Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bytom
Radzionków
Chorzów
Język polski80 / 50 min

Daria

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na solidne, bezstresowe korepetycje z języka polskiego na wszystkich poziomach nauczania (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum).
Pomagam w przygotowaniu do egzaminów (pisemnych oraz ustnych), sprawdzianów, w pisaniu i korygowaniu prac, tłumaczę bieżący materiał.
Prowadzę także zajęcia w zakresie terapii zaburzeń mowy oraz komunikacji. Obecnie uczę również obcokrajowców języka polskiego jako obcego.

Jestem absolwentką filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej, kulturoznawstwa oraz logopedii. Wykorzystując zdobytą wiedzę dbam o to, by zajęcia były nie tylko rozwijające, ale również przyjazne i ciekawe.

Zapraszam serdecznie.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.