Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Biologia50 / 120 min

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/537 opinii

Opis ogłoszenia

Jesteś zmęczona/-y ciągłym szukaniem korepetytorów? Nie umiesz sobie poradzić z kluczem maturalnym? Ilość materiału Cię przygniata? Nie wiesz od czego zacząć? W szkole nie masz dobrego nauczyciela? Czujesz, że Twój potencjał się marnuje?

To zapraszam do uczestnictwa w całorocznym   PRAKTYCZNYM kursie maturalnym z biologii - BIOLOGIA POD KLUCZ , gdzie nauczę Cię jak prawidłowo formułować maturalne odpowiedzi.

W trakcie kursu:
1. Podczas lekcji w ramach kursu rozwiązuję krok po kroku zadania maturalne z danego działu . Tłumaczę jak udzielać prawidłowych odpowiedzi na zadania, używając odpowiednich słów klucz , a także prezentuję odpowiedzi błędne, zaznaczając jakie błędy zostały w nich popełnione. W sytuacji gdy możliwości odpowiedzi na dane zadanie jest więcej, omawiam je.

2. Każde zajęcia będą nagrywane i będziesz mieć do nich dostęp od 19 września 2020r. do 30 czerwca 2021r. Jeżeli nie możesz w nich uczestniczyć, to będziesz mieć dostęp do nagrania. Żadne zajęcia Ci nie przepadną.

3. Po każdych zajęciach otrzymasz na własność do samodzielnego użytku prezentację (w postaci pliku pdf) z danych zajęć, w której będą rozwiązania omawianych zadań z moimi licznymi komentarzami.

4. Przed zajęciami otrzymasz prezentacje (w postaci pliku pdf) z zadaniami bez rozwiązań i moich komentarzy. Możesz ją wydrukować oraz spróbować przeczytać zadania na dane zajęcia oraz je samodzielnie rozwiązać.

5. Przed zajęciami otrzymasz spis literatury obowiązkowej oraz dodatkowej, którą należy przeczytać, aby rozumieć aspekt teoretyczny danych zajęć. 

6. W trakcie zajęć istnieje możliwość zadawania konkretnych pytań do zadania , ale nie jest tłumaczony materiał, ponieważ jest to kurs praktyczny, który ma na celu tłumaczenie zadań pod klucz, a nie naukę materiału. Materiał opanowujesz we własnym zakresie, a ja podaję Tobie spis literatury, który pomoże Ci opanować zagadnienia maturalne z biologii.
                                                

                                                    UWAGA

Każdy uczestnik kursu rocznego otrzyma ode mnie po zakończeniu zajęć moją autorską maturę z biologii , z zadaniami, które według mnie mogłyby się pojawić na maturze w 2021r. Rozwiązujesz maturę, wysyłasz mi, a ja sprawdzam ją rzetelnie i wysyłam Ci poprawioną maturę z pełnym kluczem do niej. W razie wątpliwości i pytań - bezpośrednio z Tobą je wyjaśnię.

Koszt za I semestr (od 19 września 2020r. do 9 stycznia 2021r.) to 750 zł. 
Pierwszy semestr obejmuje 15 spotkań po 120 minut.

Koszt za II semestr (od 16 stycznia 2021r. do 24 kwietnia 2021r.) to 750 zł.
Drugi semestr obejmuje 15 spotkań po 120 minut.

Cały kurs obejmuje 30 spotkań po 120 minut. Zajęcia odbywają się online w soboty od godziny 12.00 do 14.00. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 19 września 2020r., a ostatnie odbędą się 24 kwietnia 2021r.

Płatności dokonujesz za 1 semestr lub od razu za oba semestry. Możliwość otrzymania faktury po wcześniejszym przesłaniu danych. Harmonogram zajęć otrzymasz po dokonaniu zapisu. W razie wątpliwości i pytań zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota12:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dawid
ul. Chmieleniec 16/52
30-348 Kraków
NIP: 7931539928

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet Pedagogiczny
Chemia oraz Biologia
Kursy i szkolenia
.
Kurs pedagogiczny dla nauczycieli chemii oraz biologii, zakres liceum oraz gimnazjum
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 37
ołówekDodaj opinię
avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2024

