Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Działoszyn
Pajęczno
Trębaczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 / 60 min

Daria

Opis ogłoszenia

Jako młoda, pracowita, ale i sympatyczna osoba, chętnie pomogę w przygotowaniu do sprawdzianu czy kartkówki z języka angielskiego lub matematyki. Jestem uczennicą szkoły średniej liceum Norwida w Częstochowie, gdzie rozszerzam ww przedmioty. Od zawsze przyswajam je z przyjemnością. Przyjmuję uczniów do 5 klasy podstawówki (włącznie), z którymi łatwo potrafię złapać kontakt, by czuli się jak najbardziej komfortowo i efektowniej przyswajali nową wiedzę. Staram się, by uczniowie jak najlepiej zrozumieli dany temat, ich nowe oceny są ogromna motywacją nie tylko dla nich, ale również dla mnie. Zapraszam do współpracy :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.