis?

Czy chcielibyście nauczyć się któregoś z pięknych języków Półwyspu Iberyjskiego? Marzą się Wam dalekie podróże do Ameryki Południowej, poznawanie tamtejszych kultur i posiadanie umiejętności swobodnego wypowiadania się i rozmawiania po hiszpańsku lub po portugalsku na każdy temat? A może chcielibyście popracować nad gramatyką?

Tak naprawdę każdy powód do podjęcia nauki jest dobry, a Wy właśnie trafiliście na odpowiednią osobę.

Kilka słów o mnie:
Absolwentka studiów filologicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i lektor z wieloletnim doświadczeniem i pasją.
     Jestem blisko związana z językami i kulturą Półwyspu Iberyjskiego - część studiów odbyłam na Universidad de Las Palmas de Gran Canaria oraz na Universidad Lusófona do Porto gdzie poszerzałam swoją wiedzę związaną z jezykami.

Serdecznie zapraszam na lekcje prywatne i korepetycje.

Nauczane poziomy:

Język hiszpański - od zera do poziomu C1
Język portugalski - od zera do poziomu B2

Cennik za zajęcia 60 minutowe:
80 zł / za osobę
120 zł / za grupę dwuosobową
150 zł / za grupę trzyosobową

Zajęcia mogą być prowadzone w trybie stacjonarnym (na terenie Krakowa) bądź przez Skype / Zoom.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego / Whatsapp/ E-mail.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Karolinka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Z różnych sytuacji, zaczęłam się uczyć nowego języka w Listopadzie, a w maju już miałam zdawać egzamin. Nie tylko skończyłyśmy program przed czasem, a także na egzaminie zdobyłam 80/80pkt. Pani zawsze jest przygotowana, wesoła i bardzo dobrze umie tłumaczyć. Cały czas jestem pod wrażeniem, że tyle się nauczyłam przez tak krótki okres czasu, a to wszystko dzięki Pani Adze.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2022

Swoją przygodę z hiszpańskim zaczęłam w innym miejscu, ale czułam ze stoję w miejscu i po 2 miesiącach nauki nie potrafię nawet zbudować prostego zdania. U Agnieszki już po dwóch lekcjach wiedziałam więcej niż po ośmiu wcześniej ☺️ Aga jest zawsze uśmiechnięta, przygotowana, lekcje są ciekawe i niemonotonne. Serdecznie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2022

Pani Agnieszka pomogła mi rozpocząć moją drogę z hiszpańskim. Cierpliwie odpowiada na moje pytania i pomaga mi uczyć się w moim tempie. Zajęcia prowadzi z ogromną pasją i urozmaica je anegdotkami językowymi. Dzięki temu nawet nudne tematy, jak gramatyka, stają się mega ciekawe :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Lekcje z Panią Agnieszką są super. Pani Agnieszka jest zawsze świetnie przygotowana, lekcje są ciekawe i panuje podczas nich bardzo przyjazna atmosfera. Polecam wszystkim!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Agnieszką. Posiada dużą wiedzę, języki to jej pasja. Jest otwarta, komunikatywna i uśmiechnięta. Zawsze przygotowuje ciekawe lekcje, gdzie nie tylko przekazuje wiedzę z gramatyki czy słownictwa, ale również można dowiedzieć się sporo o kulturze.
Bardzo polecam, naprawdę warto!

avatar
Krzystof L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Pani Agnieszka podchodzi do zajęć z zaangażowaniem, dokładnie tłumaczy . W czasach pandemii nigdy nie było problemu , zawsze jest przygotowana. Pani Agnieszka posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, co przekłada się na wydajność zajęć, jest w stanie zwrócić uwagę na najczęściej pojawiające się u uczniów błędy. Cena idzie w parze z profesjonalizmem.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2020

Lekcje z panią Agnieszką to czysta przyjemność! Jest świetnie przygotowana do zajęć i dopasowuje materiały do potrzeb ucznia. Polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.