Patrycja Jakimiec

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Białystok

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka polskiego: uczniom szkoły podstawowej. Jestem osobą sympatyczną i otwartą. Nauczę zasad interpunkcji i ortografii oraz pisania wszelkiego rodzaju wypracowań. Oferuję lekcje od podstaw, jak i też przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Dojazd do ucznia; Białystok i okolice. Udzielam również korepetycji online. Stawka to 40 zł/h przy zajęciach online. 50 zł/h z dojazdem do ucznia. Jest możliwość udzielania korepetycji w okolicach Białegostoku (m.in. Wasilków, Grabówka itd), przy czym stawka za godzinę to 60zł. Więcej informacji udzielę pod wskazanym numerem telefonu. Zapraszam do kontaktu. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
IV LO im. C. K. Norwida
profil prawniczy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.