Dawid Wyrozębski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Olsztyn
Elbląg
Bartoszyce
Szczytno
Iława
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia100 - 200 / 60 min

Dawid Wyrozębski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/582 opinie

Opis ogłoszenia

Specjalizuję się w przygotowaniu na akademie medyczne. Kompleksowe przygotowanie to podstawa zdania matury na wysoki procent. Wielu aktualnych studentów studiów lekarskich, stomatologii, weterynarii czy farmacji potwierdza efektywność prowadzonych przeze mnie zajęć.

Praca z uczniem odbywa się na indywidualnych spotkaniach lub za pomocą Zoom

W swojej pracy ogromny nacisk kładę na formułowanie prawidłowych odpowiedzi oraz solidną naukę z materiałów wykraczających poza podręczniki szkolne.

Każdy z uczniów otoczony jest indywidualną opieką, a proces nauki jest przystępny dla ucznia. Na zajęciach przerabiane są corocznie uaktualniane prezentacje zawierające najnowsze zadania maturalne.

W swoim dorobku dydaktycznym oprócz sukcesów w postaci dziesiątek studentów najlepszych uczelni medycznych w kraju samodzielnie realizuje projekt największego zbioru internetowego z zadaniami maturalnymi z zakresu biologii i chemii pod marką DWMED oraz PALLADIUM (w tej znanej platformie odpowiadam za biologię).

Forma współpracy pozwala na indywidualne zajęcia wspierane zajęciami rupowymi w celu kompleksowego przygotowania maturzysty do egzaminu.

Ukończyłem studia na wydziale Biologii i Biotechnologii na kierunku biologia, a aktualnie jestem na IV roku kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Zapraszam do kontaktu i współpracy

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dawid Wyrozębski
ul. Donimirskich 29/40
82-300 Elbląg
NIP: 5821610386

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 09.2014
UWM
BIOLOGIA
10.2018 - aktualnie
Gdański Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - 01.2015
PlusKursy
Właściciel firmy organizującej kursy maturalne z chemii, biologii oraz matematyki, zajmowałem się tworzeniem materiałów, które z powodzeniem pomagały maturzystom uzyskać wymarzone wyniki
09.2015 - aktualnie
DWMED.PL
Stworzyłem Autorską platformę edukacyjną zawierającą setki filmów z rozwiązaniami zadań z chemii oraz biologii na najwyższym poziomie.
05.2019 - aktualnie
www.akademiadwmed.pl
Twórca platformy edukacyjnej www.akademiadwmed.pl
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 82
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2024

Polecam zajęcia z panem Dawidem każdej osobie chcącej osiągnąć wysoki wynik, pisząc maturę z biologi. Praca jest systematyczna, na każdych zajęciach można dowiedzieć się dużo nowych informacji oraz cennych podpowiedzi o poprawnym sposobie konstruowania odpowiedzi. Po roku zajęć jestem w pełni usatysfakcjonowana z wyników mojej matury.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2024

Pan Dawid jest bardzo dobrym, wymagającym, a przede wszystkim szczerym nauczycielem.
Bardzo dokładnie weryfikuje wiedzę uczniów, jednocześnie motywuje do działania. Jest w stanie odpowiedzieć na każde zadane pytanie i wszystko dokładnie wytłumaczyć! Bardzo polecam :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Pan Dawid świetnie przygotowuje maturzystów do ich jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Uczy przede wszystkim uczyć się i nieustannie sprawdza ich wiedzę. Poświęca mnóstwo czasu poza ustalonym harmonogramem na weryfikację postępów. Bardzo szybko reaguje na wszelkie niedociągnięcia podopiecznych. Polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Pan Dawid to specjalista w swojej dziedzinie. Świetnie tłumaczy biologiczne zawiłości. Polecam jego kursy wszystkim liczącym na wysoki wynik.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2023

Moją przygodę z korepetycjami u Pana Dawida zaczęłam już w pierwszej liceum aż do matury. Uczęszczałam na zajęcia zarówno z biologii jak i chemii, co wymagało ogromnego poświęcenia ponieważ Pan Dawid zawsze wiele wymagał przede wszystkim gruntownego przygotowania przed zajęciami. Pan Dawid zawsze jasno i rzeczowo tłumaczył dane zagadnienia. Wiele przerobionych arkuszy maturalnych przyniosło oczekiwane efekty czyli wymarzony kierunek lekarski.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2023

