Damian i Aleksandra

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 • UWAGA! ZAJĘCIA ONLINE Z WYKORZYSTANIEM WIRTUALNEJ TABLICY - w obecnej sytuacji związanej z pandemią, prowadzimy lekcje online.
  - Zajęcia online będą przeprowadzane z wykorzystaniem wirtualnej tablicy
  - w związku z tym zajęcia nie będą się niczym różnić od zwykłych zajęć - nadal mogę Ci wytłumaczyć i rozpisać każde zadanie
  dodatkowo zaoszczędzimy czas,  bo na koniec zajęć prześlę Ci wszystkie materiały i notatki ! :)
  - Do zajęć nie potrzebujesz pobierać żadnego programu
  Możesz się uczyć matematyki we własnym domu, w ulubionym dresie, o dowolnej porze jaka Ci pasuje, bez marnowania czasu na dojazdy. 
 • TRWAJĄ ZAPISY NA ROK 2020/2021 !
 • Darmowa lekcja próbna (60 min.) - dotyczy zajęć całorocznych od września.
  Lekcja próbna jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca.
  Wiele osób pyta się jak dokładnie wyglądają lekcje, a nie ma przecież lepszego sposobu, aby się dowiedzieć, niż wzięcie w nich osobistego udziału.:)
 • Materiały i prace domowe do samodzielnych ćwiczeń.
  Po każdych zajęciach, po każdym przerobionym dziale, dostajesz materiały zawierające niezbędną teorię, zadania które robimy w trakcje zajęć oraz prace domowe, wszystko w formie papierowej.!
  Duża część zadań pochodzi z arkuszy maturalnych (CKE,OKE,OPERON i inne). Dlatego w trakcje zajęć, rozwiązujemy wszystkie dostępne arkusze.
  Posiadamy również wiele zadań własnego autorstwa, układamy również własne arkusze.
 • Rozsądna cena:

          Poziom podstawowy:    75 zł/60 min. lub 110 zł/90 min.
          
          Poziom rozszerzony:   100 zł / 60 min. 

 • 100% ZDAWALNOŚĆ !!!
  W przeciągu ostatnich sześciu lat przygotowaliśmy ponad trzystu maturzystów , zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Każda z tych osób pozytywnie zaliczyła ten egzamin! a wiele z nich może się pochwalić wynikami ponad 90% . Zachęcamy do przeczytania wszystkich opinii.

Damian (504-091-838) :
Jestem studentem Politechniki Warszawskiej, od 6 lat udzielam korepetycji z matematyki – zarówno osobiście w Warszawie, jak i prowadzę kursy online w całej Polsce. Matematyka jest moją pasją, a zajęcia z innymi i pomoc w zrozumieniu tego przedmiotu od zawsze sprawiało mi przyjemność.
Daję Ci 100% gwarancję, że zdasz ! Zajęcia prowadzę w miłej i bezstresowej atmosferze, jestem bardzo cierpliwy, ale też wymagający. Większość moich uczniów studiuje aktualnie na: PW,UW,WUM,SGH i wielu innych prestiżowych uczeniach w całej Polsce i za granicą.

Aleksandra :
Jestem studentką kierunku lekarsko-dentystycznego i chętnie pomogę Ci zdać dobrze maturę z matematyki.  Jestem osobą cierpliwą , która matematykę po prostu lubi. Sama niedawno zdawałam maturę (nowa podstawa programowa), którą napisałam na 100%. Znam metody nauki umożliwiające efektywne i szybkie przyswajanie materiału . W ciągu kilku lat, pomogłam wielu osobom osiągnąć upragniony wynik, dzięki czemu teraz są na swoich wymarzonych studiach.  Udowodnię Ci, że z odrobiną wysiłku można z łatwością zdać maturę .  Posiadam mnóstwo ciekawych materiałów, zbiorów zadań, arkuszy, których wspólne zrobienie na zajęciach [*gwarantuje Ci, że zdasz maturę.

*]

Kontakt: jeśli nie mogę odebrać, napisz sms-a a na pewno oddzwonię.

