Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Pruszków
Marki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia60 / 60 min

Dawid Kar

Opis ogłoszenia

Ponad 5 lat doświadczenia w prowadzeniu korepetycji.

Potrafię przygotować uczniów i zapewnić im bardzo dobre wyniki na egzaminie maturalnym z historii zarówno poziom rozszerzony jak i podstawowy.

W przeszłości byłem olimpijczykiem olimpiad historycznych.

Moje zajęcia nie mają formy wykładu. Przeciwnie, aktywnie staram się pobudzić uczniów do myślenia. Tylko podpowiadam. Sami myślą i uczą się nowych rzeczy.

Historia to nie tylko daty i nazwiska, ale głównie procesy zachodzące między różnymi wydarzeniami. To przede wszystkim ciągi przyczynowo-skutkowe.

Oprócz samych faktów zadaję krótkie zadania domowe, aby uczniowie rozumieli o czym były zajęcia. Proszę o wysłanie odpowiedzi na emaila i również emailem odpowiadam, aby na kolejnych zajęciach robić nowy materiał.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.