Jeśli do spełnienia marzeń potrzebujecie świetnego wyniku na maturze z biologii i chemii, dobrze trafiliście! Uczęszczałam na zajęcia do Pana Dawida przez 2 lata i uważam, że to najlepsza decyzja w sprawie przygotowania do matury! Dzięki kursom maturalnym nauczyłam się dobrego formuowania odpowiedzi na pytania na maturze, co było kluczem do sukcesu!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Dawida! Doskonale przygotowuje do matury - wszystko dokładnie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości, a do tego jest bardzo sympatyczny :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Pan Dawid doskonale i z łatwością potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę. Żadne pytanie nie stanowi dla niego wyzwania. Nasza współpraca była bardzo systematyczna i terminowa. Jestem zadowolona z przebiegu zajęć oraz z dużego zaangażowania w przygotowanie do nich Pana. Każde nasze spotkanie upewniało mnie w tym, że będę doskonale przygotowana do matury rozszerzonej z biologii.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Pan Dawid świetnie przekazuje innym wiedzę. Jego zajęcia bardzo pomogły mi w zrozumieniu klucza i przygotowaniach do matury. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, nawet poza czasem trwania zajęć. Jest to człowiek rzetelny, sumienny, dobrze zorganizowany i bardzo sympatyczny. Przygotowane przez Pana Dawida prezentacje są świetną formą powtórki i zawierają wszystkie najważniejsze zagadnienia. Polecam z całego serca :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Pan Dawid to korepetytor naprawdę godny polecenia, dzięki wspólnej współpracy dostałam się na wymarzoną medycynę. Potrafi najtrudniejsze i najbardziej problematyczne zagadnienia wyjaśnić w jak najprostszy i zrozumiały dla ucznia sposób. Jeśli jesteś gotowy do ciężkiej pracy aby dostać się na wymarzone studia pan Dawid pomoże ci w realizacji twojego planu przekazując ci swoją cenną wiedzę. Wyniosłam bardzo dużo z zajęć i będę je polecać każdemu z czystym sumieniem!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Jeśli marzysz o studiach medycznych - Pan Dawid to najlepszy korepetytor! Dzięki niemu nie żałuję, że postanowiłam zrobic rok przerwy, aby ponownie podejść do matury. Konkretne zajęcia, do których trzeba się bieżąco przygotowywać dają duże efekty. Polecam z całego serduszka!!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Pan Dawid to najlepszy korepetytor jaki istnieje. Współpraca z nim pozwoliła mi dostac się na wymarzoną stomatologię! Będę na pewno miło wspominać kursy jak i zajęcia indywidualne, każdemu kto chce się dostac na studia medyczne gorąco polecam zajęcia z panem Dawidem!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Pan Dawid ma ogromną wiedzę z zakresu chemii i biologii i potrafi bardzo dobrze tłumaczyć problematyczne motywy. Nasza współpraca pozwoliła mi dostać się na wymarzony kierunek, dlatego polecam, bo pan Dawid to sprawdzona firma! Jest zdeterminowany i bardzo zależy mu na sukcesie kursantów:)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Pan Dawid jest nauczycielem z pasją, zrozumiale wyjaśnia każde zagadnienie. Lekcje są prowadzone systematycznie, nawet podczas pandemii Pan Dawid kontynuował zajęcia przez skype/discord’a. Dzięki temu bardzo dużo się nauczyłam i z czystym sumieniem polecam współpracę.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

