Damian Podlasin

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Katowice (Śródmieście)
Chorzów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć !

 

Serdecznie was zapraszam na profesjonalne zajęcia z języka angielskiego. Jestem otwartym, spokojnym i cierpliwym nauczycielem. Mam już doświadczenie w nauczaniu pojedynczych uczniów jak i całej szkolnej klasy. Moim główny celem będzie przełamanie barier i strachu przed mówieniem w języku angielskim u waszych dzieci.

 

Oferuję pomaganie w rozwiązywaniu zadań z języka angielskiego ( rozmowy, ćwiczenia fonetyczne jak i gramatyczne). Przygotowuję również do egzaminu ósmoklasisty.*]

 

Jestem pasjonatem języka angielskiego jak i geografii, żyłem i doskonaliłem mój język w UK jak i Holandii. Aktualnie od kilku lat pracuję w turystyce i na co dzień, ćwiczę i praktykuje swój język w rozmowach z ludźmi z różnych stron świata.

Aktualnie studiuje psychologię, która pomaga mi w kontaktach z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Pozwala mi być elastycznym podczas zajęć i dostosować się do mniej lub bardziej wymagających ludzi, oraz znacznie lepiej zrozumieć ich potrzeby.

Uczę z dużym zaangażowaniem i uwagą, a moja otwartość pozwala mi dostosować się do każdego przypadku. Wprowadzam bardzo skuteczne i nowoczesne metody nauczania, przez co moi uczniowie dokonują szybkiego postępu. 

Na pierwszym spotkaniu ustalimy jaki będzie cel naszego nauczania i dobierzemy odpowiednie materiały do ćwiczeń dla waszych pociech

Nr telefonu: 508 - 783 - 276

Do zobaczenia !

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Damian Podlasin
Al.Korfantego 8/187
40-004 Katowice
NIP: 6272709684

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 11.2019
Uniwersytet Śląski
Magister
Geografia
10.2021 - aktualnie
SWPS
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2017 - aktualnie
Firma Turystyczna
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.