Damian Szymczyk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Otwock
Józefów
Karczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka40 - 50 / 60 min

Damian Szymczyk

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Politechniki Warszawskiej udzielającym korepeteycji z fizyki(podstawówka/gimnazjum/liceum). Jeśli potrzebujesz pomocy z jakimś zagadnieniem którego nie rozumiesz, masz niedługo sprawdzian, lub po prostu chciałbyś być lepszy, to chętnie pomogę. Gwarantuje wyłożenie materiału w sposób prosty, przejrzysty, a przede wszytkm poparty przykładami.

Swoim uczniom stacjonarnym, w miarę możliwości oferuję pomoc przez internet, lub telefon. Jeśli dzień przed sprawdzianem uświadomisz sobie, że masz jakieś pytanie, możesz śmiało wysłać wiadomość. Co więcej, jeśli problem okaże się większy i będzie wymagał znacznie więcej pracy, w takim wypadku oferuję organizację lekcji online.
Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Mechatronika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.