Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Toruń (Rubinkowo II)
Informatyka30 / 60 min

Dariusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Wznawiam działalność, zapraszam do współpracy.
Udzielę korepetycji z informatyki (pakiet office, algorytmika, programowanie w językach Pascal i C++). Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu tego przedmiotu. Przygotowuję uczniów do matury z informatyki. W ubiegłym roku przygotowałem ucznia do matury i zdał on maturę z informatyki na ponad 80%.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2012

Świetny nauczyciel, jestem wprost zachwycony, że po tak długim czasie spędzonych w internecie na poszukiwania w końcu znalazłem kogoś wykształconego i wiedzącego co ma robić i jak to robić !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.