Michał Męcik

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Tychy
Gliwice
Zabrze
Katowice
Mikołów
Faktura VAT

Michał Męcik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/548 opinii
Dla użytkownika Michał Męcik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 02.2018
Politechnika Śląska
Inżynier
Makrokierunek (w całości w języku Angielskim), specjalność Informatyka
Kursy i szkolenia
01.2017
Cambridge English: Proficiency (CPE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 48
avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Zajęcia z Panem Michałem zacząłem kilka lat temu. Mój angielski był wtedy na średnim poziomie- potrafiłem się dogadać, lecz popełniałem wiele błędów gramatycznych, oraz leksylalnych. Pan Michał od razu wszystkie je wychwycił i zaczął ze mną pracować nad nimi. Od samego początku moja nauka angielskiego odbywała się na każdej płaszczyźnie- pisanie, czytanie, gramatyka, słówka i co najważniejsze, rozmawianie.
Z szybkością zauważyliśmy znaczną poprawę. Po pewnym czasie rozpoczął się dla mnie etap, w którym musiałem zdać kilka ważnych egzaminów, oraz porozumieć się z wieloma ludźmi po angielsku. Na samym początku zaczęliśmy przygotowywania do egzaminu SAT, później przeprowadziłem się na pewien czas do Stanów, a tam niewyobrażalnie przydały mi się regularne konwersacje z Panem Michałem- dzięki nim tak naprawdę bez problemu poradziłem sobie z komunikacją. Rok później czekała mnie matura, która dzięki częstym korepetycją, została napisana z wynikiem powyżej 90%. Dziś jestem w trakcie powtarzania wszystkich ważnych wiadomości, które są mi nie zbędne do prowadzenia własnych zajęć.
Lekcje z Panem Michałem zawsze sprawiały mi przyjemność- był punktualny, potrafił ze mną zażartować, oraz z powagą podejść do niektórych spraw, jeżeli sytuacja tego wymagała. Zdecydowanie polecam Pana Michała jako nauczyciela języka angielskiego.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Witam, chciałabym polecić Pana Michała wszystkim uczniom i rodzicom. Moja córka nadrobiła w 4 miesiące duże zaległości ze szkoły podstawowej i jest już na bieżąco z materiałem z rozszerzonym angielskim w 1 klasie liceum. Zorganizowane i przygotowane lekcje na każdy tydzień, mnóstwo konwersacji i różnorodnych typów zadań. Polecamy serdecznie.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Korepetytor współpracuje z naszym synem od lat. Dobrze przygotowany i cierpliwy. Daje rade również z uczniami bez zdolności do nauki języków obcych. Polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2019

Nauczyciel godny polecenia. Poza niezaprzeczalną wiedzą i znajomością języka oraz umiejętnością przekazywania jest bardzo rzetelny, cierpliwy, zawsze przygotowany do lekcji, a zadania domowe są wyszukanie i adekwatne do tematów czy zagadnień. Syn z wielką chęcią uczestniczy w lekcjach prowadzonych przez Pana Michała i osiąga zamierzone rezultaty. Na pewno nadal będziemy współpracowali i dziękujemy za dotychczasowy wkład w poszerzaniu znajomości języka angielskiego.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Zanim zdecydowałem się na korepetytora angielskiego spotkałem się z kilkoma innymi osobami. Żadnej z nich nie można było odmówić warsztatu i wiedzy na temat języka.

Przewaga Michała polega na jego inteligencji, charakterze, zainteresowaniach i nietuzinkowym podejściu do tematów omawianych na zajęciach. Dzięki temu spotkania są ciekawe, skupienie ucznia większe, a omawiane zagadnienia same zostają w głowie.

Polecam z czystym sumieniem!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Uczęszczałam na lekcje z panem Michałem nigdy nie były nudne. Każda była inna, ale dobrze przeprowadzona dzięki czemu zawsze czegoś nowego i w ciekawy sposób się nauczyłam. Zadania domowe też zawsze były ciekawe i różne.Podziwiam Jego cierpliwość. Nauczyciel godny polecenia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Nauczyciel godny polecenia. Swoją prace wykonuje z pasją, niesztampowo, potrafi zaciekawić ucznia.

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Bardzo dobry nauczyciel.
Pan Michal rzetelnie przygotowuje sie do zajec oraz prowadzi je w bardzo ciekawy i skuteczny sposob. Mila atmosfera i szybko widoczne rezultaty a w efekcie bardzo dobre wyniki miedzy innymi z egzaminu osmioklasisty.
Moj syn z checia uczeszczal na zajecia korepetytora, z ktorych wynosil wiele nowych, pomocnych wiadomosci a nauke angielskiego kontynuowac bedzie tez w liceum.
Moge polecic z czystym sumieniem

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Bardzo skuteczny nauczyciel . Konkretny , uprzejmy , solidnie przygotowuje materiały . Pełen profesjonalizm . Mila atmosfera i szybko widoczne rezultaty . Córka jest bardzo zadowolona z korepetytora i z wielką chęcią przystępuje do następnych lekcji z języka angielskiego .

