Dave Wave Studio

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Wrocław (Krzyki)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka105 / 60 min

Dave Wave Studio

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Nazywam się Dawid Mazurek i jestem… Tak mogłoby zacząć się kolejne nudne ogłoszenie na temat nauki gry na instrumencie. Jeśli chcesz sprawdzić moje wykształcenie oraz doświadczenie to znajdziesz je na tej stronie :)

Zobacz: davewave(KROPKA)pl

Posłuchaj jak grają uczniowie:     (YOUTUBE) /channel/UCGP5Wi8UhLK79ughi1FjWzA . Ja natomiast zapraszam Cię do niesamowitej przygody z instrumentem oraz muzyką . Dlaczego akurat te zajęcia są wyjątkowe?
Już wyjaśniam:

- będziesz miał/a okazję pracować w świetnie przystosowanym pomieszczeniu na światowej klasy sprzęcie;
- uczyć, a bardziej przekazywać swoją pasję będzie doświadczony oraz wykształcony gitarzysta;
- tok nauczania oparty będzie na muzyce, którą słuchasz oraz która po prostu Ci się podoba, z uwzględnieniem technik gry, sposobu zapisu dźwięków, teorii muzyki, kształcenia słuchu itp.;
- wyjątkowe!  będziesz miał/a możliwość zagrania koncertu na prawdziwej scenie z nagłośnieniem, oświetleniem oraz liczną widownią;
- na  koniec roku szkolnego otrzymasz certyfikowany dyplom uczestnictwa w zajęciach, uwzględniający zdobyte przez Ciebie umiejętnośći muzyczne.
- będziesz miał możliwość stworzenia swojego własnego utworu wraz z jego produkcją!

Kontakt ze mną będziesz miał/a 6 dni w tygodniu (w końcu w niedziele sam muszę poćwiczyć…). Oznacza to, że jeśli będziesz miał/a pytania, zapomnisz konkretnej partii instrumentalnej albo będziesz potrzebować wyjaśnienia konkretnego zagadanienia - do usług!

Pracować będziemy również na konkretnej literaturze muzycznej,  własnych podkładach muzycznych, a dzięki dziennikowi elektronicznemu będziesz miał/a dostęp do całego materiału przerabianego na zajęciach! Dodatkowo będziesz miał/a możliwość nagrywania swojej gry zarówno jako audio jak i video, aby obserwować postępy swojej gry, a także możliwość otrzymania gotowego filmu, którym będziesz później mógł/mogła się podzielić z innymi! 

Cóż więcej rzec…
Bez wzlędu na to, czy grasz już na gitarze trzydzieśći lat, czy nigdy nie miałeś/aś gitary w ręce… .
Przyjdź na Darmową Lekcję Próbną i sam/a się przekonaj .
Może niedługo pogramy na jednej scenie? 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Dave Wave Studio
ul. Buforowa 68a
. Wrocław
NIP: 7532452692

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2009
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Nysie
Klasa Gitary
09.2009 - 06.2013
Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Nysie
Klasa Gitary
10.2015 - 06.2018
Instytut jazzu i muzyki estradowej
Licencjat
Realizacja Dźwięku
09.2016 - 06.2018
Szkoła Produkcji Muzyki Nowoczesnej
Licencjat
Produkcja Muzyczna
09.2018 - 07.2020
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Jazz i Muzyka Estradowa
Kursy i szkolenia
.
Carlos Santana Masterclass
.
Tom Morello Masterclass
06.2018
Masterclass Hans Zimmer - Film Scoring
06.2018
Kurs Ableton - PSPM
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Szkoła Muzyczna Yamaha w Opolu
09.2018 - aktualnie
Niepubliczna Szkoła Muzyczna w Ząbkowicach Śląskich
01.2019 - aktualnie
Dolnośląska Akademia Realizacji Dźwięku
04.2019 - aktualnie
Dave Wave Studio

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Świetny nauczyciel z pasją! Polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Świetny i rzetelny nauczyciel! Na zajęciach jest zawsze świetna atmosfera, ale oczywiście też konkretna praca. Mogłabym podsumować zajęcia jednym słowem - pasja. Dawid to człowiek, który żyje tym co robi i widać w nim niesamowitą radość z prowadzenia zajęć. Polecam każdemu, kto szuka konkretnego nauczyciela nauki gry na gitarze.
Ps. Zawsze też można napić się świeżej kawy :D

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Dawid jest bardzo dobrym nauczycielem. Słucha ucznia i ma z nim bardzo dobry i ciepły kontakt. Gdyby nie moje inne obowiązki to nadal bym u niego się uczył. Wybierasz swojego nauczyciela gitary?
Dawid to będzie twój najlepszy wybór : D

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2019

Pan Dawid jest świetnym nauczycielem. Potrafi zaszczepić pasję i odpowiednio pokierować. Jego słowa docierają i nie było ani jednej lekcji na której pojawiło by się znudzenie. Potrafi zaciekawić oraz popchnąć do działania. Serdecznie polecam, pozytywna osobowość.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Do Dawida chodziłam przez dość ktrótki okres czasu, ale za to czego mnie wtedy nauczył należy go pochwalić. Dzięki tym lekcjom moje oczy ujrzały nowe horyzonty, zaczęły wyglądać poza kartkę i dodawać coś od siebie, żeby nie grać w kółko tych samych akordów. Teraz znam parę ciekawych sposobów na urozmaicenie mojej twórczości. Nigdy nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie można się dowiedzieć i nauczyć tylu ciekawych rzeczy. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Dawida. Mam nadzieje, że inni też będą mieli tyle szczęścia. Tak jeszcze tylko wspominając w przeciągu 6 lat nauki z wszystkich moich nauczycieli tylko Dawid potrafił śpiewać.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Uczęszczałem do Dawida na lekcje gitary przez około 2 lata i naprawdę wiele się nauczyłem. Ma on ogromną wiedzę muzyczną, jest cierpliwy i spokojny. Dawid nie zanudza teorią, ale nadal jest ją w stanie przekazać w taki sposób, który nie nuży, a wręcz zachęca do nauki i tworzenia czegoś samemu! Na lekcji panuje bardzo przyjazna atmosfera i naprawdę chce się na nią przychodzić.
Po zakończeniu nauki zostały mi umiejętności gry na gitarze, a także miłość do muzyki, która od Dawida emanuje i pozytywnie nakręca wszystkich dookoła. Gorąco polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Nauczyciel z pasją to podstawa I Pan Dawid jest właśnie takim człowiekiem, pasja? To mało powiedziane to jest jego życie które okazuje na lekcjach w sposób niebanalny ponieważ wkłada we wszystko tyle emocji i miłości co niejedna osoba. Jest to człowiek o ogromnym sercu i talencie. Potrafi stworzyć niesamowitą więź z uczniem poprzez naukę gry na gitarze. Dzięki Panu poznałem pasję którą chciałbym robić do końca życia dziękuję Panu za każdą przegraną godzinę przez te 3 lata. Przychodząc do Pana na lekcje zapomniałem tak naprawdę o wszystkich problemach i dawałem zawsze z siebie 110%. Dziękuję za pokazanie pięknego świata jakim jest świat muzyki mam nadzieję że ten rok nie kończy naszej przygody razem na zajęciach a dopiero ją zaczyna. Dziękuję i polecam z całego serca nie znajdziecie nigdzie lepszego człowieka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.