Daniel Szmidt

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Daniel Szmidt

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Daniel Szmidt

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Pan Daniel jest osobą bardzo rzeczową i kontaktową już po kilku godzinach potrafiłem odblokować się na tyle że samodzielnie potrafiłem zadzwonić za granicę w sprawie pracy, lekcje przebiegają bardzo dynamicznie i profesjonalnie ukierunkowane są do indywidualnych potrzeb ucznia, nauczane zagadnienia tłumaczone są w sposób przejżysty i zrozumiały do osiągnięcia żądanego efektu , lekcje z panem Danielem budują pewność siebie w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Gorąco polecam Pana Daniela jako nauczyciela j. angielskiego.
Jest to osoba, która w łatwy i przyjemny sposób pomaga przełamać barierę językową, która pojawia się jeśli języka obcego nie używamy przez wiele lat po szkole.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Pan Daniel bardzo profesjonalnie podszedł do moich problemów z płynna wymowa języka angielskiego , cierpliwie krok po kroku słowo po słowie uczył mnie wymawiać , poprawiać i używać czasy w moim prymitywnym angielskim . Szczerze polecam ja już naprawdę sporo lekcji brałem u prywatnych „ specjalistów od Angielskiego „ ale z Panem Danielem nadrobiłem wiele lekcji ze zrozumieniem i zaoszczędziłem dużo bo jedna lekcja u Pana Daniela to jak 5 gdzie indziej . Dziękuj

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.