Daniel Rutkowski

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Lublin

Daniel Rutkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Daniel Rutkowski

O mnie

Daniel Rutkowski (Danielsohn)

Człowiek o wielkim zamiłowaniu do muzyki. Doświadczony instruktor/nauczyciel. Od najmłodszych lat uczył się gry na perkusji. Uczęszczał do Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w Klasie Perkusji. Jest Absolwentem Wydziału Artystycznego UMCS na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, specjalność – Zestaw Perkusyjny.

Bierze udział w wielu projektach muzycznych i nagraniach oraz współpracował z wieloma artystami, m.in.: Moow mi Janek (MAM TALENT), Monika Kowalczyk, Katarzyna Góras (MUST BE THE MUSIC/THE VOICE), Tetris, Flemings, Dali-Dyla, Królewska Orkiestra Symfoniczna, Aneta Dąbska, Sylwia Piotrowska, Couleur Cafe, Martita, Bartek Kawałek, ChDK Big Band, Helicopters Brass Band, Grzegorz Kloc i wielu innych.

Jego motto życiowe to: „Nigdy nie rezygnuj z tego, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.” (Winston Churchill).

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Pełen profesjonalizm, cierpliwość do ucznia i super podejście. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Bardzo kompetentny nauczyciel . Fantastyczne podejście do mojego 6- letniego syna. Pracują razem już od roku . Jesteśmy bardzo zadowoleni . SERDECZNIE POLECAMY !!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Bardzo dobry nauczyciel !!! Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, pokazać i ma wspaniałe podejście do ucznia. Wie, jak zmotywować do pracy i co potrzeba uczniowi :) Jest wyjątkowo cierpliwy, tworzy świetną atmosferę podczas zajęć :) POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.