Darya Sachkouskaya

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Gdańsk (śródmieście)

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku . Posiadam wieloletnie doświadczenie bezpośrednio związane z:

  • emisją głosu,
  • techniką wokalną,
  • interpretacją,
  • improwizacją,
  • frazowaniem,
  • oddechem,
  • dykcją i artykulacją, i wiele innych.

Podczas zajęć wykorzystuję indywidualnie dobraną metodę nauczania śpiewu do predyspozycji oraz umiejętności wokalnych ucznia. Przekazuję wiedzę dotyczącą praktyki wokalnej, gdzie przede wszystkim skupiam się na nauce swobodnego i zdrowego śpiewania na całej rozpiętości skali głosu, bez niepotrzebnych zacisków, dyskomfortu czy zmiany barwy.W pracy wokalisty duże doświadczenie nabyłam przy współpracy z różnymi muzykami, obserwowałam i analizowałam prace wielu instrumentalistów oraz wokalistów skąd czerpie wzorce. Stale dokształcam się podczas różnych warsztatów u polskich oraz zagranicznych muzyków ( Aga Zaryan, Dorota Miśkiewicz, Urszula Dudziak, Anna Gadt, Grzegorz Karnas, Mietek Szcześniak, Anna Serafińska, Joanna Kucharczyk i inne), ( Kurt Elling, Sara Serpa i Andre Matos, Sofia Ribeiro, Alina Rostockaya, Manu Domergue, Andras Des, Edilson Sanchez, Marina Vinogradova  i inne).Pragnę dzielić się doświadczeniem, pomagam poszerzyć umiejętności woklane, jak i zacząć przygodę ze śpiewem. Zapraszam serdecznie na lekcje śpiewu!

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Licencjat
wokalistyka jazzowa
10.2018 - 12.2020
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
wokalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
01.2019
Ukończenie kursu: Rozwoju osobistego, artystycznego oraz zawodowego
11.2019
Szkolenie dla nauczycieli śpiewu i wokalistów Doctor Vox Voice Therapy
02.2020
Music Business & Event Management
02.2020
Event Management
Doświadczenie
09.2018 - 04.2020
Akademia Rocka
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.