Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język arabski80 / 60 min

Davo

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/531 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć :)
Jestem native speakerem języka arabskiego…
Urodziłem się i wychowałem w dwujęzycznej rodzinie polsko-libańskiej. W związku z czym pół życia spędziłem w Libanie, drugie pół – w Polsce, gdzie obecnie mieszkam. Biegle władam nie tylko arabskim i polskim, ale również angielskim oraz francuskim, który jest bardzo powszechny w krajach arabskich.

Arabskiego uczę w sposób praktyczny, ciekawy… i humorystyczny. Bo w arabskim bardzo łatwo o śmieszne pomyłki językowe. I nie zapominajmy o wspaniałej kulturze i pysznym jedzeniu – nie sposób o nich nie mówić ;-).

Jeśli chcesz, możemy również zrobić lekcje gotowania. A wszystko po arabsku ;-).

Lekcje prowadzę w języku literackim arabskim (tzw. Modern Standard Arabic) albo Fusha oraz dialekcie lewantyńskim (libańskim, syryjskim, jordańskim) na różnych poziomach zaawansowania.
Na każdym poziomie podaję dużo różnych ciekawostek praktycznych, które przydadzą Ci się również podczas podróży do krajów arabskich.

Więc jeśli chcesz:
- uczyć się od podstaw - nauka
- nadrobić zaległości - lekcje
- wyjechać i potrzebujesz praktycznych zwrotów
- płynniej mówić - konwersacje
- poznać kulturę arabską i ciekawostki, o których nie dowiesz się nie mieszkając tam

serdecznie zapraszam! :)

Cena:
80 zł – 60 minut
120 zł - 90 minut

Udzielam również lekcji online (np. przez Whatsapp, Skype, itd…).

Certyfikaty:
Matura w języku arabskim/ francuskim
Studia w języku polskim

Doświadczenie:
Native speaker. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

David to korepetytor, którego serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym nauką arabskiego - zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym językiem, ale także tym, które chcą go szlifować na nieco wyższym poziomie.

Lekcje z Davidem zawsze kończyłam z szerokim uśmiechem na twarzy - nie tylko przez świetną atmosferę, którą tworzy podczas zajęć, ale także z poczucia postępów, które stale robiłam. Jest to zdecydowanie osoba cierpliwa, ze świetnym poczuciem humoru, jak również ogromną wiedzą i doświadczeniem w nauczaniu, co pozytywnie przekłada się na sposób w jaki zajęcia są przemyślane i zorganizowane.

W zależności od indywidualnych celów ucznia, David proponuje różne warianty nauki, zapewnia wszystkie materiały, aby w jak najbardziej efektywny sposób osiągnąć zamierzone rezultaty. Jeśli szukacie lekcji, które będą czystą przyjemnością, zdecydowanie polecam Davida!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

David jest rewelacyjnym, kontaktowym i cierpliwym nauczycielem. Posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w niezwykle przystępny sposób. Jego doświadczenie w nauczaniu widać na każdym kroku. David wprowadził mnie w świat języka arabskiego, aktualnie jestem w stanie wyłapać sens rozmowy prowadzonej w języku arabskim i swobodnie czytam. Polecam zajęcia z Davidem z całego serca! Świetny, profesjonalny nauczyciel.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2023

Jeżeli rozpoczynasz przygodę z arabskim zdecydowanie polecam lekcje z Davidem!

Na samym początku David przesyła potrzebny podręcznik, dzięki czemu nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty wielu materiałów. Mi osobiście bardzo podoba się sam podręcznik, jest w nim zawarte zarówno słownictwo jak i gramatyka, którą David uzupełnia swoją wiedzą i notatkami. Ten sposób bardzo organizuje pracę, ponieważ nie ma sterty kserówek gubiących się wszędzie, a informacje są przekazywane ze spójną ciągłością.

