Kalina Basińska

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Ełk
Olsztyn
Ostróda
Elbląg
Tczew
Słupsk

Kalina Basińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kalina Basińska

O mnie

Biotechnolog zafascynowany bioinformatyką. Naukowiec z pasją do nauczania. Wprowadzam w fascynujący świat biologii i pomagam nie zgubić się na jego zawiłych ścieżkach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 09.2021
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Bioinformatyka
10.2019 - 09.2021
GUMed i UG
Magister
Biotechnologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2016 - 01.2018
Uniwersytet Wrocławski
Przygotowywanie i prowadzenie zajęć naukowo-eksperymentalnych w dziedzinie biochemii dla uczniów szkół ponadpodstawowych
05.2019 - aktualnie
Smart-Lab

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2023

Pani Kalina z wielką cierpliwością i zaangażowaniem przygotowywała mnie do matury z biologii. Każde zagadnienie potrafiła przestawić w ciekawy i łatwy do zrozumienia sposób. Dzięki ćwiczeniom ukierunkowanym na egzamin maturalny byłam w stanie zauważyć detale w pytaniach, które ułatwiły mi znalezienie poprawnej odpowiedzi. Jeszcze raz dziękuję za włożone zaangażowanie i zdecydowanie polecam Panią Kalinę jako korepetytorkę.

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Kalina świetnie przygotowała mnie do nadchodzącej matury! Daleko mi do orła z biologii, ale Kalina cierpliwie tłumaczyła mi partie materiału których nie rozumiałam, a z innych pomogła mi usystematyzować wiedzę. Umiała wytłumaczyć niektóre zagadnienia z innej strony niż robią to w szkole, co bardzo mi pomogło. Dzięki niej nie boję się już czerwcowej matury i myślę, że jeśli dała radę mi pomóc, to innym z pewnością też :)

Kalina Basińska

Dziękuję za miłe słowa :)
Trzymam kciuki żebyś dostała się na wymarzone studia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.