Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Skała
Olkusz
Jerzmanowice
Wielka Wieś
Bolesław
Bukowno
Klucze
Kraków (Borek Fałęcki +1)

O mnie

Absolwent filologii rosyjskiej UJ I i II stopnia w Krakowie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 10.2018
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
09.2016
Certyfikat językowy (pt.: Русский язык и культура/Język rosyjski i kultura)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Nauczyciel przez duże N ! Potrafi sprawić, że nauka języka z lekcji na lekcje staje się pasją. Wymagający, ale także motywujący. Poza tematem języka Dawid to prawdziwa encyklopedia wiedzy o wschodzie!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Niestety NIE da się szóstki. Lekcje są bardzo fajne. Pan Dawid dobrze wytłumaczy materiał bo wie które rzeczy są potrzebne aby np. się porozumieć z własnego doświadczenia. Na zajęciach można się wymienić informacjami
odnośnie tematu oraz dowiedzieć co nauczyciel (uczeń) robi w wolnym czasie. Pan Dawid robi też lekcje online kiedy nie może przyjechać np. kiedy ma dużo biletów do skasowania. Ode mnie 6.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Wiedza na korepetycjach przekazywana jest w jak najbardziej zrozumiały sposób, tematy są opracowane ciekawie przez co pozwala szybko zrozumieć i zapamiętać dane zagadnienie. A przede wszystkim lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze co motywuje do dalszej nauki. Ode mnie 5 gwiazdek!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.