Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Piła
Konin
Łódź
Pabianice

Dagmara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Dagmara

O mnie

Nauczycielka języka polskiego w liceum - egzaminator.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Manuel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 kwietnia 2019

Umówiłem się na zajęcia o 24.04.2019 na godzinę 20. O 18.30 wysłałem SMS-a z prośbą o wysłanie dokładniejszej lokalizacji miejsca zajęć (korepetytorka wcześniej pisała że okolice Ofiar Dąbia) z racji tego że mieszkam poza Krakowem i potrzebuje czasu na dojazd, więc ruszyłem w drogę. O 20:00 byłem już na przystanku (Ofiar Dąbia) więc zadzwoniłem raz, nie odbierała, zadzwoniłem drugi raz po 10 minutach, również nie odbierała, czekałem do 20:30 z racji tego że jestem cierpliwą osobą, nadal zero kontaktu. Wróciłem o 21 do domu wkurzony i zmęczony więc na następny dzien czekałem na telefon z przeprosinami. Dziś jest 25.04 godzina 14:20 i nic takiego się nie stało, uprzedniego dnia straciłem 2,5 godziny i 9 złotych na transport publiczny, w tym czasie mogłem uczyć sie czegoś innego, grać w na kompie lub chociażby spać. Ostrzegam przed tą osobą, nie ma szacunku do ludzi i ludzkiego czasu ani godności człowieka żeby chociażby przeprosić za sytuację.

Dagmara

Szanowny Panie, nieprawdą jest, że Pan nie został przeproszony. Z racji Świąt Wielkanocnych - telefon został u rodziny - był zatem brak kontaktu. Gdy telefon dotarł w dniu dzisiejszym - został Pan przeproszony i poproszony o skorzystanie z innego terminu. Pozdrawiam serdecznie! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.