W tym roku przystąpiłem do matury z chemii już 3 raz, dzięki połączeniu fachowej pomocy, zaangażowaniu oraz wysokim wymaganiom Pana Dawida w czasie wspólnych zajęć, osiągnąłem wysoki, zadowalający mnie wynik, dzięki czemu 3 raz był ostatnim.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Zajęcia z Panem Dawidem są świetnym przygotowaniem do matury. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest możliwość nauki online, co tylko potwierdziła obecna sytuacja epidemiologiczna -zajęcia nie ustały nawet na chwilę i wciąż trzymaliśmy się grafiku. Pan Dawid poza super przygotowaniem merytorycznym zapewnia miłą atmosferę podczas zajęć, dzięki czemu można naprawdę skorzystać z wiedzy jaką przekazuje. W razie wątpliwości zawsze tłumaczy tak, aby było to zrozumiałe i zostało w głowie na długo. Bardzo polecam.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Zajęcia sprawiły, że nauka chemii stała się dla mnie przyjemnością. Pan Dawid włożył wiele cierpliwości w dokładne wytłumaczenie każdego zagadnienia nie tylko na zajęciach stacjonarnych ale również internetowych. Lekcje dały mi naprawdę wiele i z czystym sumieniem mogę polecić je każdemu.

avatar
Wonbin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Dzień dobry,
Napisałem maturę z biologii na 80% natomiast chemię na 97% uważa to za bardziej niż zadowalający wynik i nie ukrywam, że korepetycja z panem Dawidem bardzo mi pomogły. Wykazał się on ogromnym zaangażowaniem w to aby nasze matury, pisane w tak nietypowych czasach, poszły nam jak najlepiej idąc tak daleko jak przedłużając terminy odbywania się zajęć o całe 2 miesiące.
Wszystkim, którzy chcą dobrze napisać maturę z biologii lub chemii bardzo polecam.

avatar
Albertyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panem Dawidem, dzięki niemu poprawiłam biologię na 90%. Wcześniej uczęszczałam na zajęcia do innych korepetytorów, dopiero Pan Dawid odczarował dla mnie klucz maturalny. Pan Dawid tłumaczy materiał w przystępny sposób i upewnia się czy na pewno zrozumiało się problematyczne zagadnienia, ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Uważam, że jest to najlepszy korepetytor.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Żaden kurs nie przygotuje tak dobrze na studia medyczne. Co ważne, nawet podczas epidemii koronawirusa zajęcia były prowadzone online i niczym nie odbiegały od normalnych zajęć. Bardzo polecam, bo naprawdę warto!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2019

Korepetytor zdecydowanie godny polecenia, z całą pewnością posiada "ludzkie" podejście do ucznia, czyli w dużym skrócie - rozumie przeciwności losu, które każdemu mogą się zdarzyć.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zajęcia prowadzone w formie online.
W zasadzie w ogóle nie odczułem, że pomiędzy mną, a Panem Dawidem jest jeszcze komputer ; )
Zajęcia prowadzone rzeczowo, konkretnie, profesjonalnie, wyczerpujące daną problematykę.
Pan Dawid odpowiedział na każde moje pytanie oraz wyjaśnił każdy problem.

Polecam najserdeczniej

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Pan Dawid jest bardzo dobrym korepetytorem. Skupia się na robieniu zadań, przez co szybko utrwala się nabytą wiedzę. Jeśli jednak będzię trzeba powtórzyć teorię, Pan Dawid potrafi wytłumaczyć dane zagadnienie w zrozumiałym języku. Serdecznie polecam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Bardzo polecam Pana Dawida. To korepetytor jedyny w swoim rodzaju. Wymaga dużo, ale tez dużo daje od siebie, bo posiada ogromną wiedzę biologiczną i potrafi wytłumaczyć problematyczne zagadnienia, rozkładając zadania na czynniki pierwsze. Dzięki zajęciom z Panem Dawidem zaczęłam inaczej postrzegać biologię, jako naukę, która zachwyca, a nie jako zatrważający klucz maturalny. Polecam! :)

Dawid Wyrozębski DWMED

Dziękuję za pozytywną opinię i gratuluję lekarskiego na WUM!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Pan Dawid to bardzo dobry korepetytor. Potrafi wytłumaczyć każde kłopotliwe zadanie z chemii, które później nie stanowi już żadnej trudności. Daje również wiele wskazówek co robić aby osiągnąć taki wynik na maturze, który pozwolił nam się dostać na studia medyczne. Bardzo polecam pana Dawida :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z kursu biologii. Pan Dawid posiada ogromną wiedze którą potrafi przekazać, tłumaczy zagadnienia w sposób dokładny i zrozumiały przez co zadania maturalne są o wiele łatwiejsze, a także wymaga dużo od swoich uczniów co jest dużym plusem.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Pan Dawid Wyrozębski wysłał mnie i setki innych uczniów na medycynę. Prowadzi zajęcia jedyne w swoim rodzaju. Jest to korepetytor bardzo wymagający i rzetelny. Coraz trudniejsze zadania maturalne z biologii i chemii są rozkładane na czynniki pierwsze. Wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy wykreowały reputację Pana Dawida. Obecnie jest to najbardziej pożądany nauczyciel.