Zakup kursu to była zdecydowanie jedna z najlepszych inwestycji. Pan Dawid sprawił, że nawet „najtrudniejsze” i najmniej lubiane zagadnienia na maturze okazały się być tymi najprostszymi. Mnemotechniki są po prostu genialne i pozwoliły mi na zapamiętanie pojęć, które wcześniej bardzo mi się myliły. Wszystko opracowane jest idealnie pod egzamin, z uwzględnieniem tych rzeczy, które faktycznie pojawiają się w arkuszach. Zajęcia praktyczne uczą jak konstruować odpowiedzi pod dość wymagający klucz z jakim muszą się zmierzyć maturzyści. Bardzo gorąco polecam !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

Zdecydowanie najlepszy wybór, dla osób które pragną w jak najlepszy i jak najbardziej efektywny sposób przygotować się do egzaminu dojrzałości z biologii oraz chemii ! Podejście prowadzącego jest pełne pasji, zaangażowania, a wiedza przekazywana jest w sposób bardzo przystępny, urozmaicony ciekawymi prezentacjami oraz ciekawostkami ! Po prostu warto, jeśli chcesz świetnie zdać maturę !

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Dawida jako korepetytora można porównać do samego Leonarda da Vinci. Jego wiedza i kunszt uczenia są niepowtarzalne. Posiada ogromną charyzmę, która przekłada się na łatwe przyswajanie biologii i chrmii. Obdarowuje swoich uczniów ogromną ilością materiałów naukowych oraz ćwiczenieniowych, które są kluczem do sukcesu każdego maturzysty. Sposób w jaki prowadzi zajęcia jest idealnym przykładem połączenia nauki z praktyką robienia zadań maturalnych. Klucz maturalny opanował do perfekcji, przez co każdemu potrafi pomóc przy rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Jeśli zależy wam na dostaniu się na wymarzone studia, Dawid jest idealnym wyborem.

Wdzięczny uczeń

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Dawid jest definicją prawdziwego korepetytora. Przekazywanie wiedzy jest jego pasją i widać, że sprawia mu to radość, dzięki czemu każda kolejna lekcja jest tak samo ciekawa jak poprzednia. Dawid jest bardzo rzetelnym nauczycielem, który zna klucz maturalny lepiej niż samo CKE co jest podstawą do osiągnięcia dobrych wyników maturalnych. Jest osobą bardzo wymagającą przez co stymuluje ucznia do regularnej nauki, jednak jego autorskie materiały sprawiają że nauka ta jest łatwiej przyswajalna, a wręcz przyjemna.
Ogrom zadań dodatkowych otrzymywanych na zajęciach był czasem przytłaczający jednak moim zdaniem był to klucz do sukcesu. Z całego serca polecam każdemu przyszłemu maturzyście lekcje z Dawidem, bo jest nie tylko wspaniałym, cierpliwym nauczycielem, który doskonale wykonuje swoją pracę, ale przede wszystkim jest normalnym człowiekiem, z którym można pożartować i porozmawiać, co sprawia że lekcje są czystą przyjemnością.
Wdzięczna uczennica