Zapraszamy do kontaktu :) Zachęcamy do przeczytania opinii poniżej.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - aktualnie
Politechnika Warszawska
09.2016 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Kursy i szkolenia
.
Ponad 200 maturzystów przygotowanych do matury w przeciągu 5 lat.
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Ponad 200 maturzystów przygotowanych do matury w przeciągu 5 lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 60
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Nie jestem osobą, która jest fanką nauk ścisłych TYM BARDZIEJ MATEMATYKI a dzięki Oli mogę powiedzieć że ją ZROZUMIAŁAM :) Na zajęciach jest super atmosferka POLECAM :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Zajecia z Olą to najlepsze co mnie spotkało z matematyki, zawsze miałam problem z jej zrozumieniem, nie pomagały nawet Zajecia dodatkowe aż nie trafiłam wlanie do Oli, tłumaczy wszystko w bardzo łatwy do zrozumienia sposób dzięki czemu zdałam rok a matura z matematyki była dla mnie bardzo prosta, dodatkowo na każdych zajęciach była bardzo fajna i lekka atmosfera

avatar
ŻANETA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

W 100% polecam lekcje z Panią Aleksandra . Matematyka stała się przyjemnością dla córki ! Pani Aleksandra jest osobą bardzo spokojna i kompetentną.Napewno będziemy kontynuować lekcje !!polecam

avatar
Zuzanna Soboń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, wszystko cierpliwie i dokładnie opracowane. Każde zagadnienie wytłumaczone w klarowny sposób, dzięki czemu z pozoru trudne zadania stają się proste i schematyczne. Dużym plusem są również materiały które dostawałam po każdych zajęciach jako pracę domową - w szybki sposób umożliwiały utrwalenie przerobionego materiału.
Polecam korepetycje z Damianem :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Podpisuję się pod wszystkimi komentarzami poniżej. Szczerze polecam korepetycje z Damianem. Jest miły, dokładny, sumienny i rzetelny. Widać, że bardzo lubi to co robi - i przekazuje swoją wiedzę w bardzo zrozumiały sposób . Damian pomógł zrozumieć mi lepiej matematykę i to w bardzo krótkim czasie. Miałam wielu korepetytorów ale nikt nie potrafił wytłumaczyć matematyki w tak prosty sposób jak On. Dzięki Damianowi już teraz wiem, że zdałam maturę i mogę spokojnie czekać na wyniki :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Od początku mojej szkolnej kariery miałam ogromny problem z nauką matematyki co wiązało się w późniejszym czasie z dużymi zaległościami w tym zakresie.

Do Oli trafiłam niestety dosyć późno bo dopiero przed moim czwartym już podejściem do matury z matematyki. Jednak lepiej późno niż wcale bo z pomocą Aleksandry udało mi się zdać tę nieszczęsną matematykę ^^

Muszę też wspomnieć, ze pomimo mojej szczerej niechęci do tego przedmiotu, gdy siadałam do zadań z Olą, robiły się one wręcz 'same' i o dziwo były momenty kiedy czerpałam przyjemność z ich robienia.

Polecam zajęcia każdemu, bez względu na to czy ogarnia matematykę mniej czy bardziej, Ola na pewno naprowadzi na dobrą drogę w bardzo przyjemny sposób.
Gdybym tylko miała taką możliwość wystawiła bym ocenę celującą ^^

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo polecam zajęcia z Olą! Maturę w maju napisałam na 26%, co wiązało się z poprawką w sierpniu. Odrazu dzień po wynikach zadzwoniłam i umówiłam się na pierwsze zajęcia, które były darmowe.
Odrazu dostałam rozpiskę i przedstawiony plan nauki oraz wszystkie materiały co bardzo ułatwiło prace i uspokoiło mnie, że w tak krótkim czasie można tyle nadrobić.
Dzięki Oli na maturze poprawkowej żadne zadanie mnie nie zaskoczyło i mogę powiedzieć nawet ,że rozwiązywanie ich to była czysta przyjemność :)
Na poprawcę z samych zadań zamkniętych miałam już 20pkt na 25pkt możliwych czyli 40%.
Dla porównania w maju z zadań zamkniętych miałam dobrze tylko 8 zadań co dawało mi wtedy zaledwie 16%.
Z miłą chęcią polecam korepetycje z Olą każdemu kto potrzebuje pomocy z matematyką i zapewniam ,że osiągniesz swój cel!
Zajęcia były zawsze w miłej atmosferze i każde zadanie z którym miałam problem dokładnie omawiane :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Od niezdanej matury w maju do 68% z matury poprawkowej w sierpniu !:)

Bardzo polecam zajęcia z Olą ! Ja miałem zajęcia w zeszłym roku. W maju napisałem maturę na 24% czyli matura nie zdana i niestety poprawka sierpniowa.... Zadzwoniłem do Oli tuż po wynikach matur na początku lipca i umówiliśmy się na pierwsze zajęcia próbne które były darmowe.

