Dawid Goliński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (Nowe Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka francuskiego całkowicie dopasowane do potrzeb ucznia. Nauka od podstaw, korepetycje i pomoc w szkole, powtórki, konwersacje. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji.
Spędziłem 19 lat w Belgii. Ukończyłem liceum ze wzorowym świadectwem więc znam język nie tylko w teorii. Obecnie studiuje zarządzanie na Uniwersytecie w Białymstoku.
Mile widziane osoby początkujące jak i zaawansowane, dzieci, młodzież oraz dorośli.Zajęcia mogą odbywać się u mnie w domu (Białystok - Nowe Miasto) lub u ucznia. Cena do ustalenia, w zależności od miejsca spotkań. Gwarantuję elastyczne godziny oraz indywidualne podejście do ucznia.
W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 513 363 184.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.