Poza samymi lekcjami i ich przebiegiem nie potrafiłabym nie wspomnieć o samym Davidzie. Nie żartuje pisząc, że zajęcia są przeprowadzane w humorystyczny sposób, nieraz współlokatorki pytały z czego śmiałam się przez godzinę w pokoju :D Jest bardzo cierpliwy, czegokolwiek nie zrozumiesz powtórzy na tyle sposobów, że na pewno załapiesz, a jeśli coś z wcześniejszych tematów zapomnisz, chętnie z Tobą powtórzy :) Nie pozwala, żebyś poczuł się źle z tym jak wymawiasz słowa, czy jak Ci idzie. Zamiast tego bardzo motywuje i dodaje wiary, zwracając uwagę na progress jaki zrobiłeś. Pierwszy raz miałam tak, że rozumiałam wszystko (a arabski do najprostszych języków nie należy!) i ważne było tylko to na ile ja to sama powtórzę, ale nie musiałam głowić się czemu jest tak a nie inaczej bo wszystko było jasne na lekcjach. Naprawdę ma wszystko czego szuka się w nauczycielu.

Dodatkowym atutem jest to, że David ma korzenie arabskie i spędził sporą część życia w tamtej części świata. Dzięki temu zna kulturę i ludzi nie tylko z teorii ale od środka. Naprawdę sporo informacji wyciągnęłam właśnie od niego, znacznie więcej niż przeszukując internet. Historie które opowiada są tak barwne, że na chwilę można się przenieść wyobraźnią poza nasz kraj.

Z całego serca polecam każdemu, David to naprawdę niesamowity człowiek :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2022

Gorąco polecam tego nauczyciela. Klarownie tłumaczy, prowadzi ucznia przez książkę, co pozwala schematycznie posuwać się do przodu, ale w żadnym stopniu go to nie ogranicza. Chętnie rozwija tematy, czy to z książki, czy też takie, które interesują ucznia. Ponadto, gdy dostrzega, że ktoś sobie dobrze radzi nie ma problemu, żeby przyspieszyć z tempem, przygotować, więcej materiału na dany temat, czy też przerobić coś dodatkowego. Z Dawidem nigdy nie ma też nudy na zajęciach, wie kiedy przycisnąć, a kiedy dać zresetować się umysłowi, ale zawsze w klimacie bliskiego wschodu, na przykład ciekawostką na temat Lewantu. Jeszcze raz gorąco polecam tego nauczyciela!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2022

Zdecydowanie polecam współpracę z Davidem, jest on niezwykle cierpliwy i w bardzo ciekawy sposób prowadzi lekcje, do tego opowiada różne ciekawostki, które zdecydowanie urozmaicają lekcje. Jestem bardzo zadowolona, David proponował wiele sposobów na efektywniejszą naukę. Jest to osoba, która podchodzi do tematu szeroko, ma odpowiednie podejście do uczniów, zawsze starał się znaleźć odpowiedzi na moje wszystkie pytania, lekcje przebiegały sprawnie. Jest miłą i kompetentną osobą, posiada rzetelną wiedzę w danym zakresie. Polecam gorąco!!!

avatar
Katrin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Zgadzam sie z opiniami niżej. David jest świetnym nauczycielem! Zajęcia zawsze odbywają się w miłej atmosferze, bez żadnego stresu. A przy tym sa bardzo dobrze strukturyzowane. Probowałam uczyć sie arabskiego w różnych miejscach ale David dał mnie najwieksza wiedzę, a przy tym zawsze mnie wspierał i poprawiał humor ;)
Jak chcecie nauczyc sie arabskiego wybierajcie Davida bez wahań, szczere polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Szukasz dobrego nauczyciela języka arabskiego? Nie szukaj dalej, jesteś w odpowiednim miejscu :)

Od dłuższego czasu chcialem nauczyć się języka arabskiego. Fascynował mnie z wielu powodów, zarówno jako narzędzie do głębszego poznania kultury jak i sztuki kaligrafii tak popularnej w krajach arabskich.

