Łukasz Matusik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Ząbki
Marki
Wołomin
Kobyłka
Zielonka
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao! Jestem Łukasz i uczę włoskiego.

Kogo uczę?

Uczę zarówno dzieci w wieku wczesnoszkolnym, młodzież, jak i dorosłych – wiek tak naprawdę nie ma dla mnie większego znaczenia, najważniejsze jest pozytywne nastawienie ucznia do nauki!

Czego się spodziewać na lekcji?

Dla każdego kursanta zawsze przygotowuję indywidualne materiały. Najważniejsze jest dla mnie to, by mój uczeń miał kontakt z językiem codziennie, nie tylko wtedy, gdy się spotykamy. Dodatkowo udostępniam też fiszki z nowym słownictwem. Stawiam na praktykę, nie wkuwanie teorii, dlatego moi uczniowie zaczynają mówić już na pierwszych zajęciach :)

O mnie

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu i udzielaniu korepetycji, współpracuje również ze szkołami językowymi w Warszawie i okolicach.

Uwielbiam obserwować ten magiczny moment, kiedy uczeń przełamuje barierę i jesteśmy w stanie komunikować się już bez użycia języka polskiego :)

Sprawy organizacyjne

Zajęcia mogą odbywać się u Ciebie, u mnie albo zdalnie. 

O lekcjach online

Od marca 2020 podjąłem się nauki zdalnej, korzystam z Zooma. Na zajęciach używam przeróżnych  e-booków, autorskich ćwiczeń interaktywnych czy też prezentacji. 

Dla wszystkich nieprzekonanych zajęciami zdalnymi - z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moi uczniowie sobie chwalą taki sposób uczenia się. Na lekcji jesteśmy w stanie przerobić tyle samo, co stacjonarnie, a czasami mam wrażenie, że nawet więcej! 

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Łukasz Matusik
Ignacego Skorupki 19
05-091 Ząbki
NIP: 1251730943

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Europa Języków
Lektor języka włoskiego. Nauczanie dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Pięć gwiazdek to za mało! Nie ma we wszechświecie lepszego nauczyciela od Pana Łukasza!!! Genialnie uczy i jest bardzo miły. Używa różny aplikacji i stron do nauki przez co nigdy nie jest nudno. Polecam i tym którzy są nieźli z włoskiego i tym, którzy dopiero zaczęli jak ja. Dawid, 12 lat.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Pan Łukasz to świetny nauczyciel dla dziecka! Nawet dla takiego, które dopiero zaczyna swoją przygodę z językiem włoskim. Zawsze miły i punktualny. Stosuje różnorodne metody nauczania, więc lekcje z nim to niezła zabawa a efekty nauki szybko widać. Dla rodzica to duża przyjemność widzieć jak dziecko nie może się doczekać kolejnych zajęć włoskiego. Jako mama ucznia zdecydowanie polecam! My po wakacjach na pewno wrócimy :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Z Panem Łukaszem zaczęłam zajęcia rok temu i jak najbardziej polecam wszystkim!!!
Zajęcia zawsze są profesjonalnie i różnorodnie przygotowane. Jedno jest pewne, z Panem Łukaszem nie będziecie się nudzić! Jest nieustannie zaangażowany, zawsze podsyła ciekawe materiały, nowinki ze świata Włoch. Już nie mogę się doczekać, co będziemy robić na następnych zajęciach :)))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.