Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Taniec50 - 80 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży, a także zajęcia fitness dla kobiet. Zajęcia grupowe i indywidualne, godziny i miejsce do dostosowania. Taniec nowoczesny (hip-hop, funky, disco) oraz współczesny (modern, modern jazz), balet. Zajęcia prowadzi dyplomowana instruktorka tańca z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.