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Chodziłam do Pana Dawida przez rok na zajęcia grupowe z biologii i z chemii. Największą moją słabością było dla mnie pisanie pod klucz z biologii oraz rozwiązywanie zadań obliczeniowych z chemii, lecz dzięki pomocy pana Dawida udało mi się pokonać obie te trudności! Oprócz tego pomógł mi uzupełnić wszystkie braki z liceum dzięki starannie przygotowanym przez niego prezentacjom. Cudowny i sympatyczny człowiek z ogromną wiedzą biologiczno-chemiczną, którą w prosty i przyjemny sposób potrafi przekazać, dzięki czemu dostałam się na moje wymarzone studia. Polecam z całego serca!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Z całego serca mogę polecić lekcje u Pana Dawida. Lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie, tak samo jak materiały które dostałam. Widać, że Pan Dawid ma ogromną wiedzę, ale i wielką chęć jej przekazania. Jedyne czego żałuję to, że nie trafiłam na Pana Dawida wcześniej. Każdy procent z matury zawdzięczam tym korepetycją.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Polecam zajęcia u Pana Dawida, przygotowywał mnie z chemii i biologii przez rok, dzięki czemu udało mi się osiągnąć wynik na maturze pozwalający mi dostanie się na wymarzone studia. Wnikliwie tłumaczy, świetnie zna klucz maturalny i pod tym kątem uczy. Pan Dawid przygotowuje ciekawe i pełne wartościowej wiedzy prezentacje oraz zwraca uwagę na zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Do Pana Dawida uczęszczałam na zajęcia indywidualne zarówno z biologii, jak i z chemii. Zajęcia prowadzone były na bardzo wysokim poziomie z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych. Pan Dawid bardzo rzetelnie i skrupulatnie przekazuje swoją obszerną wiedzę w sposób dla każdego zrozumiały, dzięki czemu nauczyłam się bardzo dobrze pisać biologię pod klucz maturalny. W celu utrwalenia wiedzy otrzymywałam do domu duże ilości materiału do powtórek. Pan Dawid jest człowiekiem otwartym, kontaktowym i sympatycznym, podchodzącym z pasją do tego, co robi. Z całego serca polecam korepetycje u Pana Dawida.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Chodziłam na zajęcia grupowe z biologii do Pana Dawida. Zajęcia były świetne, najbardziej skupialiśmy się na przerabianiu podstawy programowej do matury oraz na pisaniu pod klucz dzięki czemu mogłam napisać maturę bardzo wysoko mimo, że wcześniej uczyłam się biologii bardzo mało więc startowałam prawie od 0. Dzięki ogromnej liczbie materiałów mogłam powtórzyć wszystko dokładnie w domu i przerobić wiele zadań. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach grupowych z biologii u Pana Dawida.Zostałem zaopatrzony we wszystkie niezbędne materiały,wymaganą wiedzę teoretyczną oraz przede wszystkim cenne wskazówki na temat klucza maturalnego,który w przypadku matury z biologii rozszerzonej jest wyjątkowo bezwzględny i utrudnia zdobycie wymarzonego wyniku nawet osobom świetnie przygotowanym z biologii,jednakże nie obytym z (wręcz absurdalnym)kluczem maturalnym.Pan Dawid rozpracował tenże klucz na czynniki pierwsze i jest na bieżąco z wymaganiami CKE,przez co nauka pod jego opieką nakierowuje na jak najwyższy wynik z egzaminu maturalnego.Pomimo,iż zajęcia u Pana Dawida odbywały się w sześcioosobowej grupie,czułem się jak na lekcjach 1 na 1.To wszystko za sprawą indywidualnego podejścia Pana Dawida do swoich uczniów,otwartości oraz autentycznej troski o jak najlepszy wynik swoich podopiecznych.Pan Dawid jest wzorowym korepetytorem.Cechuje go kompetencja,zaangażowanie oraz pasja do wykonywanej pracy.Wisienką na torcie jest sympatyczny charakter Pana Dawida i miła,wręcz rodzinna atmosfera na prowadzonych przez niego lekcjach.Dzięki współpracy z Panem Dawidem osiągnąłem z tegorocznej matury z biologii rozszerzonej wynik 85%,który pozwolił mi się dostać na kierunek lekarski m.in. w Katowicach oraz w Krakowie.Serdecznie polecam zajęcia u Pana Dawida każdemu,kto zamierza zdobyć wysoki wynik z egzaminu maturalnego-jest on właściwą osobą,która pomoże w osiągnięciu tego celu.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Pan Dawid jest nauczycielem, który posiada ogromną wiedzę, większą niż niejeden nauczyciel biologii z liceum... Poza tym, posiada ogromne serce do tego co robi, przez co każde zajęcia są inne, ciekawe i chodzi się na nie z przyjemnością. Oprócz całej masy prezentacji, z których na zajęciach korzystaliśmy na bieżąco, cały czas na mojej półce leżą 4 wypchane teczki zadań maturalnych rozwiązywanych zarówno wspólnie na zajęciach jak i samodzielnie w domu. Pan Dawid potrafi odpowiedzieć niemal na każde, nawet najgłupsze i najdziwniejsze pytanie związane z biologią. A poza swoimi umiejętnościami nauczycielskimi jest też świetnym psychologiem, który nawet w momentach kompletnej utraty chęci do nauki potrafi ją przywrócić i zmotywować do jeszcze cięższej pracy. Gorąco polecam! Wynik mówi sam za siebie - matura z biologii napisana na 92%.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Świetnie prowadzone lekcje i genialne materiały. Współpraca była bardzo przyjemna i owocna.
Polecam każdemu kto jest zainteresowany maturą z biologii i chemii.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Pan mgr Dawid Otulak to autorytet w dziedzinie biologii i chemii. Posiada ogromną wiedzę i talent do jej przekazywania w sposób przystępny dla ucznia. Jest to Nauczyciel z powołania, który z pasją i zaangażowaniem prowadzi lekcje, co jeszcze bardziej motywuje do nauki.

