Barbara Bisha

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauka zarówno od podstaw, jak i na poziomie średnio-zaawansowanym. Uczę gramatyki wraz ze znakami, wymową i słownictwem z nutką historii. Stawiam przede wszystkim na jak najczęstsze używanie języka podczas lekcji. Zapewniam wszelkie materiały w języku polskim, japońskim i angielskim lub w razie chęci czy konieczności zakupu konkretnego podręcznika, pomagam w wyborze odpowiednich książek.

Zajęcia półtorej godzinne (90 minut) to koszt 70 zł. Możliwa negocjacja przy chęci odbywania lekcji dwugodzinnych lub większej częstotliwości.

Metody pracy dopasowuję do ucznia, w zależności od jego potrzeb oraz zwyczajowych metod pracy. W przypadku chęci samodzielnej nauki języka, również oferuję pomoc w zakresie doboru książek oraz tłumaczenia niezrozumiałych części materiału. Często wykorzystuję pomoce zarówno papierowe jak i zdigitalizowane.

Szcególnie polecam lekcje online - bez wychodzenia domu, a skuteczność ta sama. 

O mnie:

Posiadam wykształcenie pedagogiczne w zakresie metodologii nauczania języka obcego, a nauczanie języka japońskiego jest moim głównym zainteresowaniem naukowym. Odbyłam rok studiów w Japonii, gdzie uczyłam się również metod nauczania japońskiego, jako języka obcego, a obecnie studiuję japonistykę na I roku studiów magisterskich na UAMie w Poznaniu.

Interesuję się kulturą tradycyjną, a więc sztuką zakładania kimon oraz drogą herbaty. Moją wielką miłością jest taniec oraz muzyka, w tym tradycyjna muzyka japońska. Moją pasją są książki, szczególnie te do nauki języków. Potrafię znaleźć coś dla każdego problemu, zagadnienia, sposobu myślenia i oczekiwań.

Z wykształcenia i wykonywanego zawodu jestem nauczycielem oraz wciąż się szkolę. Wiedzy nigdy za dużo.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.