Zacząłem szukać źródeł i uczyć się na własną rękę. Efekt? Zmarnowane kilka tygodni na odbijaniu się od ścian. Na szczęście w pewnym momencie trafiłem na Davida i w ciągu jednej godziny zrozumiałem i nauczylem więcej niż w ciągu wielu dni samotnych prób nauki tego języka :D

Zdecydowanie polecam lekcję z Davidem. Wszystkie zajecia są całkowicie dopasowane do mojego tempa nauki, nieraz zmieniamy kolejność czy tematykę zajęć bazujac na moich indywidualnych preferencjach co jest dla mnie niebywałym atutem. Ze względu na mój tryb pracy często musiałem zmieniać godziny lub dni zajęć, na szczęście zawsze mogłem liczyć na wyrozumiałość i elastyczność również w tej materii.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

Ahlan Wa Sahlan ! :) Kejfa haluka/haluki ?

Gorąco polecam lekcje arabskiego u Dawida. Na początek niewątpliwy i unikalny atut, który chciałbym opisać, a wyróżnia on zajęcia, które miałem z Dawidem od innych - Dawid zna świetnie zarówno polski, jak i arabski. Nie jest nativem, który zna świetnie arabski, ale mówi łamaną angielszczyzną i polszczyzną próbując wyjaśnić coś w trakcie zajęć. Nie jest też zwykłym Polakiem, który nauczył się arabskiego i nigdy go nie używał, nie mieszkał w krajach arabskich itp. Jednym słowem idealne rozwiązanie pod kątem nauki.

W trakcie kontaktów oraz zajęć podchodzi do osoby w indywidualny sposób, słucha dokładnie opinii i próśb związanych z zajęciami, tematyką i zakresem, który nas interesuje. Dzięki temu można spersonalizować sobie zajęcia nie tylko pod kątem posiadanej wiedzy, ale i kierunku, który nas interesuje. Chcemy poznać słownictwo związane z kulturą, polityką itp. ? Nie ma problemu. Chcemy zrobić powtórkę do egzaminu ? Robimy powtórkę i zakres pod konkretny egzamin lub test na studiach.

Gdyby ktoś jednak nie miał pomysłu na swoje zajęcia i zaczynał, tak jak np. ja od podstaw, również nie jest to problemem. Dawid dysponuje bardzo dobrymi podręcznikami i materiałami, które w uporządkowany sposób pozwolą nam przyswoić wiedzę od podstaw, a z jego pomocą, dobrym nastawieniem, poczuciem humoru ( i byciem bezlitosnym ćwiczeniu poprawnego pisania/mówienia/czytania) szybko można liczyć na efekt i progres w trakcie kolejnych zajęć. Jeżeli się czegoś nie nauczycie to nie musicie obawiać się straconego czasu, ponieważ Dawid woli uczyć skutecznie i stawia na zrozumienie i przyswojenie materiału, zamiast ślepe pędzenie z nim do przodu. Dopóki nie będziecie gotowi, nie ruszycie dalej.

To co jednak najważniejsze to fakt, że Dawid jest bardzo otwartą, sympatyczną osobą, która podchodzi do uczniów poważnie. Jest wrażliwy na personalne odczucia, kondycję i emocje podopiecznych. Nie ma mowy o stresie w trakcie zajęć lub niesympatycznych sytuacjach. Jeżeli z jakiegoś powodu coś Wam wypadnie, a nie chcecie stracić zajęć Dawid zawsze stara się zrozumieć, pomóc i dopasować, a jeżeli chociażby 5 min z jego winy lub jakiejś przyczyny ucieknie, wydłuży 5 min zajęcia, chociaż wcale nie musiałby tego robić.

