Daniel Rzewuski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Białystok
Gdańsk
Warszawa
Wrocław
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia140 / 60 min

Daniel Rzewuski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii

Opis ogłoszenia

DO KOŃCA WAKACJI GODZINA ZAJĘĆ W CENIE 100 zł

Witam serdecznie i zapraszam na korepetycje z chemii. Ze mną przygotujesz się do zdania matury z wysokim wynikiem, egzaminu i powtórzysz bieżący materiał.

Podczas zajęć z części nieorganicznej główny nacisk kładę na zadania obliczeniowe, które są często największym problemem dla uczniów. Ich duża ilość i różnorodność sprawi, że nic Cię nie zaskoczy. Dokładnie omawiam warunki zajścia reakcji i towarzyszące im obserwacje. Zwracam uwagę na to jak czytać ze zrozumieniem polecenia, szukać informacji w materiałach źródłowych i łączyć wiedzę z różnych działów. Podczas nauki chemii organicznej koncentruję się natomiast na mechanizmach reakcji, izomerii i reakcjach charakterystycznych. Wszystko poparte jest wieloma zadaniami typowo maturalnymi. Jestem zawsze na bieżąco z aktualnym programem nauczania i wymaganiami maturalnymi.

Najważniejsze dla mnie jest to żeby chemia stała się zrozumiała i logiczna, a przy okazji ciekawa. Jestem cierpliwy a zajęcia prowadzę w miłej atmosferze. Do pracy z każdą osobą podchodzę w sposób indywidualny lecz od wszystkich wymagam systematyczności i  zaangażowania.

Korepetycji z chemii udzielam od 2010 roku a od 7 lat jest to moja praca na pełen etat. W tym czasie skutecznie przygotowałem do matury wielu kandydatów na studia medyczne. Mam również doświadczenie w pracy z młodszymi uczniami. 

Skończyłem liceum na profilu biologiczno-chemicznym, rozszerzoną chemię napisałem na 97% i studiowałem medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Odkryłem jednak, że to uczenie jest tym co naprawdę lubię robić i daje mi największą satysfakcję.

Zajęcia prowadzę online przy użyciu tabletu graficznego lub stacjonarnie w Białymstoku. Po zajęciach online uczeń dostaje notatki z zajęć na maila.

Na życzenie wystawiam fakturę.

Proszę o kontakt telefoniczny:            691201191

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2023

Pan Daniel sprawił, że mimo iż na pierwsze zajęcia przyszedłem ze znacznymi brakami wynikającymi z zajęć zdalnych, dzięki cierpliwości i gotowości pana Daniela do pracy z niewiedzą jaką posiadałem, egzamin napisałem bez przeszkód. Znał odpowiedź na każde moje pytanie, nad ilość wykonanych zadań przedkładał pewność, że je rozumiem temat którego dotyczą. Jestem niezmiernie wdzięczny i polecam każdemu szukającemu pomocy z nauką chemii!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pan Daniel zawsze był perfekcyjnie przygotowany i znał odpowiedz na każde pytanie które mu zadałam, do tego potrafił wszystko zrozumiałe wyjaśnić. Na każdych zajęciach skupialiśmy się na temacie, z którym w danym momencie miałam problem i rozwiązywaliśmy razem zadania których nie potrafiłam zrobić sama. Dzięki temu udało mi się zdobyć 97% na maturze z chemii! Polecam każdemu pana Daniela!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pan Daniel jest rewelacyjnym korepetytorem. Przygotował syna do matury . Z wynikiem 83% syn może spełniać marzenia o wymarzonych kierunkach studiów. Zajęcia na najwyższym poziomie merytorycznym, mnóstwo materiałów do ćwiczeń, wymagajacy nauczyciel, wynik sam się nie zrobi tylko od chodzenia na korki! Doskonały kontakt zarówno z uczniem jak i rodzicem.
Panie Danielu dziękuję z całego serca jako mama i cieszę się, że syn zaufał Panu a współpraca układała się zawsze tak dobrze. Szczerze polecam Pana Daniela bo zajęcia z takim wykładowca to czysta przyjemność a wysokie wyniki, przy dobrej pracy ucznia , sa po prostu gwarantowane :-)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z chemii prowadzone przez Pana Daniela. Zajęcia były prowadzone w dobrej atmosferze. Wszelkie chemiczne wątpliwości były cierpliwie wyjaśniane. Były one bardzo motywujące do dalszej nauki. Pozwoliło mi to zdobyć 87% z matury z chemii.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Daniel jest najlepszym nauczycielem jakiego w życiu miałam, nie tylko zrozumiałam dzięki niemu chemię, co nawet bardzo ją polubiłam. Bardzo polecam zajęcia z Danielem, potrafi on bardzo zrozumiale, cierpliwie wszystko wytłumaczyć, motywuje i wymaga, i to wszystko w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Pan Daniel to NAJLEPSZY nauczyciel, jakiego dane mi było spotkać na przestrzeni całej edukacji. Szkoła nie nauczyła mnie niczego, a przede wszystkim nie uczyła myślenia i rozumienia chemii, Pan Daniel nauczył mnie wszystkiego i dzięki Niemu dostałam się na wymarzoną medycynę ! Dziękuję, dziękuję, dziękuję !

