Daria Gołąbek

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Piaseczno
Radom
Legnica
Wałbrzych
Trzebnica
Jelenia Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola! Marzysz o tym, aby nauczyć się drugiego najczęściej używanego języka świata? A może planujesz wyjazd na Erasmusa lub praktyki do Hiszpanii/ Ameryki Łacińskiej? Albo chcesz zacząć pracę w jednym z krajów hiszpańskojęzycznych? A może po prostu pragniesz zabłysnąć językiem hiszpańskim podczas wakacji? :)

Zapraszam serdecznie na korepetycje online z języka hiszpańskiego wszystkich, którzy mają zamiar nauczyć się tego ‘‘melodyjnego’‘ języka od podstaw oraz tych, którzy chcą pogłębiać jego znajomość :)

Jestem magistrem filologii hiszpańskiej, którą ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Odbyłam dwie wymiany studenckie w Hiszpanii: pierwszą na studiach licencjackich(rok 2016) na  Uniwersytecie w Alcalá de Henares , a następnie na studiach magisterskich(rok 2018) na  Uniwersytecie w Almerii . Oprócz tego miałam okazję szkolić ten język podczas wakacyjnych praktyk zawodowych w Katalonii(rok 2017) oraz w Andaluzji(rok 2018). Dzięki tym wyjazdom nabyłam płynność w języku hiszpańskim oraz nauczyłam się wielu zwrotów używanych w mowie codziennej. Obecnie mieszkam   w Hiszpanii. Posiadam doświadczenie w nauczaniu. Pracowałam również jako lektor języka hiszpańskiego w szkołach językowych.

Każdą lekcję przygotowuję według indywidualnych potrzeb ucznia. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i luźnej atmosferze. Wysyłam materiały przed lekcją.  Możliwe również zajęcia czysto konwersacyjne.

Możliwość zajęć w grupie. W tym przypadku stawka za godzinę do negocjacji.

Jeżeli chcesz nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw lub planujesz pogłębiać jego znajomość skontaktuj się ze mną! Numer telefonu +48 664 052 543( jeśli nie odbieram to proszę o wysłanie sms :) ).

 Cennik:
- PROMOCJA pierwsza lekcja 45 minut 20 zł
- pojedyncza lekcja 45 zł/60 minut

Oferuję również tłumaczenia tekstów i pomagam przy pisaniu prac.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia hiszpańska
02.2016 - 06.2016
Universidad de Alcalá de Henares
Licencjat
Estudios Hispánicos
10.2017 - 09.2019
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia hiszpańska
02.2018 - 06.2018
Universidad de Almería
Magister
Estudios Hispánicos
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.