W mojej opinii zajęcia z Dawidem (Alhamdulillah! :) ) to dobrze spędzony czas oraz świetny stosunek ceny do oferowanej za nią jakości i indywidualnego podejścia w trakcie nauki.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Naukę języka arabskiego z Dawidem rozpocząłem w listopadzie 2019 roku . Opinie wystawiam tak późno ponieważ czekałem aż ktoś wpadnie na wspaniały pomysł i zmajstruje skale ocen nie jak obecnie - Od bardzo słaby do bardzo dobry - tylko od -niedostateczny do celujący ! Nie doczekałem się ,więc wystawiłem mu sam ocenę celująca !!! Wybierając Dawida nie tylko zyskałem nauczyciela z ogromna wiedzą ,łatwością przekazywania wiadomości , wielką cierpliwością, ale również wspaniałego przyjaciela który potrafi przejechać 500 km tylko po to żeby zrobić z uczniem kilka lekcji na żywo ! a ten uczeń wierzcie mi, jest w stanie wybudować mu domek tylko po to żeby móc to zrealizować !!! Aby nie powtarzać opinii innych należy zgodzić się z tymi wszystkimi którzy opisują Dawida w samych superlatywach!!! Jeśli macie zamiar uczyć się języka arabskiego , nie wybierajcie nikogo innego tylko Dawida Wehbe !!! Ps . Dla zainteresowanych kobiet - Dawid wspaniale gotuje ;)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Niedługo minie rok odkąd trafiłem na Davida i lekcję z nim mogę polecić z czystym sumieniem. Kiedy zdecydowałem się na naukę arabskiego, byłem zupełnie zielony, zaczynałem od przysłowiowego zera. Niesamowicie fascynujące jest to, że teraz znam te potocznie nazywane „szlaczki” i do tego potrafię z nich ułożyć zdania. David należycie wytłumaczył mi wszystko od podstaw, bez rzucania na głęboką wodę. Każde jedne zajęcia są dostosowywane do mojego tempa pracy i pojmowania nowych zagadnień za sprawą jego wyjątkowej cierpliwości i nie tylko. David jest niebywale serdecznym i otwartym człowiekiem z poczuciem humoru. Terminy zajęć dostosowujemy z tygodnia na tydzień co jest sporym ułatwieniem. Do tego zajęcia online w niczym nie odstają od stacjonarnych, a pozwalają mi zyskać jeszcze bardziej na czasie. David do lekcji podchodzi konkretnie przygotowany, posiada dodatkowe materiały uzupełniające, nie marnuję ani chwili czasu, a ponadto jak mam jakieś pytania niezwiązane z tematem zajęć to bezproblemowo odpowiada. Zresztą nawet jak jakieś pytania napływają mi do głowy po naszych zajęciach to zawsze odpisuję albo się nagrywa. Odnoszę wrażenie, że jego pokłady wiedzy dotyczące arabskiego są nieskończone. Dla mnie wybór jest prosty - native speaker, polecam raz jeszcze!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Polecam!
Dawid dostosowuje tempo nauki do potrzeb ucznia. Prosto i przejrzyście tłumaczy nawet bardzo skomplikowane zagadnienia gramatyczne. Jest elastyczny jeśli chodzi o termin zajęć oraz sposób ich prowadzenia. Układa grafik co tydzień, dzięki czemu łatwo jest pogodzić lekcje arabskiego z pracą, nauką oraz innymi obowiązkami. Lekcje prowadzi stacjonarnie oraz przez Internet (dodatkowy plus jeśli nie macie za wiele czasu ;) ). Ma świetne poczucie humoru, jest niesamowicie miły i otwarty. Na zajęciach można z nim porozmawiać nie tylko o języku, ale także o kulturze, historii i polityce. Jeśli nagle pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące j. arabskiego można go podpytać również poza zajęciami np. na Whatsappie.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2020

Bardzo polecam Davida wszystkim, którzy chcą się porwać na naukę arabskiego!

Zajęcia z Davidem są idealne dla każdego kto naukę języka łączy z natłokiem innych obowiązków ze względu na elastyczność nauczyciela. Na lekcje można się umawiać każdego tygodnia w inne dni, często jest możliwość umówienia się z dnia na dzień. Zajęcia są równie dobre na odległość (przez telefon) jak na miejscu, u Davida w domu. Stwarza to dogodne, elastyczne pole do nauki.

Same lekcje są świetnej jakości i prowadzone w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. David poświęca również swój czas, by odpowiadać na pytania i wątpliwości pojawiające się między zajęciami, w czasie samodzielnej nauki.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

السلام عليكم!