Na zajęciach dostałem rozpiskę całego zakresu z matematyki, materiały do pierwszych zajęć oraz karty wzorów (wszytko na darmowej lekcji !) . Ola ułożyła plan nauki do poprawki i rozpoczęliśmy naukę.
Ola jako korepetytor podchodzi bardzo profesjonalnie do zajęć i jest bardzo cierpliwa i miła, zawsze zapewniała własne materiały i zadania. Na początku każdego działu tłumaczyła mi teorię, potem pokazywała jak zrobić zadania, a potem wspólnie je robiliśmy. Dodatkowo dostawałem prace domowe do poćwiczenia. Solidnie się uczyliśmy, ale zajęcia były ciekawe i atmosfera była bardzo miła i bez stresowa. Jak czegoś nie rozumiałem to Ola tłumaczyła mi na różne sposoby aż do skutku.
W ponad półtora miesiąca bardzo intensywnie pracowaliśmy po 3-4, czasem 5 razy w tygodniu i zrobiliśmy cały materiał z 3 lat liceum co nie sądziłem że jest możliwe. Na koniec jeszcze zdążyliśmy zrobić kilkanaście arkuszy.
Ola mi wytłumaczyła wszystkie zadania i nagle się okazało że matematyka nie jest taka straszna i matura jest do napisania. W lipcu jak zaczynaliśmy naukę to chciałem tylko zdać maturę byle na 30% i mieć matmę z głowy. Z matury w sierpniu wyszedłem zadowolony bo zadania były bardzo podobne do tych które robiliśmy na lekcjach. A we wrześniu okazało się że napisałem maturę na 68% !! Nie mogłem w to uwierzyć ! Ola mi mówiła, że jest szansa że mogę mieć taki wynik ale ja przecież chciałem tylko 30% !!
Bardzo polecam Olę i jestem wdzięczny, że trafiłem na tak kompetentną i miła osobę dzięki czemu zdałem w sierpniu i nie musiałem czekać rok by pisać jeszcze raz matury z matematyki ! :D Żałuję jedynie że nie poznałem Oli na początku roku szkolnego bo wtedy w maju na pewno zdałbym maturę i miał całe wakacje wolne. Jeszcze raz polecam i dziękuję !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo dobry korepetytor! Dzięki wspólnym lekcją zaczęłam rozumieć matematykę a przez to szczerze polubiłam ten przedmiot :)
Sposób prowadzenia lekcji jest niezwykle ciekawy, przystępny, a przede wszystkim efektywny. Damian jest niezwykle wyrozumiały, cierpliwy i tworzy wspaniałą atmosferę. Cieszę się, że mam możliwości współpracy z tak sympatyczną i kompetentną osobą. Szczerze polecam!

avatar
Edyta Walczak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Jestem bardzo zadowolona z postępów syna po lekcjach z Panem Damianem. Współpracę zaczęliśmy w drugim semestrze, po tym jak syn zakończył pierwszy semestr z oceną niedostateczną z matematyki. W ciągu kilku miesięcy udało się nadrobić wszystkie zaległości a także nie było już problemu z bieżącym materiałem. Syn bez problemu zdał do następnej klasy. Dziękujemy bardzo za pomoc i oczywiście liczymy na dalszą współpracę :)

Pozdrawiam, Edyta Walczak.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko na spokojnie i dobrze wytłumaczone. Zawsze można liczyć na pomoc w postaci dodatkowych materiałów. Plusem jest także możliwość ciągłego kontaktu w razie jakichkolwiek problemów z zrozumieniem materiału. Dzięki pomocy Damiana matematyka jest do zrozumienia, super korepetytor polecam z czystym sumieniem.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Bardzo polecam wszystkim Tego korepetytora!
Zapisałam moją córkę na korepetycje do Pana Damiana, i po kilku lekcjach przeżyłam szok! gdy moja córka zrezygnowała ze spotkania ze znajomymi, żeby odrobić pracę domową na zajęcia:). Dodam, że córka zawsze miała problem z matematyką, jest raczej typem humanisty.
Na szczęście trafiłyśmy na właściwego człowieka, teraz z dużym optymizmem czekamy na wyniki matury poprawkowej ;)
Polecam bardzo serdecznie wszystkim rodzicom i uczniom!