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Michał jest moim trzecim nauczycielem angielskiego i mogę go polecić z czystym sumieniem. Dwójka poprzednich nauczycieli nie zwracało uwagi na moje błędy w wymowie oraz gramatyce - chcieli tylko dotrwać do końca zajęć. Skutkowało to tym że w pracy wszyscy patrzyli ma moje zdolności językowe z lekkim politowaniem. Z Michałem jest inaczej - poprawia moje błędy na bieżąco (nie pozwalając się im utrwalić) oraz co istotniejsze tłumaczy prosto i z sensem dlaczego coś pisze lub wymawia się w taki a nie inny sposób. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, tematy nie powtarzają się. Na naszych zajęciach nie ma sztywnego programu nauczania, pozwala mi to na lepsze zaadresowanie moich bieżących potrzeb - potrzebuje przygotować się do negocjacji cenowych z klientem? Nie ma sprawy, Michał to ze mną przećwiczy. I na koniec najważniejsze, lekcje zawsze odbywają się w ustalonym terminie - co wcale nie jest takie oczywiste dla wszystkich. Raz jeszcze gorąco polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Michał jest nauczycielem kreatywnym, sumiennym z bardzo indywidualnym podejściem do ucznia. Dobrany, indywidualny tok nauczania sprawia, że córka do zajęć podchodzi bardzo entuzjastycznie, a efekty jego pracy widać po każdych zajęciach. Wymiernym efektem jego pracy jest to, iż z języka angielskiego jest najlepsza w klasie oraz to, że w klasie 6 rozwiązuje już egzamin ósmoklasisty.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Michał wymyślił system na mój opór w mówieniu.
Wole pisać i czytać, mój problem to głównie zrozumienie ze słuchu . Michał skupił się w głównej mierze na blokadzie w mówieniu. Korzystałam z wielu kursów i zawsze zostawałam na tym samym poziomie . Ćwiczymy słuch i coraz więcej zaczynam rozumieć, to dodaje motywacji i zaczyna się bardzo chcieć.
W końcu mam lekcje przynoszące efekty. Bardzo polecam :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Lekcje angielskiego z Michałem pomogły mi zdać rozszerzoną maturę z angielskiego na bardzo zadowalający wynik :) Sam Michał uświadomił mnie, że język ten wcale nie jest taki trudny, na jaki się wydawał chwilę przed rozpoczęciem korepetycji. Zdecydowanie polecam wszystkim osobom, które pragną podszkolić swój angielski przy świetnej atmosferze!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Polecam Pana Michała jako nauczyciela dla tych starszych i dla tych młodszych. Pan Michał uczy mnie, a także udziela korepetycji mojej nastoletniej córce. Pan Michał, dostosowuje lekcje do potrzeb ucznia. Moja córka ma problem z koncentracją - zajęcia są tak prowadzone, że naprawdę nie wiem jak Pan Michał to robi, ale córka potrafi przyswoić materiał który przerabiają. Ja natomiast jestem bardzo zajęta, Pan Michał tak dobiera mi sposób nauki żebym chociaż małymi kroczkami szła do przodu. To świetny nauczyciel!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Człowiek z pasją. Po zajęciach z Michałem mój angielski uległ znacznej poprawie. Bardzo dobry nauczyciel, niezwykle cierpliwy, sumienny i rzetelny człowiek. Zajęcia prowadzone są w miłej, pozytywnwj atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Zdecydowanie polecam Michała do pomocy w nauce języka angielskiego. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia, jest kompetentny i dokładny w przygotowywaniu i udzielaniu każdej lekcji.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Po kilku miesiącach lekcji z Michałem mogę szczerze polecić prowadzone przez niego zajęcia. Są bardzo ciekawe i nieszablonowe, atmosfera w trakcie zajęć jest świetna. Michał jest rzetelny, kompetentny, dowcipny, szczery, bezpośredni. Potrafi skutecznie zmotywować do nauki. Jest dobrym nauczycielem. Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Polecam korepetycje u Michała wszystkim którzy chcą nauczyć się języka angielskiego, poszerzyć wiedzę z tego zakresu lub mają braki i chcieli by je nadrobić. Zajęcia są przeprowadzane w miłej i luźnej atmosferze. Michał zawsze jest punktualny oraz zwraca uwagę na szczegóły. Cechuję się także humorem i cierpliwością. Dla chętnych wysyła zawsze ciekawe zadania oraz pomoce dydaktyczne. Jeszcze raz jak najbardziej polecam lekcje u Michała.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Michała cechuje bardzo dobry kontakt z uczniem, niezależnie od wieku ucznia :-). Ogromna cierpliwość, elastyczne i ciekawe podejście do tematów zajęć, korzystanie z różnorodnych źródeł (filmy, piosenki, wiersze, opowiadania), duża wiedza ogólna, poczucie humoru, ciekawość ludzi i świata - to wszystko sprawia, że lekcje z Michałem są ciekawe i ułatwiają zgłębianie tajników języka angielskiego. A wszystko to dzieje się w przemiłej, przyjaznej atmosferze i można nie zauważyć , że właśnie się uczysz.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Bardzo polecam lekcję języka angielskiego z Michałem. Lekcje prowadzone są w ciekawy i różnorodny sposób, jak najbardziej dostosowany do danej osoby w bardzo miłej atmosferze. Jeśli ktoś poszukuje zaangażowania, profezjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam naukę z tym anglistą.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Bardzo lubię lekcje języka angielskiego z p. Michałem , bo.. jest mega cierpliwy w przekazywaniu wiedzy, za świetnie podejście do ucznia, bez oceniania , gdy nie do końca potrafię "zapanować" nad gramatyką lub poprawną wymową . Za nieustanne motywowanie do dalszej nauki i wiarę, że kiedyś uda mi się swobodnie porozumieć w języku angielskim. Dziękuję

