Agata Urbanowicz Urbanowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Konstancin-Jeziorna
Warszawa

Agata Urbanowicz Urbanowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Agata Urbanowicz Urbanowicz

O mnie

Skończyłam Lingwistykę Stosowaną z językami rosyjskim i francuskim, ze specjalnością w tłumaczeniu ustnym.

Posiadam uprawnienia pedagogiczne do nauczania w szkole.

Od 2010 roku pracuję jako lektor zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi.

Ugruntowana wiedza językowa, jak również wiedza filologiczna i ogólna, świetne umiejętności interpersonalne, doświadczenie wyniesione ze studiowania w Belgii sprawiają, że lekcje ze mną są jednocześnie profesjonalne i interesujące.Zajrzyj na mój kanał youtube po kolejne porcje nauki :) Znajdź: Przejęzyczenie

Jestem też na Facebooku, możesz też śmiało pisać tam >> www kropka facebook kropka com ukośnik przejezyczenie

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Uniwersytet Warszawski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Thomas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Uczę się języka polskiego od 5 lat z Agatą.
Jestem bardzo zadowolony że teraz mogę rozmawiac po polsku bez problemu
kiedy jestem w Polsce.
Zrobiłem duze postępy dzięki Agacie !

Les leçons se passent dans une ambiance détendue. Agata est patiente, prend le temps de bien expliquer.
Ses leçons sont bien préparées, avec de nombreux supports.

Je recommande Agata, polecam Agatę

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Szczerze polecam zajęcia w grupie prowadzone przez Agatę!!! Konwersacje, ćwiczenia i ciekawostki - warto spróbować :)

Lab23 Samuel Urbanowicz

Merci Ewelina ! Cieszę się, że możemy razem się uczyć :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Wreszcie zaczęłam mówić! Uczyłam się francuskiego wcześniej, ale powiedzenie czegoś głośno było okupione stresem i zamętem w głowie. Agata cierpliwie odświeża moje wiadomości i mistrzowsko motywuje do mówienia.
Nie mogę się doczekać, by z tą nową umiejętnością wyruszyć w świat! :-)

Lab23 Samuel Urbanowicz

Dziękuję Ci bardzo, Elu !
Najważniejsze, że pokonałaś blokadę nie tylko na zajęciach, ale przede wszystkim w życiu. To, że mogłaś dla swoich klientów pozałatwiać po francusku cały wachlarz spraw, to najlepszy dowód. I moja radość :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Serdecznie polecam każdemu lekcje z Agatą! Jest zawsze pozytywnie nastawiona, energiczna i cieszy się z uczniem z jego małych językowych sukcesów, co jeszcze bardziej motywuje do nauki. A co do motywacji, powiedzmy sobie szczerze, nie każdy zawsze ją ma, ale na zajęciach z Agatą nawet nie czujesz, że to ciężka nauka, bo ilość ciekawych zabaw, interaktywnych prezentacji i mnóstwa gier dosłownie wciąga. Aż chce się usiąść przy komputerze! :)To wszystko otoczone profesjonalnym podejściem, ogromem pomysłów na atrakcyjne lekcje i łatwości w przekazywaniu wiedzy, daje szybkie efekty nauki. W moim przypadku od podstaw. Poza tym nauczyciel, który sam zna kilka języków jest nieoceniony. Dlaczego? Bo sam wie jakie są najczęstsze problemy w nauce języka. Dzięki temu zna skuteczne metody nauki i Agata cały czas podpowiada, np jak się nauczyć danego słówka, czy działu gramatyki. Polecam serdecznie.

Lab23 Samuel Urbanowicz

Un grand merci, Joanna !
Najważniejsze, że pomimo długotrwałej bariery na początku, w końcu zaczęłaś używać francuskiego wśród Francuzów. Wyszłaś z impasu, więc najistotniejszy cel osiągnięty :) A teraz, jak już rozmawiasz po francusku na co dzień, to będziesz coraz mocniej ugruntowywać to, co już umiesz, i podłapywać nowości. C'est nickel ;)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Pani Agata jest miła i profesjonalna. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia lekcji, potrafi zmotywować ucznia do nauki. Polecam !!!

Lab23 Samuel Urbanowicz

Merci Ewelina !

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

W swoim życiu miałem wielu nauczycieli języków obcych, jednak Agata przebija wszystkich "bez dwóch zdań". Do każdych zajęć z języka francuskiego jest skrupulatnie przygotowana. Różnorodność metod i środków, które wykorzystujemy w trakcie lekcji pozwala mi w bardzo szybki sposób opanować wskazywany przez Nią materiał. Jest bardzo wymagającą lektorką, dzięki której wiem, że czas i motywacja przeznaczona na naukę nie jest bezcelowa a założony przeze mnie cel nauczenia się języka francuskiego zostanie osiągnięty. Gorąco polecam wszystkim a szczególnie tym, powątpiewającym w swoje możliwości - z Agatą z pewnością osiągniecie sukces :) Pozdrawiam!

Lab23 Samuel Urbanowicz

Merci beaucoup, Paweł !

avatar
Malgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Lekcje francuskiego z Agatą to dla mnie sama przyjemność. W sposób niezwykle jasny i klarowny tłumaczy zawiłości gramatyczne. Jeśli jakaś konstrukcja jest dla mnie niezrozumiała Agata z anielską cierpliwością wszystko tłumaczy używając różnych metod: gry, zgadywanki, quizy. Doskonale porusza się w świecie multimediów! Dla mnie najlepsza rekomendacją lekcji z Agatą jest fakt, ze kiedy jadę do Francji to nie mam absolutnie żadnej bariery do mówienia ( bo na lekcjach rozmawiamy właściwie cały czas po francusku tak jak z native speakerem). Przy tym Agata jest przemiłą, bardzo kulturalna i bardzo dobrze zorganizowaną osobą! Szczerze polecam!!!

Lab23 Samuel Urbanowicz

Merci beaucoup, Małgosia !

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2017

Szczerze polecam lekcje z p. Agatą. Wysoki poziom, ciekawe materiały z ćwiczeniami i urozmaicone metody prowadzenia lekcji i konwersacji z wykorzystaniem komputera i internetu.

Lab23 Samuel Urbanowicz

Bardzo mi miło to słyszeć!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Jestem bardzo zadowolony z lekcji Francuskiego z Agatą. Lekcje są treściwe, klarowne i dobrze przygotowane. Łatwo jest mi przyswoić wiedzę i uporządkować nowe wiadomości. Agata mówi perfect po Francusku. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.