Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Pruszcz Gdański
Warszawa
Chwaszczyno
Żukowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 60 / 60 min

Daniel

Opis ogłoszenia

%%% PROMOCJA do końca kwietnia - Konwersacje online 30zł/godz. %%%

Szukasz możliwości konwersacji z Native Speaker’em? Skontaktuj się ze mną! Będziesz mógł cieszyć się możliwością porozmawiania po niemiecku na najwyższym poziomie - nie będąc w Niemczech!

Możemy rozmawiać o czymkolwiek. Moje ulubione tematy to polityka, ekonomia, zagadnienia etyczne w szybko rozwijającym się społeczeństwie, aktualne wydarzena, życie w Niemczech i w Polsce. Możemy też rozmawiać o niemieckiej literaturze, np. "Faust" Goethego i "Novela Szachowa" Stefana Zweiga i zinterpretować ich dzieła.

W zależności od Twoich oczekiwań, mogą to być zajęcia wyższego szczebla, nawet na poziomie niemieckiego Abitur. W taki sposób masz możliwość perfekcyjnego rozwoju językowego. Bo niemiecki nie taki trudny!

Chcesz pracować w Niemczech, czy pójść na studia? Sprawdź swoje umiejętności ze mną i rozwijaj je dynamicznie.

Jestem Native Speaker’em. Posiadam także umiejętność mowy dialektem bawarskim. Sprawdź swoje umiejętności w rzeczywistych i wiarygodnych warunkach językowych, prawie jak przebywając na terenie Niemiec.

Dojazd na terenie Trójmiasta do uzgodnienia.

Także świadczę usługi lektorskie (lektor j.niemieckiego) na umowę o dzieło. Także z dojazdem do Warszawy. Stawka do uzgodnienia. Posiadam doświadczenie i referencje. Bez dialektu polskiego! W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Prześlę wtedy Państwu referencję (w tym np. link do filmów z moim głosem).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.