W szkole chemia była moją słabą stroną, miałam elementarne braki. Lekcje z p. Dawidem przekonały mnie, że chemia to przedmiot, który można zrozumieć i polubić, a wysoki wynik z matury jest osiągalny.

Nie spotkasz się z krytyką, gdy nie wiesz jak rozwiązać zadanie. Można bez skrępowania zadawać pytania. Korepetytor stara się, aby uczeń zapamiętał jak najwięcej z lekcji i perfekcyjnie opanował materiał, co przekłada się w dydaktyczny sukces.

Na lekcjach dostaniesz cenne wskazówki jak rozwiązywać zadania maturalne i unikać pułapek egzaminacyjnych, co jest szczególnie istotne w dobrym przygotowaniu do dzisiejszych matur.

Bardzo się cieszę, że mogłam uczęszczać na lekcje do p.Dawida i jestem Mu wdzięczna, że moje marzenie o dostaniu się na lekarski stało się rzeczywistością :) Z całego serca polecam :)

Kasia z Zakopanego

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Od 2 klasy technikum planowałem studiować na kierunku lekarskim. Wiedziałem że aby się dostać potrzebne są korepetycje. Pana Dawida polecili mi znajomi i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Dawid idealnie wytłumaczył cały klucz maturalny. Lekcje prowadzone były bardzo ciekawie, w luźnej atmosferze w grupce ciekawych ludzi. Słuchałem wszystkiego co mówił Pan Dawid i pracowałem że wszystkimi materiałami które nam dawał i dzięki udanej współpracy uzyskałem najwyższy wynik w szkole z matury z biologii i chemii i dostałem się z pierwszej listy na kierunek lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Pan Dawid ma udział w realizacji jednej z moich pasji a same okres maturalny paradoksalnie był jednym z lepszych okresów w moim życiu za co jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam gorąco każdemu szczególnie kandydatom na uczelnie medyczne.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panem Dawidem. Jest wymagającym, cierpliwym nauczycielem z indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Lekcje z Panem Dawidem wyglądają dokładnie tak, jak można wywnioskować z opisu.Panuje miła atmosfera, Pan Dawid jest cierpliwy i pomocny, a uczenie się poprzez kojarzenie i łączenie faktów znacznie zwiększa szansę powodzenia na maturze. Jestem bardzo wdzięczny Panu Dawidowi, a wszystkim jeszcze się zastanawiającym baaaardzo polecam!

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Bardzo serdecznie polecam lekcje u Pana Dawida! Jest bardzo wymagającym nauczycielem, z pasją przekazuje swoją ogromną wiedzę i potrafi zaciekawić każdym tematem. Na zajęciach panuje miła atmosfera, zarówno tych grupowych jak i indywidualnych. Nauka u Pana Dawida nie tylko służy przygotowaniu do matury, ale również pozwala poszerzyć swoją ogólną wiedzę z biologii i chemii. Lekcje są interaktywne, nie uczyłam się na nich by tylko zapamiętać, ale poprzez kojarzenie i łączenie faktów, co bardzo pomaga w późniejszym rozwiazywaniu zadań maturalnych. Pan Dawid jest bardzo pomocny i z pasją podchodzi do swojej pracy, co później również motywuje do samodzielnego działania. Serdecznie polecam!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Po 2 latach lekcji z Dawidem mogę śmiało przyznać, że jest to najlepszy korepetytor na świecie! Lekcje z nim to sama przyjemność. Dzięki Dawidowi zrozumiałam rzeczy, których żaden poprzedni korepetytor nie potrafił mi wytłumaczyć. Bardzo wymagający, ale zarówno atmosfera na lekcji jak i podejście Dawida do ucznia motywują do robienia wszystkich dodatkowych zadań, co później przekłada się na satysfakcjonujące wyniki z matury. Uważam, że Dawid to osoba, która zawsze znajdzie złoty środek na słowa „ nie rozumiem”.
Jeśli miałabym w skrócie opisać Dawida to:
CIERPLIWOŚĆ, NIESAMOWITA WIEDZA I DAR DO PRZEKAZYWANIA JEJ INNYM
Polecam wszystkim, którzy chcą zdać biologię i chemię z wysokim wynikiem i dostać się na wymarzoną uczelnię.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

WSPANIAŁY NAUCZYCIEL! Lekcje z Panem Dawidem to była sama przyjemność, zawsze przygotowany i cierpliwy, tłumaczący zadania tak długo aż stanął się zrozumiałe. Dzięki niemu maturę z chemik zdałam śpiewająco. Naprawdę polecam, najlepsze korepetycje w Krakowie!