avatar
Wioletta Markiewicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Matura z matematyki zdana na 96%!
Zacznę od tego, że matematykę od zawszę lubiłam i nie miałam z nią większych problemów, jednak mimo to nie przekładało się to na wyniki próbnych matur, które pisałam w granicach 60-70% :(
Nie był to dla mnie wynik zadowalający, ponieważ nie gwarantował mi dostania się na wymarzony kierunek. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy Damiana i od początku wiedziałam, że jest to dobry wybór ;)
Bardzo spodobała mi się możliwość skorzystania z darmowej lekcji próbnej, uważam, że jest to naprawdę bardzo uczciwe rozwiązanie!
Od razu na pierwszych zajęciach dostałam rozpiskę całego materiału do przerobienia, niby mała rzecz a niesamowicie pomaga w kontrolowaniu i planowaniu swojej nauki:)
Damian podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie, zawsze jest w 100% przygotowany, po każdych zajęciach dostawałam materiały oraz prace domowe które były dopełnieniem odbytych zajęć.
Chyba warto też dodać, że jest to bardzo uczciwy korepetytor, nawet gdy kilka razy zdarzyło się, że zapomniałam pieniędzy lub nie byłam w stanie zapłacić w danym tygodniu, Damian nie robił z tego żadnych problemów i płaciłam dopiero gdy miałam pieniądze.

100% rekomendacja. Bardzo dziękuję za wspólną naukę :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Z matematyką zawsze miałem trochę problemów, ale to właśnie dzięki Jego korepetycjom zacząłem rozumieć matmę i udało mi się zdać maturę z tego przedmiotu. Rewelacyjnie tłumaczy zagadnienia związane z matematyką, a przy tym jest niezwykle cierpliwy. Polecam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Damian był moim czwartym korepetytorem i z ręką na sercu mogę polecić go każdej osobie. Po 2 nieudanych poprawkach sądziłam, że nawet wykucie wszystkich zadań z arkuszy maturalnych nic mi nie da, a jednak po półrocznych zajęciach z Damianem zdałam tegoroczną maturę z bardzo zadawalającym wynikiem. Damian na każdych zajęciach był świetnie przygotowany, na początku każdego działu który zaczynaliśmy omawiał teorie. Zadania które sprawiały mi trudności tłumaczył mi ,,do skutku''- z powodzeniem. Bardzo cieszę się , że miałam okazję trafić na tak miłego człowieka, a zarazem świetnego korepetytora! :) POLECAM !!

avatar
Dawna uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Właśnie szukam korepetytora dla siostry i trafiłam na to ogłoszenie. Zastanawiam się dlaczego wcześniej nie wystawiłam opinii. Damian przygotowywał mnie do matury 3 lata temu. Matma nigdy nie była moją mocną, ale dzięki zajęciom z Damianem udało mi się zdać maturę bez problemu. Świetnie tłumaczy, jest cierpliwy, uczciwy a do tego bardzo przystojny :)) Polecam tego korepetytora!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Swoją naukę z Damianem wspominam bardzo dobrze :) Atmosfera była bardzo miła, bez żadnego napięcia i stresu. Damian jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą, tłumaczy wszystko bardzo klarownie i cierpliwie. Myślę, że potrafi dotrzeć do każdego i przedstawić wiele sposobów na rozwiązanie danego zadania, które nie zawsze pokazywane są w szkołach.
Polecam wszystkim którzy chcą się przygotować do matury i potem bezstresowo napisać egzamin w maju. ;)
Pozdrawiam, Kasia.

avatar
Martyna Zalewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Bardzo polecam korepetycje z Damianem jeżeli ktoś ma jakiekolwiek problemy z matematyką lub chce poszerzyć swoją wiedzę. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i nie sądzę aby ktokolwiek nie miał po tych lekcja lepszych rezultatów! Posiada mnóstwo przydatnych materiałów, nie zniechęca się, gdy uczeń czegoś nie rozumie, jest wytrwały ;) Matematyka z nim staje się o wiele przyjemniejsza! ZDECYDOWANIE POLECAM!!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

