Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Daria

Opis ogłoszenia

Drogi Rodzicu/Uczniu!
Zapraszam wszystkich chętnych na dodatkowe zajęcia z języka polskiego . Moja propozycja skierowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz średnich.

OBECNIE MIESZKAM POZA GRANICĄ POLSKI, GDZIE NAUCZAM OBCOKRAJOWCÓW JĘZYKA POLSKIEGO - DLATEGO ZAJĘCIA PROWADZĘ ONLINE PRZEZ SKYPE. Zdaję sobie sprawę, że jest to nowość dla wielu z Was, ale jest również mnóstwo zalet takiej nauki! Zapraszam do skorzystania z PIERWSZEJ BEZPŁATNEJ LEKCJI, aby przekonać Was, że taka forma nauki jest bardzo wygodna i daje wspaniałe rezultaty!

  • Przygotowuję do sprawdzianów/egzaminów/matur w oparciu o rzetelne materiały, którymi dzielę się podczas zajęć;
  • Tok nauczania, poziom oraz propozycje do nauki dobieram do indywidualnych potrzeb każdego ucznia
  • Pomagam w opanowaniu materiału - nadrobienie braków i zaległości;
  • Oferuję przygotowanie do matury w formie ustnej/pisemnej - odpowiednie opracowanie tematów, motywów literackich oraz prawidłowe formułowanie argumentacji, doskonalenie tworzenia wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej;
  • Udzielę również porad i postaram się nakierować ucznia na właściwe rozumienie tekstów/lektur oraz materiału.

Gwarantuję efektywną naukę i pełne zaangażowanie w świetnej atmosferze . Mam doświadczenie w pracy zarówno z młodszymi i starszymi uczniami. Obecnie studiuję, realizuję się i spełniam marzenia. A język polski ? To moja pasja , którą uwielbiam się dzielić, wykorzystuję go codziennie - robiąc to co kocham.

Wszystkich chętnych proszę o kontakt pod wskazanym numerem telefonu, również, gdy pojawią się jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem. Będzie mi bardzo miło , jeśli skorzystają Państwo z mojej pomocy!

Jeśli nie mogę odebrać telefonu to proszę o zostawienie wiadomości SMS - z pewnością oddzwonię! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.