Dawid Wyrozębski DWMED

Ciężka praca cały rok zaowocowała w efekty, stomatologia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym to świetny wynik!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Pan Dawid w profesjonalny i dostępny sposób przygotowuje do matury. Zwraca szczególną uwagę na prawidłowe formułowanie wypowiedzi i w uporządkowany sposób powtarza z uczniem kolejne działy. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia u Dawida. Wszystkie zagadnienia były dokładnie i cierpliwie tłumaczone co pozwoliło mi na uzyskanie takiego wyniku z biologii dzięki któremu dostałam się na medycyne.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Dawid to świetny korepetytor i człowiek , który doskonale zna się na przygotowywaniu uczniów do matury . Wie na co zwracać uwagę i uczy odpowiadania pod klucz ( co przeklada się na wspaniałe wyniki Jego podopiecznych ) .
Lekcje dostosowane są do potrzeb ucznia , w moim przypadku było to robienie mnóstwa błedów z niedopatrzenia , wówczas Dawid położył szczególny nacisk na wyeliminowanie tego problemu i efekt zaskoczył moje oczekiwania . Dowodem tego jest wynik z matury z chemi ( 97%) oraz z biologi (83%) .
Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze , Dawid zapewnia mnóstwo materiałów .
Serdecznie polecam , na pewno wybierając Dawida nie pożałujecie .

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Zajęcia prowadzone w świetnej atmosferze. Cierpliwie i dokładnie tłumaczone zagadnienia. Super przygotowanie do matury a dodatkowo cenne wskazówki co do wyboru kierunku studiów czy uczelni. Dawid posiada ogromną wiedzę, którą bardzo dobrze przekazuje swoim uczniom. Potrafi zmotywować do nauki. Wymagania na kursie są wysokie, jednak ilość udostępnianych źródeł przez korepetytora i sposób w jaki przebiegają zajęcia w pełni pozwala im sprostać co na pewno zaowocuje wysokim wynikiem na maturze. Polecam serdecznie :)

avatar
MW
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Polecam ten kurs tylko dla osób ambitnych i pracowitych ze względu na prowadzącego, który nie ogranicza się do minimum zawartego w podręcznikach, ale z rozsądkiem je rozszerza. Zajęcia przeważnie zaczynają się od przepytki z materiału nas obowiązującego, a później przechodzimy do najważniejszej części, czyli samodzielnego robienia zadań maturalnych. Ta część to najjaśnijesza strona tych zajęć, ponieważ dzięki trafnym wskazówkom prowadzącego, doskonalimy formułowanie odpowiedzi, co przecież na maturze jest najważniejsze. Jednocześnie zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, przez co tym bardziej mogę je polecić.
Pozdrawiam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Polecam korepetycje u Pana Dawida, zajęcia odbywają w miłej atmosferze, a kłopotliwe zagadnienia są tłumaczone do skutku. Zajęcia z Panem Dawidem pozwoliły mi podnieść poziom swojej wiedzy wyniesionej z przeciętnego liceum do poziomu pozwalającego napisać mature na satysfakccjonujacy wynik.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Dawid to najlepszy korepetytor, który może Wam pomóc w osiągnięciu wysokiego wyniku z matury na wymarzone studia. Genialnie motywuje do nauki i dużo wymaga, co przekłada się na ostateczny efekt. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Świetny korepetytor !!!
Dawid świetnie zdaje sobie sprawe jak wygląda egzamin maturalny i zwraca uwagę na zadania , ktore warto przerobić , by osiagnąc sukces . Praca z Dawidem to czysta przyjemność , w kilku zdaniach potrafi on wytłumaczyć skomplikowane zagadnienie .
Korzystałem z opcji korepetycji przez Skype i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony , jak efektywne moga byc takie lekcje i oszczędzamy tu czas i pieniadze na dojazd do korepetytora .
Zdecydowanie polecam :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Zajęcia prowadzone bezstresowo w miłej atmosferze. Indywidualne podejście do każdego ucznia, super przygotowanie do matury oraz pomoc w wyborze studiów.
W rok Dawid nauczył mnie chemii lepiej niż nauczyciele przez wszystkie lata szkoły.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Na lepszych korepetycjach z chemii i biologii nie byłam. Przez jeden rok z Panem Dawidem nauczyłam się wszystkiego czego trzeba aby dostać się na kierunek medyczny. W swojej pracy jest konsekwentny, wytłumaczy z 20 razy jezeli jest taka potrzeba,miły, wymagający ale ma to swoje efekty. Zależy mu aby każdy z jego uczniów dostał się tam gdzie chce. Genialne metody nauczania jak i świetne przygotowanie na każde zajęcia. Polecam zarówno indywidualne jak i grupowe, których poziom przebija wszystkie inne korepetycje