POLECAM TEGO KOREPETYTORA !!! Przez lata miałem wielu nauczycieli matematyki, ale nikt nie potrafił do mnie dotrzeć, jestem humanistą więc matematyka jest dla mnie czarną magią. Maturę postanowiłem zdawać ponownie po 3 latach przerwy w nauce i świetnym posunięciem okazało się nawiązanie współpracy z Damianem! dzięki niemu nauka tego przedmiotu przestała być dla mnie koszmarem. Zajęcia prowadzi bardzo profesjonalnie, jest cierpliwy, podchodzi do sprawy praktycznie i z głową – nie naucza metodami szkolnymi i to jest na plus. Nauka z Damianem odbywa się bezstresowo i w miłej atmosferze. Żałuje że nie trafiłem na niego wcześniej!! W skali od 0 do 10 poleciłbym tego korepetytora nawet na 11 :))

avatar
Robert G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Zajęcia z Damianem zacząłem w połowie października, zaraz po maturze próbnej którą napisałem na zaledwie 18%. Ten wynik trochę mnie przeraził.. mimo, że nie wiąże swojej przyszłości z matematyką
(chciałbym dostać się na ASP) to maturę z tego przedmiotu muszę zdać.
Już po pierwszych zajęciach wiedziałem, że dobrze trafiłem:)
Damian to świetny korepetytor! który potrafi przekazać wiedzę w sposób łatwy i zrozumiały dla każdego. Ogromnym plusem są też materiały przygotowane na każde zajęcia, które pozwalają sprawdzić swoją wiedzę z przerobionego działu :)
W tym momencie, po przerobieniu całego materiału, arkusze maturalne rozwiązuję w granicach 60-70% :) Taki wynik jest już dla mnie mega satysfakcjonujący, a do matury zostało jeszcze ponad miesiąc :D
Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim !

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Jestem pod wielkim wrażeniem i z całego serca polecam Damiana:)
Miałam z niektórymi działami problemy ale po godzinach spędzonych na korepetycjach, wiem że to nie był zmarnowany czas ani pieniądze. Zadania które sprawiały mi trudność, zostały wytłumaczone w bardzo fajny i prosty sposób :)
Jednak matematyka nie jest taka straszna
Polecam serdecznie :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Ja także jestem bardzo zadowolona. Przyszłam do Damiana z ogromnymi problemami ze stereometrii. Mimo ogromnych braków jeśli chodzi o podstawowe zagadnienia matematyczne,jak i te które ściśle dotyczyły tego przedmiotu,Damian wykazywał się ogromną wręcz anielską cierpliwością i tłumaczył każde zagadnienia tak długo dopóki nie zrozumiałam. Jeśli więc macie problemy ze stereometrią( i jeśli matematyka nie jest waszą mocna stroną - tak jak u mnie) polecam korepetycje właśnie u niego. Korepetycje u Damiana zaowocowały oceną bardzo dobrą z egzaminu :)

avatar
Elżbieta Grala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Stuprocentowa rekomendacja. Pan Damian, przygotowywał mojego syna do szkolnego konkursu matematycznego.Franek zajął pierwsze miejsce uzyskując 36/40pk.:) Syna wracał z zajęć zawsze bardzo zadowolony i z dużą motywacją do nauki. Liczymy na dalszą współpracę, tym razem w przygotowaniu do matury.
Pozdrawiam, Elżbieta Grala.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Bardzo profesjonalny i konkretny, przy tym wyluzowany oraz zabawny, przez co łatwiej wchodzi wiedza. Potrafi zmotywować do nauki, a przy nim zadania z matematyki nabrały sensu :D Jest młody, a lepiej tłumaczy niż nauczyciel w szkole! Jeśli matematyka, to tylko z Damianem,
Polecam.