avatar
Agnieszka i Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2018

P. Michał jest jednym z najlepszych nauczycieli jęz. angielskiego, z jakim mamy przyjemność pracować. Inteligentny, pełen pasji i zaangażowania, w to co robi. Język angielski jest jego hobby. Bardzo umiejętnie przekazuje swoją bogatą wiedzę. Perfekcjonista, jeśli chodzi o prowadzenie zajęć w sposób ciekawy, nieszablonowy, a zarazem w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Poza tym punktualny, sumienny . Każdemu , z czystym sumieniam polecamy naukę z Michałem !!!

avatar
Jaga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Podczas naszej współpracy Pan Michał wykazał się profesjonalnym i elastycznym podejściem do kursantów. Jego zaangażowanie, kreatywność oraz umiejętność indywidualnego podejścia do każdego uczestnika sprawia, że kursanci są w pełni zadowoleni z zajęć oraz osiągają zamierzone efekty. Polecam lektora Michała w 100%.!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Michał jest bardzo dobrym nauczycielem, doskonałym motywatorem.Dzięki niemu polubiłam angielski i pierwszy raz uczę się z przyjemnością, a wróciłam do nauki angielskiego po 15-stu latach przerwy. Lekka, zabawna, niestandardowa forma zajęć bardzo mi odpowiada. Michał jest wymagający, ale cierpliwy i serdeczny przy tym. Kolejnym plusem jest elastyczność,jeśli chodzi o godziny zajęć oraz dojazd do kursanta i punktualność. Zapisałam do Michała również moją córkę, rezygnując ze szkoły językowej.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Polecam! Bardzo dobry i bezproblemowy kontakt, możliwość łatwego ustalania terminów zajęć, no i duża cierpliwość do ucznia co było dla mnie bardzo ważne .

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Co tu dużo mówić, wspaniały korepetytor. Dzięki niemu wszystko, co sprawiało mojemu synowi problemy, teraz przychodzi z łatwością. Elastyczność i przede wszystkim wspaniałe podejście do ucznia. Polecam gorąco!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Bardzo dobry korepetytor.
Wytłumaczył mi w jasny i zrozumiały sposób zagadnienia, których nie byłem w stanie zrozumieć przez bardzo długi czas a w efekcie dzięki niemu zdałem ważny dla mnie egzamin.
Polecam gorąco!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Z czystym sumieniem polecam :)

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Solidny korepetytor. Syn czuje się pewnie na lekcjach angielskiego w szkole, świadczą o tym lepsze oceny. Polecam w 100%

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Polecam Michała Męcika osoba solidna, przygotowana do zajec, syn jest bardzo zadowolony, nie trzeba bo namawiać na lekcje, na dobre wyniki z języka angielskiego w szkole

