BSK KURSY PREMIUM

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Częstochowa ((Grabówka +3)
Faktura VAT

BSK KURSY PREMIUM

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika BSK KURSY PREMIUM

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2023

Bardzo polecam! zajęcia prowadzone w sposób indywidualny i bardzo dokładny. Dzięki temu, że Beata jest cierpliwa i spokojna wcale nie stresowałam się mówić - wręcz przeciwnie. Nauczyłam się poza tym sporo nowego słownictwa. Beata oferuje wiele różnych sposobów nauki w tym udostępnia różnego rodzaju materiały lub strony internetowe.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

Wreszcie znalazłam kogoś, kto prowadzi zajęcia "na luzie", ale z drugiej strony jest wymagający. Zajęcia są poukładane, wiadomo, co aktualnie omawiamy i dlaczego. I najważniejsze, dostałam bardzo dobre notatki.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Osoba o dużym zaangażowaniu i cierpliwości do ucznia, a zajęcia przeprowadzane są w luźnej, miłej atmosferze. Polecam dla osób, które nie tylko chcą się uczyć, ale przede wszystkim chcą się nauczyć języka niemieckiego !!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2012

Korzystałam z korepetycji udzielenych przez Panią Beatę i jestem zadowolona. Wyciągnęłem się z jej pomocą ze słabej trójczyny na bardzo mocną czwórkę. W przyszłym semestrze napewno będe kontynuować lekcje u niej. Zachęcam innych do nauki u niej. Naprawdę jest fajnie. Wiedza prawie sama "wchodzi" do głowy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.