Daniil Isaiev

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Lublin

Daniil Isaiev

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Daniil Isaiev

O mnie

Szkoła muzyczna.

Sumska Wyższa Uczelnia Sztuki i Kultury im. D. S. Bortnianskiego - Dyplom młodszego specjalisty.

Charkowski Narodowy Uniwersytet Sztuki imienia I. P. Kotlarewskiego - Dyplom Licencjata.

Charkowski Narodowy Uniwersytet Sztuki imienia I. P. Kotlarewskiego - Dyplom Magistra.

Artysta zespołu kameralnego; koncertmistrz; badacz naukowy; wykładowca wyższej placówki oświatowej

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2010
Sumska Wyższa Uczelnia Sztuki i Kultury im. D. S. Bortnianskiego
Licencjat
Fortepian, wokal
09.2010 - 06.2015
Charkowski Narodowy Uniwersytet Sztuki imienia I. P. Kotlarewskiego
Magister
Fortepian, wokal
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Świetne podejście, cierpliwość i bardzo fajna współpraca! Daniil wprowadza lekcje śpiewu na zupełnie inny poziom!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Nasza opinia na temat pana Danila jest bardzo pozytywna. Uczy nasze dzieci z wyjątkową cierpliwością i oddaniem. Przedstawia muzykę jako sposób na życie, potrafi zmotywować dzieci , uczy nie tylko czytania nut ale również odczuwania emocji podczas gry. Gorąco polecam Monika

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Pan Daniil jest wspaniałym kompetentnym nauczycielem. Uczy 2 moich dzieci w wieku 7 i 10 lat gry na pianinie od pół roku. Posiada wieloletnie doświadczenie, dużą wiedzę i pasję muzyczną, które przekazuje uczniom. Ma ogromną cierpliwość i wspaniałe podejście do dzieci, tłumaczy wszystko w bardzo zrozumiały sposób a przy tym bardzo profesjonalnie, co prowadzi do wspaniałych wyników w bardzo krótkim czasie. Uczy prawidłowej gry z nut, a nie zapamiętywania melodii bez zrozumienia. Przywiązuje dużą uwagę do postawy dziecka przy instrumencie. Jest człowiekiem dużej kultury osobistej. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Wybór Pana Daniila na nauczyciela gry na pianinie i śpiewu to był strzał w dziesiątkę! Jest on utalentowanym muzykiem z pasją, a oprócz tego posiada talent dydaktyczny. Przede wszystkim ma anielską cierpliwość i wiedzę, którą potrafi się w sposób zrozumiały dzielić. Lekcje przebiegają w sympatycznej atmosferze, a efekty zajęć motywują do dalszej pracy. Polecam z całego serca!

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2019

Według mnie Pan Daniil jest najlepszym nauczycielem muzyki na instrumencie i śpiewu. Nie dość , że potrafi wszystko łatwo wytłumaczyć to jeszcze ma dużą wiedzę na temat muzyki. Nic nie szkodzi, że nie pochodzi z Polski, ponieważ wszystko nadrabia swoim talentem.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Pan Daniil jest znakomitym nauczycielem. Indywidualnie podchodzi do ucznia i jego umiejętności wzbudzając chęć doskonalenia, a przede wszystkim grania na instrumencie. Już od pierwszej lekcji czuć było ogromną pasję muzyczną oraz doświadczenie Pana Daniila. Sprawia to, że z przyjemnością uczęszcza się na zajęcia i jeszcze większą siada do instrumentu :)