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Bardzo polecam korepetycje z Dawidem! Jest zawsze rzetelnie przygotowany do zajęć i potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejszy temat tak, aby stał się zrozumiały.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Rewelacyjny korepetytor, cierpliwy, sympatyczny i co najważniejsze świetnie tłumaczy materiał. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, na każdych zajęciach dużo zadań co w nauce chemii jak i biologii jest najważniejsze. Z czystym sumieniem polecam :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Nie ma nic piekniejszego niz sprawdzanie dzisiejszych wynikow maturalnych bez stresu. Po dlugich i ciezkich przygotowaniach(do biologii oraz chemii) z Panem Dawidem moge jasno przyznac, ze w koncu bylem pewny swojego sukcesu. Z takimi wynikami bez problemu dostane sie na studia medyczne. Teraz pozostaje tylko wybrac konkretna uczelnie i zaczac nowa przygode w swoim zyciu. Polecam z czystym sumieniem, Arek.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Dawid uczył mnie dwa lata, najpierw biologii a później chemii, udało mi się poprawic wynik łącznie o 30%! Nauczyciel jest zawsze przygotowany do lekcji, potrafi odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie a widzę przekazuje z pasja. Polecam wszystkim!!!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Najlepszy nauczyciel na świecie! Uczęszczałem do Dawida na lekcje zarówno z biologii i z chemii. Dzięki jego pomocy udało mi się napisac maturę na taki wynik, który pozwoli dostac mi się na większość uczelni w Polsce. Dawid potrafi wszystko prosto wytłumaczyć, daje ogrom materiałów do przerobienia w domu, a lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Mogę dodać ze przed nim miałem osmiu innych korepetytorów i żaden z nich nie był tak profesjonalny, jak Dawid :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Najlepszy korepetytor z jakim miałam do czynienia! Zawsze przygotowany do zajęć, daje MNÓSTWO materiałów i dzięki niemu dostałam się na wymarzone studia, szczerze polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2017

Uczęszczałam do wielu korepetytorów zarówno z chemii jak i z biologii i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pan Dawid nie ma sobie równych. W każde zajęcia wkłada ogrom pracy i jak nikt potrafi zmotywować ucznia do nauki, co potem owocuje świetnymi wynikami z egzaminów! Bardzo mocno polecam i gwarantuje, że będzie to jedna z najlepszych decyzji w waszym życiu !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Zgadzam się ze wszystkimi napisanymi tutaj opiniami na temat pana Dawida. Żadna nie jest przesadzona. Ja tylko dodam przykład- w szkole nie nauczyli mnie chemii przez 3 lata a nawet wręcz zrazili do niej, natomiast panu Dawidowi zawdzięczam zdaną wysoko z niej maturę oraz nieśmiałą sympatię do tego przedmiotu. Jeżeli jesteś noga z biologii/chemii, szczerze ci polecam lekcje u tego korepetytora.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Najlepszy możliwy korepetytor pod kątem matury. Prawdziwy człowiek z pasją i talentem do przekazywania wiedzy.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Najwspanialsze korepetycje pod słońcem! Jeżeli jesteś przyszłym maturzystą lub studentem potrzebującym pomocy nie wahaj się ani dłużej, zapisz się na lekcje chemii/ biologii. Pan Dawid to korepetytor z powołania, posiada ogrom wiedzy, którą umie umiejętnie przekazać w prosty i przyjemny sposób, w swoją pracę wkłada całe serce, notatki są zawsze rzetelnie przygotowane, atmosfera na zajęciach bardzo miła a sama nauka staje się fascynująca. Dzięki tym korepetycjom miałam okazję poznać i zrozumieć prawdziwą chemię. Zachęcam również do wzięcia udziału w 3-dniowym projekcie matura, gdybym miała cofnąć czas z pewnością wybrałabym jeszcze raz zajęcia z mbiologia  POLECAM W 100%!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Sumienny, rzetelny i wymagający korepetytor, z ogromna wiedza i darem do przekazywania jej innym uczniom. Dzięki panu Dawidowi wiele sie nauczyłam oraz odkryłam ze matura wcale nie jest aż taka trudna. Material na lekcjach jest przerabiany bardzo dokładnie, co pozwala jak najlepiej przygotować sie do matury. Gorąco polecam gdyż myśle ze nigdzie w Krakowie nie znajdziecie korepetytora, który w swoją prace wkłada tyle serca co pan Dawid