avatar
Dagmara K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Poprawka zaliczona !!! :)
Konsekwentna i systematyczna praca w towarzystwie Damiana daje naprawdę świetne rezultaty.Damian to profesjonalny nauczyciel: kompetentny, wymagający, potrafiący w ciekawy sposób przekazać wiedzę. Konkretna wiedza nauczyciela, świetne podejście do ucznia, przygotowania do matury w bardzo dobrym systemie, który się sprawdza. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Polecam każdemu kto kiedykolwiek pomyślał: „nie umiem”, „poddaję się”, „nie dam rady”, podjęcie tak solidnych korepetycji sprawi, że nawet najmniejsze problemy z zadaniami z matematyki ,staną się błahostką. Szybko i bezstresowo, a także w nieskomplikowany sposób Damian wytłumaczy nawet te trudniejsze zagadnienia z matematyki. Godny polecenia korepetytor.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Polecam wszystkim korepetycje z Damianem, jest miły, życzliwy a co najważniejsze bardzo uczciwy. Kontakt z Nim to czysta przyjemność. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował pomocy Damian będzie pierwszą osobą z którą się skontaktuje. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJE za pomoc. :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2016

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Damiana jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego korepetytora (prowadzi zajęcia ze mną od 2 lat).
Jest to osoba, która w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę i sprawia, że nauka matematyki staje się przyjemnością. Dzięki swojemu poczuciu humoru i pasji zaraża entuzjazmem do nauki - serdecznie polecam!

avatar
Weronika Mizerska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Matematyka podstawowa: 96%
Matematyka rozszerzona: 88%

Przed chwilą sprawdziłam wyniki i jestem mega zadowolona bo bez problemu dostanę się na mój wymarzony kierunek jakim jest architektura.
Chodziłam do Damiana na korepetycje od drugiej klasy LO. Ten znakomity wynik to głównie jego zasługo, bo sama na pewno nie potrafiłabym się tak zmotywować, żeby pracować systematycznie przez dwa lata.
Damian ma ogromną wiedzę, a co najważniejsze potrafi ją w prosty sposób przekazać :)
Jeżeli, komuś zależy i chce osiągnąć zadowalający wynik, to lekcje z Damianem są idealnym wyborem.! :)

Zdecydowanie Polecam.
Weronika Mizerska

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2016

Z powodu częstych wyjazdów i dużej liczby nieobecności znalazłem się w bardzo trudnej sytuacji jeśli chodzi o matematykę, pod koniec maja nauczycielka poinformowała mnie, że jeśli chcę zdać, to muszę zaliczyć 3 sprawdziany z większych działów (planimetria,funkcje,geometria analityczna)
Byłem trochę załamany, ale postanowiłem się nie podawać i tego samego dnia zadzwoniłem do Damiana, przedstawiłem swoją sytuację i następnego dnia umówiliśmy się na lekcję próbną. Następnie na trzy kolejne lekcję w trakcje których Damian przygotowywał mnie wyłącznie pod kontem tego zaliczenia.
Dziś już mam wakacje ! Udało się wszystko zaliczyć, bez większych problemów :):)
Damian to świetny korepetytor w dodatku doskonale zna zakres materiału, gdyż większość zadań które robiliśmy w trakcje wspólnych zajęć, pojawiły się na teście.

Zdecydowanie polecam ! szczególnie osobą które są w ciężkiej sytuacji :-)

avatar
Jessica B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Damian jest kompetentnym, rzetelnym, solidnym nauczycielem, co wiecej bardzo cierpliwy, potrafi wzystko wytlumaczyc, zawsze jest wzorowo przygotowany do zajec, dostarcza mase roznorodnych materiałów do nauki, nie ma potrzeby posiadania własnych książek co jest ogromnym plusem. Z czystym sercem bardzo goraco polecam
Jessica.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Profesjonalne podejscie do tematu,cierpliwosc, rzetelność, wszystko tłumaczone krok po kroku, nie dalo się nie zrozumiec. Bardzo dobry kontakt, super atmosfera.
Damian ma do tego powołanie. Nie liczy sie suche przekazanie infromacji ale jeszcze trzeba umiec wytlumaczyc kazde zaleznosci wystepujace w matematyce. Goraco polecam, naprawde warto!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2016