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Są na tym świecie osoby, które mają łatwość w nauczeniu się języków, a są takie które nie mają do tego talentu. Pomimo tego, że nie traktuje siebie jako „ostatnią sirotę” jeśli chodzi o naukę ( bo przecież mam wyższe wykształcenie, piszę doktorat itp…) to angielski zawsze szedł mi kiepsko, hmmm… więc pewnie jestem tą osobą, którą cechuje brak talentu w tym obszarze. Szukając nauczyciela dla siebie, szukałam w ciemno, ale uf, trafiłam tak jak powinnam trafić. Michał jest pierwszym nauczycielem, który jest w stanie mnie czegoś nauczyć. Czuję przy nim progres i pierwszy raz widzę na czym polegają moje błędy w tym, że do tej pory nie potrafiłam przyswoić tyle ile bym chciała. Michał czuje z czym mam problem i małymi kroczkami to modyfikuje. Z czystym sumieniem go polecam. Cieszę się, że takiego nauczyciela znalazłam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Moja córka uwielbia lekcje z Panem Michałem, rewelacyjne podejście do dzieci/młodzieży. Lekcje są bardzo ciekawe i urozmaicone, przez co nie ma chwili na nudę. Pół roku nauki, a poziom wiedzy przeskoczył o dwa lata szkolne. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Serdecznie polecam!
Mimo bardzo krótkiego czasu zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu poprawkowego z języka angielskiego.
Michał profesjonalnie podchodzi do lekcji i potrafi każda osobę przygotować do swobodnego wypowiadania się po angielsku,

avatar
Jonasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Świetny nauczyciel. Nowatorsko podchodzi do formy zajęć, przez co lekcje są ciekawe, dynamiczne a przede wszystkim dają efekty. Poza tym Michał to bardzo miły człowiek z dużym poczuciem humoru. Polecam!

avatar
Tobiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Polecam! Bardzo dobry i bezproblemowy kontakt, możliwość łatwego ustalania terminów zajęć, ciekawe prowadzenie lekcji i świetne wyjaśnianie trudności języka angielskiego. Dzięki Michałowi bardzo dobrze napisana matura zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, a matura ustna zdana na 100%.
Serdecznie Polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2017

Z czystym sumieniem moge polecić Michała jako korepetytora, zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze w bardzo ciekawy sposób. Michał w prosty sposób tłumaczy zagadnienia zwiazane z czasami a dzięki rozmową po angielsku bez trudu mozna zdać maturę ustną. Szczerze polecam każdemu kto w ciekawy i łatwy sposób chce nauczyć się angielskiego.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2017

Bardzo dobry kontakt, nauka przynosi już efekty w postaci lepszych ocen ( szkoła średnia ) . Jeśli ktoś szuka korepetycji to śmiało mogę polecić Pana Michała.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Michał jest bardzo dobrym korepetytorem, stara sie by lekcje byly ciekawe i angażuje się w nauczanie każdej osoby z taką samą starannością. Polecam serdecznie!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2016

Michał to bardzo kompetentny nauczyciel. Dzięki Niemu znacznie podszlifowałem swój angielski i nie mam już żadnych obaw w używaniu tego języka na co dzień.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2016

Bardzo polecam, świetny nauczyciel dla mojej córki !

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Michał jest zawsze przygotowany do zajęć, polecam, warto!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2016

Michał to nauczyciel godny polecenia. Zaangażowany w lekcje, profesjonalny, zawsze przygotowany do zajęć i przede wszystkim cierpliwy. Potrafi zmotywować do nauki. W bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę i sprawia, że nauka angielskiego staje się przyjemnością. Luźna atmosfera na lekcjach skutecznie niweluje strach i stres przed mówieniem. Swobodne rozmowy na rożne ciekawe tematy sprawiają, ze nie wiadomo kiedy mija godzina. Lekcje dostosowane do moich potrzeb i oczekiwań. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Michałem. Polecam

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100% !

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2015

Polecam Michała zawsze przygotowany do zajęć. Fajnie prowadzi zajęcia nie skupia się wyłącznie na gramatyce czy pisowni ale też rozmowa i wymowa jest dla niego ważna.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Najlepsza osoba z jaką kiedykolwiek miałem zajęcia. Sposób prowadzenia korepetycji, cierpliwość i duże zaangażowanie się w moją naukę języka przez Pana Michała jest absolutnie na plus. Bardzo polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Interesujący sposób prowadzenia zajęć, innych niz wszystkie. Dzięki jego lekcjom nauczyłam się nie tylko gramatyki, ale przede wszystkim rozmowy w języku angielskim. Pan Michał nie tak jak inni korepetytorzy z którymi miałam zajęcia kładzie nacisk również na rozmowe, która moim zdaniem jest bardzo ważna. Jestem bardzo zadowolona dzięki niemu zdałam maturę z angielskiego na 95%. POLECAM!!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2014

Witam
Michał jest osobą cierpliwą , zaangarzowaną w prowadzone zajęcia Pomocny nawet po lekcjach
Polecam na 100 %

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2014

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjemny sposób. Jest cierpliwy i zaangażowany w to co robi. Przyjemna atmosfera. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.