Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Daniel Berg

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Daniel Berg

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Chodziłam na zajęcia do Pana Daniela ok. pół roku przed wyjazdem do Niemiec. Mój niemiecki potrzebował w dużej mierze odkurzenia i pewności w rozmowie. Moje CV i listy motywacyjne były na bieżąco korygowane. Od tygodnia mieszkam w Niemczech, dziś miałam rozmowę i dostałam się na praktyki w moim zawodzie. P. Daniel wciąż odpisuje na moje maile i jest bardzo pomocny! Dziekuję i obiecuję przywieźć pierniki z Norymbergii :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Bardzo się cieszę że pan Daniel znajdzie również w tym roku szkolnym czas na lekcje z moim synem ( poziom liceum) . Wspaniale przygotował go do ważnego konkursu, co zaowocowało sukcesem. Konwersacje na różne tematy rozszerzają słownictwo i otwierają na swobodne mówienie, no i niezaprzeczalny atut: poprawna wymowa. Polecam tego nauczyciela.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Właśnie skończyłam kurs przygotowujący do egzaminu językowego z Panem Danielem. Jestem bardzo zadowolona z poziomu lekcji i niestresujacej atmosfery na zajęciach. Pan Daniel przygotowuje różnorodne tematy na zajęcia, uwzględniając przy tym zainteresowania kursanta. Najlepszy z lektorów jakich miałam do tej pory:-) Zamierzam w przyszłości kontynuować u niego naukę.
Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2016

Potwierdzam opinię Damiana. Zakres wiedzy Daniela z różnych dziedzin pozwala na rozmowy na różne tematy co jest istotne w przypadku nauki słownictwa. Daniel dostosowuje naukę do oczekiwań czy wymagań ucznia. Rozmowy są ciekawe i nie raz bardzo zabawne. Zajęcia z Danielem to efektywne zajęcia w miłej atmosferze. Polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Uczę się j. niemieckiego u Pana Daniela Berga już pół roku. Naukę zaczynałem od podstaw, a dzisiaj samodzielnie potrafię pisać wiadomości i dobrze rozumiem czytany tekst. Pan Daniel jest osobą bardzo rzetelną, słowną i punktualną. Dodatkowo, każdy kto korzysta lub korzystał z korepetycji u Pana Berga, potwierdzi, że jest to osoba o ogromnym zasobie wiedzy z wielu zagadnień. To ma znaczący wpływ na umiejętność prowadzenia przez Pana Daniela dialogów o różnej tematyce — dostosowanej do zainteresowań osoby uczącej się. Z uwagi na odległość, w moim przypadku zajęcia są prowadzone on-line ale to tylko kolejny plus w związku z wygodą i oszczędnością czasu na dojazdy. Wystawiam ocenę Bardzo dobrą!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Pan Daniel korygował moją pracę licencjacką. Szybko, rzetelnie i z korzystną ceną. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2015

Brałam u p. Daniela korepetycje przed egzaminem B2 Goethe Institut. Zależało mi głównie na poprawie swoich umiejętności w komunikacji po niemiecku i na tym też skupiały się nasze spotkania. Różnorodne tematy poruszane na lekcjach, które były dostosowane do moich zainteresowań oraz potrzeb egzaminu, przygotowały mnie do części ustnej, którą zdałam bez trudności. Serdecznie polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Chodziłam do pana Daniela ponad rok czasu przed wyjazdem do Niemiec na stałe, jestem bardzo zadowolona, lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze i ciekawej formie, a przede wszystkim skutecznie! Wiele się nauczyłam zarówno gramatyki jak i słownictwa, rozmawiania i czytania. Zawsze udawało się ustalić dogodny termin. Gorąco polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2013

Pobierałam korepetycje u pana Daniela przed moim wyjazdem do Niemiec.. Bardzo pomógł mi zarówno w szukaniu pracy (poprzez korektę listów motywacyjnych i cv) oraz doszkalaniu umiejętności niemieckojęzycznych.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2012

Dołączam się do opinii 'Katarzyny'. Mi także pan Daniel korygował pracę magisterską. Jestem bardzo zadowolona z jakości tej usługi.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2011

Pan Daniel korygował mi pracę magisterską i zrobił to naprawdę rzetelnie i solidnie i to w bardzo krótkim czasie, na którym mi zależało. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.