Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Chemia60 / 60 min

Damian

Opis ogłoszenia

[*Drodzy Rodzice, Uczniowie, *]
Jestem studentem na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku chemia i chętnie udziele korepetycji z zakresu chemii i matematyki dla uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.  

Od 4 lat udzielam korepetycji dla znajomych i bliskiej rodziny. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które realizuje nie tylko poprzez nauczanie, ale również popularyzację nauki w postaci organizowania licznych warstatów i pokazów chemicznych.

Posiadam również materiały dostępne jedynie dla nauczycieli, dzięki czemu mogę w sprawny sposób wspomagać realizowane nauczanie w szkole. 

Możliwość realizowania korepetycji online (posiadam tablet graficzny poprzez którego nauczanie jest łatwe i wydajne). 

W związku z wysokimi wzrostami cen, nie chcę aby moja pasja do nauczania była ciężarem dla wielu rodzin, dlatego w zbliżającym się roku szkolnym dla pierwszych [*5 zgłoszonych osób na cały rok szkolny opłata za 60 min korpeetycji to jedynie 60 zł. *]
Koszt dojazdu do Gdańska - Przymorze, Zaspa, Wrzeszcz, Oliwa: 0 zł
Koszt dojazdu do Gdańska - inne dzielnice, Gdynia, Sopot: 10 zł. 

Telefon kontaktowy: 731 751 504 (w razie nieodebrania proszę napisać sms)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2013 - 10.2017
Technikum chemiczne
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.