Serdecznie polecam wszystkim - zainteresowanym nauką języka arabskiego - Dawida.

Jest on humorystyczną, zabawną, kreatywną i cierpliwą osobą, ale i zarówno jest profesjonalny, dobrze przygotowany i z pewnością powiem: zna się na temacie.

Sam nie wiem do końca skąd zacząć, ale i tak spróbuję. Dlatego najpierw zacznę od (według mnie) najważniejszych atutów.

Jak wcześniej wspomniałem: Dawid jest osobą cierpliwą. Przez to mam na myśli to że jest między innymi wstanie się dopasować do indywidualnego toku danego ucznia. Jeśli ktoś woli uczyć się wolniej, lub potrzebuje więcej czasu na ogarnięcie tematu, to i może wolnym tokiem iść. Ktoś chce przebrnąć przez materiały szybciej? to i ma taki wybór.
Tutaj też pewnie wchodzi jego atut kreatywności. Jeśli ktoś czuje/potrzebuje poznania nowych słów lub terminów które nie są na "głównej ścieżce" to i będzie mógł je poznać.

Dawid jest też (jak wcześniej wspomniałem) osobą przygotowaną. Jest dobrze przygotowany na lekcje i ma przygotowane materiały do uczenia. Zna się on też dobrze na temacie języka arabskiego i kultury ludzi w nim mówiącej. Dla mnie fajne jest też to że mimo iż podręcznik z którego uczymy się nie mówi o pewnych zagadnieniach ma jakieś błędy, to bez problemu po prostu je tłumaczy. Lecz, najlepszym dla mnie jego atutem jest to że bez problemu jest w stanie omówić i tłumaczyć gramatykę lub inne zagadnienia języka arabskiego, nawet jeśli musi powtarzać kilka razy, to i tak się nie irytuje.

W podsumowaniu to powiem że Dawid jest z wielką pewnością nauczycielem kalibru solidnego, i bez wahania polecam go.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Polecam z całego serca. Fantastyczny nauczyciel, bardzo zaangażowany. Materiał przerabiany z głową w odpowiednim tempie, dostosowanym idealnie do ucznia. Zagadnienia są dokładnie omawiane w przystępny sposób, po nich każdy uczeń dostaje porcję pracy domowej tak, by wiedza się utrwalała.
Przy całym profesjonalizmie atmosfera zajęć jest bardzo przyjemna. Poza zagadnieniami językowymi, z Davidem można omówić sytuację całego regionu, w którym używany jest język arabski (nie tylko sytuację polityczną, ale i społeczną, a także sprawy kulinarne ;) ).
Bardzo dużym atutem jest również elastyczność zajęć - można dopasować naukę nawet do szalonego grafiku studiów czy pracy.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Korepetycje z Dawidem mam już od ponad 8 miesięcy, w tym czasie od zera poczyniłem ogromny postęp w kwestii znajomości arabskiego, alfabet, czytani czy konstrukcja prostszych gramatycznie zdań nie stanowią żadnego problemu. Korepetycje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, Dawid zawsze potrafi zmotywować do nauki, świetnie wytłumaczyć zawiłości i posiada ogromną wiedzę na temat języka i kultury, nawet jak na osobę pochodzącą z Libanu. Zawsze można liczyć na jego pomoc, nawet poza korepetycjami chętnie odpowiada i pomaga w kwestiach językowych i nie tylko :) Zdecydowanie najlepszy korepetytor z jakim miałem do czynienia, dzięki niemu mój zapał do nauki arabskiego jest jeszcze większy niż wcześniej. Jeśli chodzi o naukę arabskiego lepszego wyboru nie ma i szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Serdecznie polecam lekcje arabskiego u Davida. Tempo pracy dostosowane do moich możliwości, elastyczny grafik pod moją zmienną dyspozycyjność, ciekawy podręcznik bez zbędnych animacji, dodatkowe materiały dla poszerzenia wiedzy i ogromna dawka humoru - to dokładnie to, czego oczekiwałam! Zajęcia prowadzone są w bardzo motywujący sposób. Mimo trudnego czasem materiału i chwil ostrego zwątpienia we własne możliwości, David nie pozwala się poddać :-) Nawet jego kotka Lulu dopinguje do dalszej pracy ;-)

