Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań
Czerwonak
Koziegłowy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczenie się kilku słówek po niemiecku to dla Ciebie nie lada wyczyn? Może prześladują Cię nieregularne formy czasownika?
Postaram się wpólnie z Tobą stawić czoło różnym trudnościom, które sprawia nauka języka niemieckiego. Chętnie przygotuje Cię do nadchodzącej kartkówki lub sprawdzianu, a nawet matury rozszerzonej :)
Jednym z moich osiągnięć jest otrzymanie certyfikatu DSD II. Oprócz tego studiuję Filologię Germańską, która pozwala mi jeszcze bardziej zaznajomić się z językiem.
Na każdych zajęciach zapewnię materiały do nauki oraz oczywiście dobrą atmosferę żeby trudny materiał szybciej mógł wejść do głowy.
Cena - 30zł/60min.
Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.