Martyna Dymon

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Jaworzno
Katowice (Śródmieście)
Chrzanów (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W latach 2014-2017 studiowałam filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (spec. edytorstwo oraz redakcja tekstu). Licencjat obroniłam na ocenę bardzo dobrą.

W latach 2017-2019 kontynuowałam studia na specjalności nauczycielskiej. Moja praca magisterska została wyróżniona: ocena celująca.
Jestem również absolwentką Instytutu Badań Literackich w Warszawie (2019).

Wielokrotnie brałam udział w konferencjach naukowych, publikowałam liczne artykuły w recenzowanych czasopismach oraz monografiach naukowych. Jednocześnie zdobywałam doświadczenie w pracy nauczyciela podczas uczestniczenia w praktykach studenckich oraz stażach w szkołach na różnych poziomach.

Z chęcią pomogę w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, konkursach, jak i w bieżących przygotowaniach do lekcji w szkole podstawowej oraz liceum. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Uniwersytet Śląski
Magister
filologia polska
10.2018 - 06.2019
Instytut Badań Literackich
studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.