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Pan Daniił jest świetnym nauczycielem. Posiada duży zasób wiedzy i co najważniejsze potrafi ją przekazać w prosty sposób, zrozumiały nawet dla osoby nie mającej wcześniej styczności z muzyką. Ciężko znaleźć lepszego nauczyciela śpiewu.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Pan Daniił uczy córkę (7 lat) już 8 miesięcy, postępy w grze są bardzo duże, a co najważniejsze córka nie straciła zainteresowania instrumentem, wprost przeciwnie - sama chętnie siada codziennie do nauki. Dla nas bardzo duże znaczenie ma wyższe wykształcenie muzyczne pana Daniiła, dodatkowo jest on czynnym muzykiem pracującym w filharmonii i koncertującym. Lekcje przebiegają w niezwykle miłej atmosferze, pan Daniił ma talent przekazywania wiedzy. Doceniam też łatwość komunikacji i elastyczność w ustalaniu terminu lekcji. Kompetencje pana Daniiła jako nauczyciela gry na pianinie oceniam bardzo wysoko.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2018

Daniil jest dobrym mentorem, przykłada się do nauczania - na lekcjach nie tracimy czasu. Jego muzykalność mocno się udziela. Mam nadzieję, że nasze drogi się szybko nie rozejdą. Oby tak dalej!

avatar
Georgiy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Хочу поблагодарить Даниила за то, что спустя 11 месяцев занятий игры на фортепиано с нуля я исполняю репертуар последних классов музыкальной школы. Одновременно с обучением игры на пианино Даниил очень интересно и познавательно проводит свои уроки, наполняя их информацией о жизни и истории музыки. Настоящий фанат и профессионал своего дела. Всем советую! /
Chciałbym podziękować Panu Danielowi za to, że po 11 miesiącach grania na pianinie od podstaw, wykonuję repertuar ostatnich klas szkoły muzycznej. Wraz z nauką gry na fortepianie Daniel bardzo ciekawie i pouczająco przeprowadza lekcje, napełniając je informacjami o życiu i historii muzyki. Prawdziwy fan i profesjonalista w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2018

Dobrze wykształcony i bardzo utalentowany artysta. Przemiły, zawsze uśmiechnięty i niezmiernie cierpliwy nauczyciel. Idealnie punktualny. Zdecydowałem się na naukę od podstaw mając blisko 50 lat a Pan Daniił osiąga ze mną cuda edukacji muzycznej (oczywiście w miarę moich możliwości). Jest bardzo zaangażowany w pracę i świetnie mnie motywuje. Szczerze polecam skorzystanie z nauki u Pana Daniiła - niezależnie od wieku ucznia.

avatar
Tanya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2018

Выражаю благодарность за то терпение, чуткость и профессионализм, с которым Вы подходите к развитию музыкального таланта. Ваша доброта, помогает в дальнейшем развитии, подталкивает к поиску путей самосовершенствования. Рекомендую!

avatar
Lyudmia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Спасибо вам Даниил Андреевич за ваше творчество, вложнное в мою жизнь музыки . Ваша творческая деятельность и педагогическая импровизация, способность быстро и правильно оценивать ситуацию не раз приводила меня к успехам в принятии решений. Всегда в этом убеждалась и не скрою Вы гуманный педагог,что редко встретишь в наше время. Потому что вы опираетесь не на авторитет своей власти и принуждения, а именно на возможности ученика и его потенциал,помогая раскрыть и развить все ценное в человеке, а не сформировать привычку к послушанию.Спасибо вам за это . Очень систематизированный , разумный и мудрый преподаватель , я довольна каждым вашим "произведением искусства"- нашими уроками, иначе назвать нельзя и не буду.
Вы развиваете у учащихся музыкальные потребности высокий утонченный вкус и именно художественное мышление-очень в жизни помогло мне. Всем рекомендую учащимся, студентам или просто любителям музыки .Большой Вам поклон, как приеду в Люблин , буду рада до слез увидеться снова

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Zajęcia przebiegają w bardzo ciepłej atmosferze, zawsze punktualnie i profesjonalne. Pan Daniil jest cierpliwy i na każdej lekcji dopasowuje poziom nauki do aktualnych umiejętności ucznia, a także w prosty sposób przekazuje nowe wiadomości. Polecam serdecznie

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Bardzo cierpliwy, sympatyczny i przede wszystkim wykształcony nauczyciel. Uczy od podstaw, nawet największy laik stanie się przy nim wirtuozem. Serdecznie polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.