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia, zarówno indywidualne, grupowe i też przez Skype. Ja korzystałam przez Skypea.
Lekcje prowadzone są w taki sposób , że od razu przyjemniej rozwiązuje się arkusze maturalne.Poza tym udało mi się przerobić cały materiał w 4 miesiące,gdyż za późno trafiłam do Pana Dawida, czego bardzo żałuję, natomiast tak sprawne przerobienie materialu w przypadku u innych korepetytorów graniczyloby z cudem.
Uważam, że z tych 4 miesiący wyniosłam zdecydowanie więcej niż na poprzednich korepetycjech , gdzie nawet w rok nauczycielka-egzaminatorka nie potrafiła zorganizować w taki sposób czasu, aby przerobić cały materiał.
Poza tym na zajęciach dowiedziałam się, na co zwracać uwagę podczas rozwiązywania zadań, jakie zadania najlepiej rozwiązywać i wiele cennych wskazówek na temat rekrutacji na studia.
Warto skorzystać ,gdyż zajęcia nie są drogie w porównaniu z innymi, gdzie za większą sumę nic praktycznie się nie wyniesie.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

polecam bardzo, ogromna wiedza korepetytora i zaangazowanie powodują ze jest to najlepszy wobor w kwestii przygotowań maturalnych. polecam :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Najlpesze korepetycje i zajęcia grupowe. Dawid bardzo wymagający ale przez jeden rok nauczyłam się więcej niż przez całe liceum i przede wszystkim nauczyłam się jak się uczyć :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Zajęcia grupowe dobrze przygotowane i super prowadzone. Pan Dawid bardzo miły i pomocny, ale również wymagający, co się ceni. Bez problemu wytłumaczy każde zagadnienie, ale równie pomoże w dobraniu kierunku studiów.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Najlepsze korepetycje z biologii na jakich byłam. Zajęcia grupowe są bardzo motywujące, a Pan Dawid znakomicie wszystko tłumaczy. Zdecydowanie najlepszy wybór, szczególnie jeśli chodzi o przygotowania do matury.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2017

Zajęcia grupowe z chemii świetnie prowadzone, na pewno lepiej niż większość zajęć indywidualnych. Dzięki Panu Dawidowi zdałam bardzo dobrze egzamin z chemii na studiach, a teraz celuje w wysoki wynik maturalny. Polecam.

avatar
Eric
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Super korepetycje! Dzięki dawidowi udało mi się zdać egzamin z chemii na weterynarii mimo zerowej wiedzy na początku roku. Posiada ogromny talent do tłumaczenia trudnych rzeczy tak aby każdy zrozumiał. Miła atmosfera, bardzo polecam :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Dawid to zdecydowanie najlepszy korepetytor biologii w Oln, byłem u dwóch innych (których nazwisk nie wspomnę) co sami nie wiedzą o czym mówią. Wg mnie najlepszy wybór, szczególnie jeśli chodzi o egzamin maturalny do którego wiedza książkowa to jedynie połowa sukcesu.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Tak powinny odbywać się korepetycje z każdego przedmiotu, profesjonalista z ogromna wiedzą. Godny polecenia.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Dawid posiada ogromną wiedzę i z pewnością potrafi ją przekazać w sposób przystępny dla każdego. Jest bardzo cierpliwy i stwarza miłą atmosferę, świetnie motywuje do pracy. Zajęcia przebiegają także z użyciem mikroskopu:) Polecam:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Ogromne zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Dzięki tym korepetycjom biologia stała się naprawdę interesująca, a nauka do matury nie tak trudna jak mogłam się spodziewać.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Jestem bardzo wdzięczna Panu Dawidowi za przygotowanie mnie do matury. Motywowanie do pracy i wiare we mnię, gdyż miał jej więcej niż ja sama. Z całego serca polecam, najlepszy korepetytor w Olsztynie :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2016

