Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Zabrze
Gliwice
Katowice
Warszawa
Kraków
Wrocław
Łódź
Gdańsk

Dariusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/55 opinii
Dla użytkownika Dariusz

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 5
  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 marca 2015

  Serdecznie polecam pana Darka jako korepetytora! Zaangażowanie ogromne, zero problemów z terminami i kontaktem! Dzięki Niemu zdałam sesję na ocenę bardzo dobrą.
  polecam, bo ciężko znaleźć kogoś z taką wiedzą, chęcią i zapałem :)
  Gorąco polecam!

  avatar
  Dominika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
  16 lutego 2015

  Niestety bardzo się rozczarowałam, brak zaangażowania i profesjonalizmu od samego początku ze strony korepetytora. Jestem w trakcie sesji potrzebuję korepetycji od zaraz. Straciłam 2 dni myśląc ze znalazłam korepetytora. Podejście bardzo olewające, bardzo słaby kontakt i brak zainteresowania, problemy z ustaleniem terminów spotkań. Odniosłam wrażenie jakby pan Dariusz wcale korepetycji udzielać nie chciał i był to dla niego problem. Dobrze się zastanówcie dzwoniąc na ten numer. NIE POLECAM.

  avatar
  Lola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lutego 2015

  Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Dariusza. W bardzo konkretny i dokładny sposób wytłumaczył mi niezrozumiałe dla mnie kwestie w zakresie programowania(język C++). Jest on bardzo cierpliwą osobą, co jest cechą bardzo ważną dla korepetytora. W swoją pracę angażuje się całym sobą, aby wraz z 'uczniem' osiagnąć jak najlepsze efekty. Podczas zajęć dążył do tego, abym wszystko dokładnie zrozumiała, a nie tylko przebrnęła przez zadany materiał.
  Gorąco polecam!

  avatar
  Katarzyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 stycznia 2015

  Pan Dariusz wykonał program w Visual Basic w sposób bardzo profesjonalny, bardzo szybko, dokładnie, z wyjaśnieniami. Jest fachowcem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Współpraca bardzo dobra. Bardzo serdecznie polecam.

  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 stycznia 2015

  gorąco polecam!

  jestem bardzo zadowolona z jakości korepetycji prowadzonych przez Darka, pełen profesjonalizm, zawsze miła i sympatyczna atmosfera, indywidualne podejście do ucznia, widać że liczą się postępy ucznia, a nie naciąganie na kolejne płatne spotkania.

  Bardzo polecam jesli zalezy komus na szybkiej i sprawnej nauce, zawsze będę polecać znajomym tego korepetytora

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.