Damian Gliszczyński

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław
Łódź
Głogów
Jelenia Góra
Wałbrzych
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

大家好!

Mam na imię Damian. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe, specjalizacja: Daleki Wschód - język chiński. W 2016 roku odbyłem roczne stypendium języka chińskiego w Tianjin University (天津大学), jednej z największych uczelni chińskich.Posiadam certyfikat HSK oraz HSKK poświadczający znajomość języka chińskiego.
Łącznie spędziłem w Chinach 3 lata, ucząc siebie, innych oraz poznając język, kulturę i zwyczaje Chin z pierwszej ręki, więc jeśli również interesujesz się Chinami - mam dla Ciebie dziesiątki ciekawostek i przydatnych informacji, którymi chętnie się z Tobą podzielę:)
Mam ponad 6-letnie doświadczenie w nauczaniu języka chińskiego (w tym 5-letnie w nauczaniu online), zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Ucząc się ze mną będziemy pracować nad wszystkimi elementami języka tj.:

- wymową (tonami)
- mówieniem (dialogi/konwersacje)
- czytaniem (pinyin + znaki)- słuchaniem
- pisaniem znaków (zarówno odręcznie jak i na komputerze/smartfonie)
- przygotowaniem do egzaminu HSK (opcjonalnie)

Nauka ze mną odbywa się w luźnej i bezstresowej atmosferze:) Lekcje mogą się odbywać u mnie (we Wrocławiu), z dojazdem do ucznia, ewentualnie po uzgodnieniu, w innym miejscu, które umożliwia niezakłóconą naukę lub w cyklu mieszanym (część lekcji 1-1, a część online).
Zapewniam wszystkie niezbędne materiały do nauki, jeśli jednak chciałbyś/chciałabyś uczyć się na podstawie konkretnego podręcznika - nie ma problemu.

Przy większej ilości lekcji możemy negocjować cenę.
Stawki za podstawowe zajęcia wyglądają następująco:

- 1× 30min tygodniowo 60 zł
- 1×60min tygodniowo: 120 zł 
- 2×60min tygodniowo: 230 zł (115zł/lekcja)
- 1×90min tygodniowo: 175 zł
- 2×90min tygodniowo: 330 zł (165zł/lekcja) 

W razie potrzeby wystawiam fakturę VAT.

Pierwsza lekcja  darmowa!

Zapraszam do kontaktu:)
好学汉语,有更大的未来!

Damian 大明

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Damian Gliszczyński
Bukowiec nad Pilicą 37
26-341 Mniszków
NIP: 7681740769

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 11.2013
Uniwersytet Łódzki
Magister
stosunki międzynarodowe
08.2016 - 07.2017
Tianjin University
Roczne stypendium języka chińskiego
Kursy i szkolenia
05.2017
HSKK2 - certyfikat znajomości języka chińskiego (ustny)
05.2019
HSK5 - certyfikat znajomości języka chińskiego
Doświadczenie
10.2017 - 04.2018
Szkoła językowa "NI HAO"
Nauczanie grupowe języka chińskiego (grupy 4-8 osobowe)
12.2017 - 12.2017
Fancy Fencing Sp. z o.o.
Tłumaczenie przy instalacji maszyn do produkcji siatek/ogrodzeń. (Tłumaczenie ustne, specjalistyczne)
04.2018 - 05.2019
Prywatna szkoła językowa
Praca w prywatnej szkole językowej. Nauczanie dzieci i młodzieży języka angielskiego (nauczanie początkowe, komunikowanie się w języku ang-chin, chin-ang).
05.2018 - 05.2019
Przewodnik/pilot wycieczki po Pekinie
Indywidualne/grupowe oprowadzanie polskich turystów po Pekinie. Pomoc w zakwaterowaniu, przemieszczaniu się po Pekinie, tłumaczenie polsko-chińskie, chińsko-polskie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Polikast
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2023

Solidne 10/10, uczę się indywidualnie juz około roku, Damian z przerażającą efektywnością wyłapuje wszystkie słabości ucznia i kładzie na nie szczególny nacisk. Może mieć to dwojaki wydźwięk w kwestii pozytywności, ale uważam, że jest to coś co wielu osobom się bardzo przyda. Wszystkie materiały są zapewnione, lekcje są różnorodne, gdy uczeń uzna że przerobił na zajęciach za mało przykładów Damian zawsze poratuje. Ma też dużo ciekawych anegdotek z życia w Chinach. Jeśli trzeba zna też litość. Serdecznie polecam

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Zamówiłem u Damiana krótkie tłumaczenie pisemne - potwierdzenie zakupu towaru z Chin. Przetłumaczone sprawnie i szybko. Polecam, gdyby ktoś miał podobną sprawę :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Pan Damian jest świetnym korepetytorem! Każda lekcja z nim to przyjemność, jest bardzo miły, i ciekawie prowadzi lekcje. Bardzo dobrze potrafi mówić i pisać po chińsku, oraz świetnie tego uczy. Polecam każdemu w każdym wieku :)

avatar
Ama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Profesjonalne, efektywne, z indywidualnym podejściem - tak w skrócie można by określić lekcje z Panem Damianem. Pan Damian ma podejście do dzieci, które uczą się chętnie i osiągają świetne rezultaty. Lekcje są urozmaicone i ciekawe. Jest oazą cierpliwości, odpowiada po kilka razy ze spokojem na to samo pytanie, trudne zagadnienie tłumaczy w przystępny sposób. Lekcje przebiegają w życzliwej , przyjaznej i spokojnej atmosferze. Dziecko w ciągu dosłownie paru lekcji nadrobiło materiał przerabiany w szkole przez 1,5 roku. Jeśli szukasz kogoś kto ci pomoże w nauce tego trudnego języka, to lekcje z Panem Damianem są najlepszym wyborem! To świetny nauczyciel!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2019

Polecam każdemu lekcje z Damianem! Potrafi dobrze dobrać materiały, a na zajęciach ćwiczone są różne umiejętności (tony, znaki, słuchanie, gramatyka, mówienie), więc zajęcia są bardzo urozmaicone. Już po miesiącu zajęć, czułam duży progres z moim chińskim

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Warsztaty z jęz. chińskiego.
Rewelacyjne podejście do kursantów. Prawdziwy pasjonat języka chińskiego. Uwaga to zaraźliwe!!! :) Polecam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.