Świetny nauczyciel, jeden z niewielu nauczycieli dla których praca jest pasją. Zajęcia odbywają się zawsze w przyjemnej atmosferze, choć nie brakuje tutaj zagrzewania do pracy ze strony Pana Dawida. Najtrudniejsze tematy stają się łatwe, dzięki temu nauczycielowi byłem w stanie podejście do mojej matury spokojny o wynik. Polecam każdemu

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Praca z Panem Dawidem to sama przyjemność. Trudne zagadnienia odrazu stają się balne. Atmosfera na zajęciach przemiła, aż ma się ochotę iść na zajęcia. Polecam każdemu kto umie ciężko pracować i chce uzyskać wysoki wynik!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2016

Świetny korepetytor, posiadający ogromną wiedzę i przede wszystkim umie ją przekazać. Serdecznie polecam, nie zawiedziecie się :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2016

Świetny korepetytor, ogromna wiedza i zdolności dydaktyczne. W ciągu niespełna miesiąca, przygotował mojego syna do konkursu chemicznego , oczywiście z powodzeniem. Świetnie się zna na tym, co robi. Przygotowując pod kątem matury, zna doskonale wymagania, jakie są potrzebne do tego, aby dobrze rozwiązywać testy. Gorąco polecam !!!!!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Korepetytor bez zarzutu, przygotowany do prowadzenia zajęć, konkretny, wyrozumiały. Zawsze odpowie na dręczące pytania i wyjaśni niewyjaśnione ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Bardzo dobry korepetytor, wymagający ale jednocześnie wyrozumiały. Wytłumaczy każdą drobnostkę, nie pozwala na jakiekolwiek niedociągnięcia. Indywidualne podejście do każdego ucznia przekłada się na efektywność zdobywanej wiedzy, bardzo mocno polecam każdemu, komu zależy na dobrym wyniku oraz zrozumieniu materiału, na pewno nikt się nie zawiedzie. :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2015

Poszłam na zajęcia żeby nadrobić zaległości w szkole, a dzięki Panu Dawidowi pokochałam chemię, zrozumiałam i zaczęłam się nią interesować. Korepetycje dały mi bardzo dużo, a odbywały się zawsze w miłej atmosferze, wszystko było tłumaczone powoli w prosty i zrozumiały sposób, aż doszliśmy do wyższego poziomu. Nauczyłam się "chemicznego myślenia" rozwiązywania zadań na różne sposoby i podchodzenia do nich we właściwy sposób przez co zadania z liceum nie sprawiały mi większej trudności, a jestem jeszcze w gimnazjum. Teraz z radością odnoszę sukcesy z zakresu chemii. :) Polecam Pana Dawida wszystkim!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Dzięki zajęciom, okazało się, że chemię da sie lubić a przede wszystkim zrozumieć. Wszystko jest tlumaczone powoli w naprawde zrozumiały sposob, nawet najtrudniejsze zagadnienia.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze, bezstresowo,dużo cierpliwości w tłumaczeniu zadań nawet po kilka razy,aż do pojęcia tematu. Wymagająco,ale skutecznie , polecam każdemu kto przygotowuję się do rozszerzenia z chemii lub ma jakiekolwiek zaległości.