Dzięki współpracy z Damianem udało mi się nadrobić zaległości i polubić matematykę.Damian ma ogromną wiedzę, świetnie tłumaczy i co dla mnie najważniejsze ma dużo cierpliwość :) Serdecznie polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Z pomocy Damiana korzystam od dawna i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Każdy z moich mniejszych lub większych matematycznych problemów potrafi rozwiązać w naprawdę łatwy do zrozumienia sposób, będąc przy tym wyjątkowo cierpliwym i profesjonalnym. Oprócz tego atmosfera lekcji jest bardzo przyjemna, gdyż jest to człowiek niesamowicie komunikatywny. Podsumowując 10/10, gorąco wszystkim polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Zajęcia z Damianem zaczęłam pod koniec października, moim celem było tylko zdać matematykę na chociażby te minimalne 30%, o lepszym wyniku wtedy nawet nie myślałam, tym bardziej, że próbną maturę napisałam na zaledwie 16%.
Jednak przez te 6 miesięcy wszystko się zmieniło, Damian odmienił moje nastawienie o 180stopni :) Zaczęłam lubić i przede wszystkim rozumieć ten przedmiot. W konsekwencji, na tegorocznej maturze z samych zadań otwartych zdobyłam 23/25 punktów co już daje mi pewność, że ją zdałam!!. Na pewno ten wynik będzie jeszcze lepszy bo zadania otwarte też poszły mi całkiem dobrze :) Damian jest cudotwórcą :P

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury :-)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2016

Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu ze stereometrii, bardzo dobra atmosfera w czasie zajęć, wysoki poziom i rzetelne przygotowanie. W przypadku jakichkolwiek pytań zaoferowano mi dodatkową pomoc mailową. Duże zaangażowanie w samą pracę ale też faktyczne zainteresowanie dobrym wynikiem ucznia, co nie jest takie częste. Same pozytywy, zero zastrzeżeń, pierwszy raz mogę szczerze tak o kimś napisać.

avatar
Edyta Radomska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Niesamowicie kompetentny korepetytor, jednocześnie wiedzę przekazuje w bardzo przyswajalny sposób, nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy przed jakiegokolwiek rodzaju zaliczeniem z przedmiotów ścisłych :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Nie miałam do czynienia z matematyką przez rok. Gdy patrzyłam na zadania byłam załamana...szczególnie,że obudziłam się dwa miesiące przed maturą do nauki. Wszyscy twierdzili,że nie dam rady nauczyć sie czegokolwiek w tak krókim czasie (nawet ja w siebie nie wierzylam). Wtedy właśnie poszłam na korepetycję do Damiana. Jest bardzo cierpliwy i profesjonalny,ale również wspiera swoich uczniów. Dzięki niemu zaczełam wierzyć,że dam rade to zdać. Oczywiście udało mi się ! Nawet na więcej niż te wymagane 30% . Jak najbardziej polecam każdemu! Dokonał cudu w niecałe dwa miesiące :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Damian to wyjątkowy nauczyciel. Od zawsze miałam kłopoty z matematyką i żaden wcześniejszy korepetytor nie zdołał zrobić tyle co Damian przez niecałe dwa miesiące przygotowując mnie do poprawki matury. Dzięki Damianowi matematyka stała się dla mnie ciekawym, intrygującym przedmiotem. Damian potrafi przekazać wiedzę w prosty, zrozumiały, interesujący, ale przede wszystkim efektywny sposób.
Szczerze polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Jak najbardziej polecam! Miła atmosfera, profesjonalne podejście, dobrze opracowany materiał. Do Damiana trafiłam 3 tygodnie przed poprawką z matury i nauczyłam się więcej niż w liceum. Teraz czekam na wyniki jednak wiem, że poszło mi dobrze :) polecam każdemu kto ma problemy z matematyką.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Najlepszy korepetytor jakiego tylko mógłbym sobie wymarzyć, nareszcie wszystko rozumiem :) Bardzo polecam!

avatar
Zuzanna Marta Wodzińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Kwalifikacje oraz umiejętności Damiana nie pozostawiają nic do życzenia. Profesjonalizm . Starannie opracowany tok nauczania.  Za sprawą  formy z jaką Damian podchodzi do ucznia moje zdanie na temat zajęć z korepetytorem  odmieniło się o 180%. Nie wyobrażam sobie,  że mogłabym trafić na lepszego nauczyciela. Stuprocentowa rekomendacja.