avatar
Eli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Polecam wszystkim z całego serca. Daniel jest niezwykle cierpliwy, zawsze świetnie przygotowany i ma niesamowity talent do przekazywania wiedzy. Tłumaczy szczegółowo, wyjaśni jak układać odpowiedzi do zadań otwartych na maturze czy jak łatwo rozwiązywać zadania obliczeniowe. Zawsze gotowy do pomocy. Dzięki Danielowi udało mi się poprawić wynik z chemii z 55% na 90% w rok. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Będę bardzo dobrze wspominać lekcje z Danielem. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a każde zagadnienie bardzo dokładnie tłumaczone z cierpliwością i spokojem. Daniel posiada dużą wiedzę ale także umiejętność jej przekazywania. Dzięki niemu w krótkim czasie opanowałam materiał do matury z chemii i dostałam się na wymarzony kierunek! Z czystym sumieniem polecam lekcje Daniela :)!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetne korepetycje dzięki nim bez stresu podeszłam do matury i bez problemu dostanę się na wszystkie uczelnie medyczne na które rekrutowałam. Pan Daniel merytorycznie przedstawia wiedzę skrupulatnie tłumacząc nawet najbardziej zawiłe treści dzięki czemu nauka jest logiczna i bezproblemowa, a nauka chemii staje się przyjemnością. Bardzo polecam zajęcia z Panem Danielem który zawsze stara się wszystko wyjaśnić tak, ze mało kto by nie zrozumiał

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Bardzo polecam! Miła atmosfera na zajęciach, każde zagadnienie cierpliwie wytłumaczone. Nauczyciel wyrozumiały, nigdy nie było problemu żeby przełożyć lekcje.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panem Danielem. Praca w przyjemnej atmosferze i dobrze wytłumaczone zagadnienia.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Bardzo polecam lekcje z Danielem! Przez rok pomagał mi w przygotowaniu do matury rozszerzonej z chemii, cierpliwie tłumaczył każde zagadnienie z którym miałam problem. Dzięki systematycznej pracy i wykonaniu wspólnie mnóstwa zadań wszystko stało się zrozumiałe, zwłaszcza zadania obliczeniowe na maturze nie stanowiły już żadnego problemu.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Polecam korepetycje u Pana Daniela. Nauka w miłej atmosferze, przystępne wytłumaczenie tematów. Kilka lekcji wystarczyło, aby gruntownie powtórzyć materiał do egzaminu, zdać go na 100% oraz poprawić ocenę końcową z chemii. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Pana Daniela.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Bardzo polecam Pana Daniela.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Pomimo krótkiej współpracy znacznie poprawiłam swój poziom wiedzy z chemii, wszystko dzięki dogłębnemu i zrozumiałemu wyjasnieniu trudniejszych zagadnień. Cierpliwe i przyjazne podejście, narzucona dyscyplina i systematyczność, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem!!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Cudowny nauczyciel, bardzo pomocny a jednocześnie wymagający co tak jak w moim przypadku niesamowicie poskutkowało zrozumieniem chemii od zera po dużej przerwie od nauki. Z czystym sercem polecam, ja nie żałuje a wręcz przeciwnie w miły i fajny sposób zrozumiałam bardzo trudne zagadnienia.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
2 stycznia 2019

Bardzo miły młody człowiek córka go bardzo dobrze zaakceptowała niestety nie jest w stanie wywiązać się z ustaleń ciągłe zmiany terminu godzin dni odwoływanie w ostatniej chwili z różnych powodów i umawianie się i nie realizowanie zobowiązania. Szkoda bo sympatyczny i przyjazny gość z podejściem i pasją.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Na Daniela nie można powiedzieć zlego slowa. Jako nauczyciel jest bardzo cierpliwy, konkretny i przede wszystkim świetnie tłumaczy problematyczne tematy i zadania. Motywuje do samodzielnej pracy i nauki - w końcu własny wkład jest najważniejszy a Daniel świetnie w tym pomaga. Można jeszcze wspomnieć że łatwo się z nim zagadać ;) co oczywiście jest na plus bo na lekcje przychodzi się jak do dobrego kolegi. Pomógł mi poprawić wynik maturalny dzięki czemu dostałam się na kierunek lekarski.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Daniel to człowiek który pomógł mi spełnić moje marzenie o wumie dzięki jego wysiłkom poprawiłem chemię na 90 % gorąco polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Daniel to świetny nauczyciel. Niezwykle cierpliwy i kilka razy powtarzający dane zagadnienie gdy się nie załapie. Pomógł mi przygotować się do poprawiania matury 2015 - jestem pod wrażeniem swoich 93%. Gorąco polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.