avatar
Boguś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Super korepetytor, chemia staje sie przyjemna, prosta i logiczna :) W 100% godny polecenia, jest cierpliwy, potrafi na wiele sposobów wyjaśnić każdy problem i zadanko jednocześnie będąc całkiem mobilizujący do dalszej pracy, ogolnie mówiąc - polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Bardzo polecam Pana Dawida, jako korepetytora z chemii. Przedstawia On wszystkie możliwe sposoby rozwiązywania zadań, co jest bardzo pomocne. Po pół roku korepetycji zdałam maturę z chemii, na poziomie rozszerzonym, z bardzo dobrym wynikiem. Podczas zajęć zawsze panuje przyjazna atmosfera.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Profesjonalny, rzetelny i cierpliwy. Pan Dawid to prawdziwy Chuck Norris wśród korepetytorów- myślalam, że jestem przypadkiem beznadziejnym jednak okazało się, że chemia może być łatwa i przyjemna jeśli tylko zostanie podana w przystepny sposób co niewątpliwie Pan Dawid uczynił. Dodatkowo miła atmosfera sprawiaja, że człowiek wręcz zaczyna żałować, ze nie ma więcej zagadnień do przerobienia :) Gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2015

Świetne przygotowanie do rozszerzonej matury z chemii, wsparcie merytoryczne, przyjazna atmosfera, ciekawe zajęcia. Dawid wyjaśnia wszystkie zagadnienia w prosty sposób, bezstresowo. Polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Bardzo fajne zajecia, prowadzone w fajnej atmosferze, cierpliwy, przetlumaczy wszystko w jak najprostszy sposob. Zero stresu podczas lekcji. Polecam.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Bardzo dobre korepetycje, idealne przygotowanie do matury rozszerzonej. Miła atmosfera, proste tłumaczenia. Polecam

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2015

Świetny korepetytor, przesympatyczny i bardzo cierpliwy, co jest moim zdaniem najważniejsze. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, materiał przekazywany jest w bardzo prosty sposób. Zawsze robimy dużo zadań a każde zagadnienie jest dokładnie omawiane aż do skutku! Od razu widać poprawę! :) Na zajęcia chodzi się z wielką przyjemnością, co wydaje się niemożliwe. Teraz wiem, że maturę napisze z bardzo dobrym wynikiem. Gorąco polecam!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2015

Bardzo dobry korepetytor, z szeroką wiedzą w zakresie chemii i biologii. Cierpliwy , tłumaczy i odpowiada na wszystkie zadane pytanie, nawet te banalne :)
Atmosfera sprzyja nauce.
Serdecznie polecam wszystkim którzy mają jakieś problemy z chemią. Proszę się jednak przygotować czasami na naukę o bardzo wczesnych godzinach! :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2014

Na zajęcia do Dawida uczęszczam już drugi rok, nawet zwiększyłem ilość godzin co świadczy że lekcje są przydatne, ciekawe i dużo mi pomogły. Przerabiamy materiał bieżący i rozszerzony. Atmosfera cool! i na luzie. Polecam zajęcia z Dawidem wszystkim, którzy mają awersję do chemii, On na pewno to zmieni.

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Dawid tłumaczy w sposób prosty. Zakres wiedzy niezwykle szeroki. Tylko przez okres 6 miesięcy przygotował syna do rozszerzonej matury z chemii i biologi którą zdał ponadprzeciętnie . korepetycje bezstresowe . Jest niewątpliwie najlepszym korepetytorem z jakim miałem styczność.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Najlepsze Korki w Egu :D

avatar
Martin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Bardzo dobry nauczyciel motywuje do nauki , od pierwszych zajęć potrafi rozszyfrować jakie braki posiada uczeń , pracuje z uczniem w miłej atmosferze jeśli ktoś ma jakieś braki z matematyki to z Dawidem spokojnie je uzupełni .