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Z Dawidem lekcje miałem przez ok. 1 rok. Zawsze był świetnie przygotowany, merytoryczny. Nie tylko zwracał on uwagę na poprawną gramatykę, lecz kładł on dodatkowy nacisk na poprawną fonetykę. Przesyła on również dodatkowe materiały do przetłumaczenia dzięki czemu można praktykować swój arabski na codzień.
Dodatkowym atutem Dawida jest to, iż wychował się on w Libanie, kraju arabskim. Dzięki temu posiada on rozległą wiedzę na temat kultury regionu, kuchni itp.

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Lekcje arabskiego z Davidem to sama frajda i przyjemność. Czas mija tak szybko, a wiedza przybywa w szybkim tempie. Czuję, że w przeciągu paru miesięcy nadrobiłam wszystkie zaległości. Na zajęcia chodzę z uśmiechem na twarzy, David potrafi dobrze zmotywować i nawet gramatyka arabska nie jest taka straszna. Co najważniejsze uczymy się nie tylko MSA, ale też języka potocznego., bez którego ani rusz!:)

avatar
Puma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Bardzo gorąco polecam pana Davida wszystkim .Jest bardzo dokładnie i w przyjemny sposób przekazuje wiedzę, wykazuje indywidualne podejście od ucznia. Korepetycje przebiegają w miłej atmosferze i przynoszą wymierne efekty.Jego profesjonalne podejście do ucznia oraz zrozumiale tłumaczone są na pewno jednym z kluczowych powodów, aby wybrać właśnie jego! :D

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Polecam lekcje z Davidem.
Potrzebowałam pomocy językowej przed przeprowadzką do Libanu. Zajęcia były bardzo praktyczne, uwzględniały zarówno Modern Standard Arabic jak i dialekt libański. Nie brakowało też praktycznych wskazówek na temat kraju.
David jest cierpliwym nauczycielem, wyjaśnia wszystko w jasny sposób, ale lekcje z nim są przyjemne, nawet jeśli nie łatwo przychodzi wam nauka języków.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

David jest świetnym, kreatywnym, cierpliwym, wyrozumiałym i dobrze uczącym nauczycielem ;) Nauka z Davidem to sama przyjemność !! =} W Lekcjach prowadzonych przez Davida bardzo bardzo dużo można się nauczyć ! ;) Lekcje upływają w sposób zabawny i miły :) , przez tak dobrą atmosferę nauka idzie bardzo sprawnie ;P dzięki niemu język arabski jest prosty i przyjemny w nauce!! ;) Gorąco polecam !! ;D

avatar
maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Lekcje arabskiego z Dawidem zaczelam okolo 1,5 roku temu, to wspanialy profesjonalny nauczyciel, ma ogromne poklady cierpliwosci. Bardzo angazuje sie w lekcje. Nasze lekcje przeplatane sa zawszw duza dawka humoru ;) serdecznie polecam !!!!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Marhaba! Pół roku temu zacząłem lekcje z Dawidem od zera, teraz umiem składać proste zdania, pisać odręcznie i na komputerze, poprawnie wymawiać. Co więcej - nauczyciel ZACIEKAWIŁ mnie tym językiem. Nie irytuje się, jak trzeba kilka razy tłumaczyć to samo, rozszerza treści z podręcznika o ważne a pominięte tematy. Idziemy z nauką sprawnie, ale nie za szybko. Wszystko jest do uzgodnienia - przede wszystkim godziny, które można ustawić według swoich potrzeb, cele nauki i intensywność. Bardzo polecam

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Jestem uczniem Dawida od pół roku i z pełnym przekonaniem mogę polecić go jako wzorowego nauczyciela języka arabskiego. Prędkość nauczania dostosowana jest do możliwości ucznia, a materiał wykładany jest w sposób prosty i przejrzysty. Bardzo cenię sobie elastyczność czasową Dawida i możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dot. arabskiego w dowolnym momencie. Dawid jest bardzo miłym człowiekiem, z którym każdy szybko się dogada ;)

avatar
Alexander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

David is one of the best teachers I've ever had.

