Dace Sawińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online

Dace Sawińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Dace Sawińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Dace uczy mnie języka łotewskiego już od kilku miesięcy i przyznaję, że jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Dace jest wspaniałą, dokładną, rzetelną nauczycielką, posiada ogromną wiedzę nie tylko o języku, ale także o historii i kulturze Łotwy, i potrafi tę wiedzę przekazać w sposób przystępny i ciekawy. Nauka z Dace to prawdziwa przyjemność, lekcje odbywają się w miłej, sympatycznej atmosferze, bez stresu, w tempie dobranym do możliwości ucznia. 100% profesjonalizmu, wspaniałe podejście do ucznia, zawsze perfekcyjne przygotowanie do lekcji. Polecam każdemu, kto pragnie nauczyć się języka łotewskiego lub doskonalić swoje umiejętności.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.