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Miła atmosfera od pierwszych zajęć, motywuje do pracy, potrafi przekazać posiadaną wiedzę. Polecam jako forma pomocy przed maturą, pomaga osiągnąć planowany wynik. Polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Zajęcia w miłej atmosferze, indywidualne podejście do każdego, Dawid posiada dużą wiedzę i potrafi ją przekazać, motywuje do pracy.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Bardzo dobre przygotowanie do matury w naprawdę miłej atmosferze. Dawid podchodzi do każdego w sposób indywidualny, stąd brak skrępowania na zajęciach. Zadaje dużo pytań, rozwiewa wszelkie wątpliwości i posiada dużą wiedzę. Jestem naprawdę zadowolona z faktu, że mogłam uczyć się w tak miłej atmosferze, w dodatku nie czując krępacji z powodu braku wiedzy lub udzielenia złej odpowiedzi, bo od razu dostawałam satysfakcjonującą odpowiedź! Serdecznie polecam Dawida jako korepetytora, bo wiem, że nie był to czas zmarnowany, a wykorzystany w stu procentach!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Polecam kazdemu kto chce przygotowywac sie do matury w przyjaznej atmosferze, jednoczesnie z zajec wynoszac duzo wiecej niz tylko material maturalny. Dawid jest czlowiekiem, ktory potrafi zarazic pasja, wiec zapisujac sie do niego na korki miej na uwadze skutki uboczne!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Jestem naprawdę zadowolony z zajęć, świetna atmosfera, po wszystkim nie odczuwa się żadnego zmeczenia psychicznego. Ogromna wiedza i zapał prowadzącego motywuje do dalszej nauki. Teraz spodziewam sie 92% z chemii rozszerzonej, więc tym bardziej nie żałuję ani chwili spędzonej na zajęciach.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2014

Genialne nauczanie i wspaniała atmosfera na zajęciach 10/10 :-)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2014

Bardzo dobre przygotowanie do matury, już drugi rok uczestniczę w zajeciach w grupie z chemii i biologii, polecam każdemu. Prowadzący dobrze przygotowany, posiada dużą wiedzę, potrafi tłumaczyć.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2014

Bardzo dobry nauczyciel. Zajęcia prowadzone w sympatycznej atmosferze . Zadania tłumaczone krok po kroku, dokładnie, pełen profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolona .Polecam !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2013

Dawid to świetnie wykwalifikowany korepetytor.Poświęca dużo uwagi.Oprócz tego ,że posiada dużą wiedzę z zakresu chemii,to stwarza bardzo przyjazną atmosferę na zajęciach i szybko "łapie"dobry kontakt z uczniem, sprawia ,że nie boi się on zadawać pytań, a wręcz pyta o więcej.Rzetelnie pomaga rozwiązywać zadania,pokazuje wiele sposobów rozwiązań,nie bazuje tylko na kluczu odpowiedzi, ale również na swojej wiedzy i powoduje,że uczeń szuka odpowiedzi razem z nim.Pomaga znaleźć najbardziej przystępny sposób dla danej osoby.Jest profesjonalny.Potrafi zmotywować do pracy nawet najbardziej opornego ucznia.Na zadane pytania zawsze zna odpowiedź ,a gdy coś sprawia trudność to pracuje nad zagadnieniem tak długo aby uczeń zrozumiał materiał,nie pozwala jednak żeby osiadać na laurach i cały czas zachęca do dalszej pracy. Szczerze polecam. :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2013

Miły, sympatyczny, rozwiewa wszelkie wątpliwości, potrafi odpowiedzieć na wszystkie zadawane pytania, a co najważniejsze motywuje do pracy. :) Posiada szeroką wiedzę i potrafi ją w jasny i zrozumiały sposób przekazać. Chemia staje się łatwiejsza, a lekcja prowadzona jest w naprawdę luźnej i przyjemnej atmosferze. Polecam! :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2013

Osobiście byłam baardzo zadowolona z korepetycji. Wyjątkowo luźna i przyjazna atmosfera. Dawid posiada bardzo dużą wiedzę w dziedzinie chemii i nie tylko, także na każde pytanie umiał udzielić mi odpowiedzi, która w pełni mnie satysfakcjonowała. Nie porównuje twoich wyników zadań jedynie z kluczem odpowiedzi, jak robią to niektórzy korepetytorzy, tylko przerabia z tobą zadania od podszewki. Skupia się na tym co sprawia ci problem i tłumaczy ci to w bardzo przystępny sposób. Poza tym bardzo podobało mi się to, że Dawid porozmawia z tobą nie tylko na temat chemii, więc po korepetycjach nie czujesz się jak po jakimś egzaminie, tylko jak po spotkaniu z dobrym znajomym. Szczerze polecam :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2013

Wszystko w porządku, korepetycje w miłej atmosferze, profesjonalnie.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2013

Bardzo solidne korepetycje, nie ma problemu z ustaleniem terminu, wszystko zrobione bardzo profesjonalnie, nauka była bardzo przyjemna i co najważniejsze efektywna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.