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Trafiłam do Dawida na korepetycje co było najlepszym pomysłem,bardzo dobrze przygotował mnie do matury z chemii i z biologii.Zajęcia prowadzone są bardzo rzetelnie,w miłej atmosferze,dostawałam duża ilość zadań i materiałów pomocniczych dzięki czemu solidnie przygotowało mnie do matury.Serdecznie polecam korepetycje u Dawida,a maturę będziecie mieć zdaną na 100% :) !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Zajęcia z Dawidem wspominam bardzo dobrze:) jest to osoba rzetelna, miła, a ponadto w pełni zafascynowana tym, co robi:) Na każdym spotkaniu panowała bardzo mila atmosfera, sprzyjająca intensywnej nauce, a zarówno ja, jak i inni mogliśmy liczyć na fachową pomoc w razie wszelkich wątpliwości związanych z przerabianym materiałem:) reasumując... GORĄCO POLECAM:)

avatar
Natalie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Z całego serca polecam lekcje z Dawidem! Miałam przyjemność chodzić na lekcje do Dawida w tym roku, uważam, że jest on wspaniałym korepetytorem, który potrafi przekazać najtrudniejszy materiał w bardzo pomysłowy, zabawny i prosty sposób. Dzięki mBiologia naprawdę polubiłam chemię :D Lekcje chemii z Dawidem były dla mnie czystą przyjemnością! Jest to nauczyciel z powołania i ogromną wiedzą! Jeszcze raz polecam :D

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

NAJLEPSZY KOREPETYTOR NA SWIECIE! Zajecia przygotowane bardzo profesjonlnie, wszystko od a do z podsuniete pod nos. Dawid jest cierpliwy, wymagajacy, ale tez wszystko bardzo jasno tlumaczy. Ma ogromna wiedze, czuc, ze lubi uczyc i swietnie mu to wychodzi. Gdy czegos nie rozumialam, poswiecal mi swoj dodatkowy czas az wszystko bedzie jasne. Na zajeciach zawsze panowala super atmosfera, z checia na nie chodzilam. Polecam w 100 % !

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2015

Zajęcia z Dawidem są rewelacyjne! Prowadzone profesjonalnie i w miłej, bezstresowej atmosferze. Polecam je każdemu kto marzy o osiągnięciu jak najlepszych wyników za równo na maturze jak i na studiach. Wszystkie materiały jakie otrzymałam stanowiły ogromną bazę dla dalszego rozwoju. To najlepszy korepetytor z dziedziny chemii i biologii! Naprawdę warto!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2015

Korepetytor z powołania! Potrafi naprawdę mocno zmotywować do nauki i pracy nad sobą. Nie spogląda co chwilę na zegarek byleby już skończyć zajęcia jak bywało u poprzednich korepetytorów, Nie jest to również bezmyślne rozwiązywanie zadań na ilość. Dawid przedstawia materiał w sposób logiczny, prosty a przy tym opowiadając mnóstwo ciekawostek, które zapadają w pamięć i pomagają przyswoić temat. Wymagająca i bardzo pozytywna osoba. Jak dotąd najlepszy nauczyciel z jakim miałem okazję współpracować :)

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2015

Trafilam do mBiologia w trakcie pierwszego roku studiow, aby napisac mature z chemii rozszerzonej. Dzieki lekcjom prowadzonym przez Dawida w milej i przyjaznej atmosferze ale wymagajacej duzego skupienia, chemia stala sie nie tylko obowiazkiem ale ciekawym przedmiotwm. Bardzo duza ilosc zadan typowo maturalnych pomogla w przygotowaniu do egzaminu. Dzieki mBiologia trafilam na wymarzone studia. Polecam!

ołówekDodaj opinię