Serdecznie Polecam.
Zuzanna Marta Wodzińska

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2015

W ciągu dwóch miesięcy nauczyłam się więcej niż przez 3 lata w LO.Za tydzień poprawka, jestem dobrej myśli :) szkoda, że wcześniej nie poznałam Damiana, myślę że wtedy obyło by się bez poprawki. Atmosfera na zajęciach jest super, mimo tego, że Damian jest bardzo wymagającym korepetytorem. Polecam każdemu dla kogo matematyka jest czarną magią :D

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2015

Damian potrafi czynić cuda, jestem tego najlepszym przykładem - matematyka zaliczona po dosłownie kilku lekcjach. Tłumaczy prostym i zrozumiałym językiem, błyskawicznie rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wie, na co zwrócić uwagę przy nauce, każde 5min jest wykorzystane maksymalnie. Lepiej trafić nie mogłam, bardzo polecam!

avatar
Barbara Rutkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Po kilku spotkaniach córka poprawiła oceny i bez problemu zdała do następnej klasy. Bardzo rzetelny korepetytor i rozsądna cena. Polecam serdecznie :)

avatar
Kornelia Binska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Po półrocznej nauce z Damianem uzyskałam 84% z matematyki, jest to wynik który pozwolił dostać mi się na wymarzony kierunek :-) Dziękuje za pomoc !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2015

Bardzo dobry korepetytor. W jasny i prosty sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia z matematyki. Dzięki Damianowi człowiek zrozumie, że matma jednak nie jest taka straszna jak się wydaje. :) Polecam. :)

avatar
E.Kaczmarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2015

Korepetycje najlepsze na jakie uczęszczałam do tej pory:) byłam na nich kilka razy przed sprawdzianem i zrozumiałam wszystko co oczywiście dało pozytywne wyniki ! Sprawnie, szybko i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2015

Świetnie prowadzone korepetycje, wszystkie zaległości nadrobione. Jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Ola D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Profesjonalne podejście, dużo cierpliwości, bardzo miła atmosfera podczas zajęc, materiał przedstawiany w ciekawej formie. Naprawde godny polecenia korepetytor.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Bardzo polecam. Spotkania są profesjonalne i bardzo pomocne. Przebiegają w miłej atmosferze. Dają motywację do nauki i lepsze wyniki w szkole.

avatar
Marta Wieczorek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2015

Gorąco polecam korepetycje u Damiana. Jest sympatyczną i bardzo cierpliwą osobą, która umie przekazać swoją wiedzę w jasny i prosty sposób. Lekcje prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze, przez co statystyka nie jest już dla mnie taka straszna ;)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2015

Po takim przygotowaniu matura była dla mnie tylko formalnością ! Super. Polecam !

avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2015

Serdecznie polecam, w stosunku do ceny jego usług to pełen profesjonalizm. Do każdego zagadnienia jest świetnie przygotowany. Czas na zajęciach jest w 100% wykorzystany. Życzę każdemu takiego korepetytora :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2015

Uczciwość, duża wiedza, umiejętność tłumaczenia zagadnień na wiele sposobów. Zajęcia na luzie. Gorąco polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2015

Serdecznie polecam korepetycje z Damianem ! Wspaniała atmosfera, niesamowita cierpliwość do każdego ucznia oraz bardzo dobre efekty. Jestem bardzo zadowolona z poczynionych przeze mnie postępów.Polecam każdemu.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2015

Wyrozumiały, cierpliwy, a przede wszystkim bardzo dobrze tłumaczy. Wyjaśnia zupełnie od podstaw, w sposób nieszablonowy. Nauczyciele ze szkoły mogę się schować ze sposobem przekazywania wiedzy.Zdecydowanie polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2015

bardzo dobrze prowadzone korepetycje w luźnej atmosferze. kontakt z korepetytorem bardzo dobry :-) Polecam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2014

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u Damiana. Atmosfera jest przyjemna, materiał dobrze omówiony, poruszane zagadnienia poparte ciekawymi przykładami, dzięki czemu o wiele prościej je zrozumieć.
Zdecydowanie polecam, naprawdę warto!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2014

Dwie godziny regularnych zajęć, od września i próbna matura zdana na 86% :) Piszę to ja, osoba której jeszcze w drugiej klasie liceum groziła poprawka z matematyki. A teraz proszę: najlepszy wynik w klasie:) Polecam w 100% !!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2014

Bardzo polecam. Damian świetnie tłumaczy każde zadanie tak, że każdy jest wstanie zrozumiec:) oprocz tego korepetycje prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.