Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
łacina50 / 60 min

Mateusz

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem  filologii klasycznej (IFK UW), *] pasjonatem języków klasycznych, chętnie udzielę korepetycji zarówno z [*języka łacińskiego jak i [*starogreckiego. *] Jestem w stanie udzielać korepetycji osobom przygotowującym się do matury z łaciny, jak i osobom uczęszczającym fakultatywnie na zajęcia z języków klasycznych na studiach. Zapraszam także osoby pragnące nauczyć się łaciny od podstaw!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek13:00 - 20:00
Środa18:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 05.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.