Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć jestem Daria, ukończylam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Gliwicach oraz Filologię Włoską na Uniwersytecie Śląskim. Zdobyłam certyfikat C2 na Università per Stranieri di Siena.

Mieszkam na południu Włoch od wielu lat. Mam 12-letnie doświadczenie zarówno w udzielaniu korepetycji online jak i w nauczaniu w klasie.
Prowadzę konwersacje oraz zajęcia personalizowane, które pomogą Ci zdać maturę, egzamin. Przygotuję Cię do wyjazdu do Włoch czy to na wakacje czy służbowo. W ofercie mam również konwersacje (termohydraulika, pszczelarstwo, kultura i gastronomia Włoch) oraz lekcje dla firm.

Podczas każdych zajęć zabiorę Cię w podróż po Włoszech. Pokażę, choć przez okienko skype włoskie słońce i prześlę zapach włoskiego espresso.
Wystawiam faktury.
Nie mam większych ograniczeń godzinowych.
Pozdrawiam

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2012
UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
Magister
FILOLOGIA WŁOSKA
Kursy i szkolenia
06.2015
British Institute
05.2019
CILS C2
Doświadczenie
09.2009 - 06.2012
Europejczyk Szkoła języków obcych
Nauczyciel języka włoskiego w klasie oraz nauczyciel jezyka włoskiego dla firm. Różne poziomy języka. Zarówno dzieci jak i dorośli.
02.2016 - aktualnie
Cooperativa Sociale Gaia
Nauczyciel języka włoskiego na różnych poziomach języka. Zarówno dzieci, młodziez jak i dorośli. Kursy tematyczne, przygotowanie do wyjazdów za granicę oraz konwersacje.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.