Dominik Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Skierniewice (Centrum +1)
Warszawa (Bemowo +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Miły, uśmiechnięty i pozytywnie zakręcony student filologii włoskiej na UW z chęcią podzieli się swoją wiedzą dotyczącą tego pięknego języka.

Jeśli chciałbyś nauczyć się podstaw albo rozszerzyć swoją wiedzę - służę pomocą. Przygotuję Cię do zdania egzaminu maturalnego oraz innych egzaminów językowych.

W nauce języka obcego stawiam na komunikację, ponieważ uważam za o wiele bardziej przydatną umiejętność zamówienia obiadu w restauracji niż znajomość konstrukcji strony biernej ;-)

Mam doświadczenie w nauce młodzieży (kurs dla technikum przed praktykami zawodowymi w ZS3 w Skierniewicach) oraz osób starszych (Uniwersytet Trzeciego Wieku w SGH w Warszawie). Cały czas się dokształcam, w tym roku wziąłem udział w kursie języka włoskiego na poziomie zaawansowanym w Turynie.

Czekam z niecierpliwością na wszystkich, którzy chcą zaprzyjaźnić się z włoszczyzną :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Filologia Włoska
Kursy i szkolenia
07.2019
Ciao Italy Torino - kurs włoskiego na poziomie C1
Doświadczenie
02.2018 - 05.2018
Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
Nauka języka włoskiego osób starszy
11.2018 - 12.2018
ZS nr 3 w Skierniewicach
Kurs włoskiego dla uczniów technikum przygotowujących się do stażu we Włoszech

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Skoro Pan Dominik nauczył nawet takiego osła (a nawet pazzo) to ja nie gratuluje sobie, tylko jemu! Świetny nauczyciel, z ogromną cierpliwością i jeszcze większym talentem do tłumaczenia!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Znam Dominika. Świetnie mówi po włosku. Gwarantuję, że chłopak zna się na fachu i sprawdzi się jako nauczyciel lub korepetytor języka włoskiego. Jego pozytywne spojrzenie na świat i otwartość na ludzi zapewne sprawią, że nauka języka z Dominikiem będzie samą przyjemnością. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.