Daria Błażek

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizjoterapia75 - 150 / 60 min

Daria Błażek

Opis ogłoszenia

Wisdom Healing Qi gong - został utworzony przez Dr. Panga lekarza, który zrezygnował z praktykowania i leczenia medycyną tradycyjną poszukując naprawdę skutecznych metod leczenia chorób z którymi medycyna tradycyjna i farmakologia nie radzi sobie do dnia dzisiejszego. Opracował on formy medytacji i formy praktyk, które okazały się najbardziej skuteczne w leczeniu chorych. 
Moja droga do prawdziwego leczenia rozpoczęła się właśnie poprzez Wisdom Healing Qi gong od pierwszego dnia pierwszej praktyki, aż po dzień dzisiejszy i do końca już niewyobrażam sobie dnia bez Wisdom Healing Qi gong dla mnie to medycyna przyszłości i jedyna nadzieja na otaczający nasz świat choroby, problemy i jedyna forma uzdrawiania i głebszego przeżywania życia w każdym wieku, bez względu na diagnozy jeśli pozwolimy otworzyć siebie na ten rodzaj poszukiwania i odkrywania i doświadczania, samouzdrawiania nasze życie stanie się piękniejszym, bogatszym doświadczaniem rzeczywistości a dotychczasowe problemy ograniczający nas ból przerodzi się w kreatywność i otworzy nam świat pełen nowych możliwośći.  Zapraszam na przygodę z Wisdom Healing Qi gong

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 17:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa10:00 - 15:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.