He is a friendly teacher and at the same time a remarkable professional who is enthusiastic and creative in ways to help his students advance in Arabic as effectively as possible, accommodating the varieties of learning methods, paces, atmospheres, whether intense or more relaxed, with a great dose of humor xD, and so on. David makes great use of his extensive experience and wide knowledge of the variety of contexts in which Arabic can be used, from dialects, modern standard, casual speaking, formal writing, translation, etc. etc., and in a wide range of fields.

He is very well organised and effective in his lessons, and is also willing to adjust to needs you may have as a student, such as learning topics, phrases or vocabulary for a specific purpose that is beyond the curriculum that will be needed in your studies, for travels, work, friends, etc., and whatever your purpose for learning may be, as well as unforeseen schedule changes. Not only does he transfer the knowledge and understanding remarkably well, regularly shows great patience, he also really enables you to further your appreciation for the language and culture - with emphasis on a Lebanese background.

I have no hesitation to recommend David wholeheartedly.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

David jest bardzo cierpliwym i kreatywnym nauczycielem. Arabski z nim wydaje się prostym językiem :). Tempo dostosowuje do umiejętności i czasu. Bardzo profesjonalnie, ale z humorem. Jego wiedza na temat kultury Libanu (i generalnie krajów arabskich), dzielenie się ciekawostkami bardzo uatrakcyjnia lekcje. Bardzo polecam!!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Znakomity nauczyciel !
Zajęcia prowadzi w bardzo przyjaznej atmofserze, dodaje od siebie różne ciekawostki, dzięki czemu lekcja nigdy nawet przez chwile nie staje się nudna, a ponadto ławto zapamiętuje się słówka. Jedna z wielu zalet Davida jest to, że nie trzyma się kurczowo podręcznika. Jeśli jesteś zainteresowany/a jakimś tematem/chcesz poznać dodatkowe słówka odnośnie jakiegoś działu, to David bez problemowo i z wielkim zapałem poszerza twoje horyzonty. Upewnia się, że wszystko jest dla ucznia przejrzyste i zrozumiałe.

Tak w skrócie, nauka języka arabskiego z Davidem jest jak..., wybranie się na intelektualną przygodę pełną pozytywnych niespodzianek i dobrego humoru :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

David jest świetym korepetytorem, zajęcia prowadzi zwracając uwagę na indywidualne potrzeby ucznia (jeśli książka nudzi to dodaje notatki/zmienia kolejność etc.) Humorystycznie podchodzi do tematu i jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny zajęć, można umawiać się ‚na sztywno’, ale też z tygodnia na tydzień.
Serdecznie polecam Davida jako nauczyciela.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Wszystkim szczerze polecam lekcje z Davidem. Dzięki niemu w ciągu ostatnich 4 miesięcy nauczyłem się więcej niż przez 2 lata z poprzednim korepetytorem. David zwraca uwagę na każdą najmniejszą "pierdółkę", zarówno jeśli chodzi o gramatykę jak i wymowę, dzięki czemu można wystrzec się łatwych do popełnienia błędów. Poza tym jest sympatycznym człowiekiem, który z chęcią dzieli się swoją wiedzą na temat świata arabskiego, zwłaszcza Libanu :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

David jest świetnym nauczycielem. Uczy w sposób jasny, humorystyczny i jest bardzo cierpliwy. W ciągu miesiąca dzięki dobrej współpracy udało mi się nadrobić materiał z 1,5 roku nauki grupowej. Naprawdę polecam :)!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Serdecznie polecam. Lekcje z Davidem to czysta przyjemność i gwarantowany efekt.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.