Delfina Mrozowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Komorów
Pruszków
Warszawa
Nowa Wieś

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Pani Delfina uczy od kilku lat nie tylko mnie, ale również mojego męża i dziecko. Jest lektorką profesjonalną, sympatyczną, o indywidualnym podejściu do uczniów. Zawsze przygotowana do lekcji. Potrafi dobrze tłumaczyć wszystkie niejasności w konstrukcji gramatycznej. Zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę i poszerzenie słownictwa. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Jest godna polecenia dla każdego, kto chce podszlifować swój włoski :)
Raccomando le lezioni con Delfina.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2016

Świetna nauczycielka, bardzo dobrze tłumaczy, ciekawe zajęcia, zawsze punktualnie. GORĄCO POLECAM i pozdrawiam Dela, dzięki za przygotowanie do matury i późniejszych egzaminów CELI! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.