Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Śrem (Helenki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 / 45 min

Dawid

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z języka angielskiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Proponuję zajęcia w Śremie. Posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (ACERT) oraz zdaną maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Więcej informacji udzielę przez telefon lub drogą mailową. Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota13:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.