Damian Bulski freelancer

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Warszawa
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Studiowałem na Wydziale Fizyki UW oraz na Wydziale Zarządzania UW. Przez szereg lat otrzymywałem stypendia naukowe (na obu wydziałach).

Udzielam korepetycji z zakresu, w którym sam czuję się dobrze i nie mam braków, tj fizyka, matematyka, rachunkowość, statystyka, badania operacyjne (optymalizacja). Pomoc w przygotowaniu do kolokwiów.

Mam doswiadczenie w przekazywaniu wiedzy (specjalizacja nauczycielska oraz bogate doswiadczenia w udzielaniu korepetycji studentom).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Adres zajęć

Damian Bulski freelancer
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 6612073281

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.