Daria Domańska

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Mysłowice
Czeladź
Ruda Śląska
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się jednego z najpiękniejszych języków świata za niewielką cenę? Zgłoś się do mnie!
Po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku języki stosowane: język angielski i język francuski na Uniwersytecie Śląskim proponuję zajęcia, na których od podstaw nauczysz się tego - na pozór trudnego - jednak atrakcyjnego języka. Własnoręcznie przygotowane przeze mnie materiały dostosowane do potrzeb każdego ucznia na pewno pomogą w przyswojeniu wiedzy. Jako ogromna pasjonatka życia frankofońskiego oferuję nie tylko wiedzę teoretyczną ale także praktyczną dotyczącą życia codziennego we Francji, zdobytą przeze mnie w trakcie długiego pobytu w samym centrum tego kraju - Paryżu.

Zapraszam również na lekcje przez SKYPE ! Oferuję zajęcia online - za pomocą wcześniej przygotowanych przeze mnie materiałów i prezentacji, co pozwala na sprawną komunikację internetową.

Jeżeli marzysz o władaniu językiem francuskim w sposób komunikatywny, a przy tym poprawny gramatycznie - zapraszam na moje zajęcia!

  • Udzielanie korepetycji od 7 lat.* Lektor w szkole językowej oraz korepetytor językowy w firmach i przedsiębiorstwach.* Lektor wakacyjnych kursów językowych organizowanych przez szkoły językowe i zakłady usługowo-handlowe .* Prowadzenie zajęć językowych w szkole podstawowej* Nauczyciel języka obcego w przedszkolu jezykowym

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.