Agnieszka Josiak

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Wrocław (Krzyki)

Agnieszka Josiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/530 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Josiak

O mnie

Agnieszka Josiak zaprasza na zajęcia z języka niemieckiego.

Kontakt: tel. 699 969 014

Oferta

*zajęcia indywidualne

*zajęcia w grupach 2 – osobowych - cena do negocjacji

*nauka na wszystkich poziomach zaawansowania

*nauka języka specjalistycznego (Wirtschaftsdeutsch, Deutsch im medizinischen und sozialen Bereich)

*przygotowanie do egzaminów, certyfikatów i matury

*zajęcia dla osób wyjeżdżających do pracy

*konwersacje

*możliwość zajęć od poniedziałku do soboty, w godzinach 11.00 -21.00

*zajęcia u lektora przy ul. Gajowickiej (lokal klimatyzowany)

*intensywność zajęć dopasowana do potrzeb klienta

Bonusy

*bezpłatne autorskie materiały dydaktyczne

*bezpłatne konsultacje

*mailing w języku niemieckim z lektorem

Cennik

*zajęcia indywidualne – 70 – 80 zł za 60 minut

*możliwość negocjacji cen w zależności od ilości zajęć w tygodniu

O mnie

Nauczanie języka niemieckiego to moja pasja. Przez wiele lat pracy jako nauczyciel i lektor języka niemieckiego wypracowałam bardzo efektywny warsztat pracy. Najistotniejsze jest rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku niemieckim. Systematyczne kontrolowanie postępów, opracowywanie zadań dostosowanych do indywidualnych potrzeb ucznia i utrwalanie wiedzy umożliwiają skuteczną naukę języka. Niemiecki okazuje się wtedy logiczny i łatwy, a jego nauka sprawia przyjemność.

Świadczą o tym wyniki uzyskiwane przez moich uczniów – wszyscy dobrze zdają egzaminy, np. w Goethe Institut i matury. Jako nauczyciel języka jestem bardzo skuteczna.

Doświadczenie zdobywałam także pracując jako tłumacz przysięgły i tłumacz dla firm ( w tym 4 lata w Dreźnie), ale z radością powróciłam do uczenia języka niemieckiego.

Doświadczenie:

Wieloletnia praca jak nauczyciel i lektor języka niemieckiego. Tłumaczenia dla firm (4 lata w Dreźnie). Przygotowuję do egzaminów w Goethe Institut oraz matury z j. niemieckiego

Certyfikaty:

Wydział Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, spejalność nauczycielska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Pani Agnieszka to nie tylko doskonała nauczycielka, ale także wspaniała osoba, zajęcia z nią to wielka przyjemność. Przez ostatni rok pod jej okiem dokonałam dużego postępu. Lekcje zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, jednakże zawsze czuć wysokie wymagania wobec ucznia.
Jeśli poszukujesz nauki języka niemieckiego na najwyższym poziomie to pani Agnieszka jest właściwą osobą.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Indywidualne podejście do ucznia i materiały własnego autorstwa mówią same za siebie. Dodatkowo miła atmosfera z nutką presji na zajęciach to jest to, co z jednej strony ośmiela do konwersacji, a z drugiej mobilizuje do nauki. Jeszcze jedna ważna kwestia. Pani Agnieszka wychwytuje w rozmowie nawet najmniejsze potknięcia. Unikamy w ten sposób utrwalania błędów słownych i gramatycznych. Polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia u Pani Agnieszki. Jest to przemiła osoba z dużym poczuciem humoru, która w bardzo efektywny sposób uczy języka niemieckiego, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością. Zajęcia są zawsze bardzo dobrze przygotowane i prowadzone z myślą o konkretnym uczniu. Razem z koleżanką w ciągu roku poczyniłyśmy ogromne postępy i bez żadnych wątpliwości planujemy kontynuować naukę :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Razem z żoną chodzimy na zajęcia niemieckiego do Pani Agnieszki od ponad pół roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy. Atmosfera jest przyjemna ale do tego Pani Agnieszka jest wymagająca. Sytuację polepsza fakt, że korepetytorka ma ciągły kontakt z językiem niemieckim, dlatego uczy nas mowy praktycznej, którą używa się na codzień a nie przestarzałych zwrotów.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Zdecydowanie polecam naukę niemieckiego z Panią Agnieszką! Bardzo sympatyczna atmosfera na zajęciach. Pani Agnieszka daje mnóstwo materiałów do nauki języka, chętnie udziela odpowiedzi i zawsze pomaga zrozumieć dany temat. Widzę duży postęp w komunikatywności w języku odkąd chodzę na zajęcia :) POLECAM

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Zdecydowanie polecam! Świetna atmosfera (sympatycznie, ale stanowczo - dla tych, którzy potrzebują motywacji), zajęcia dostosowane do potrzeb, sprawne i skuteczne. W kilka miesięcy zrobiłam większe postępy, niż podczas różnych dotychczasowych lekcji i kursów razem wziętych.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Najcudowniejsza nauczycielka niemieckiego na święcie! Przy niej nawet straszny niemiecki nie jest tak straszny jak w rzeczywistości jest...
Polecam, najlepsza Hexe wśród lektorów, warta każdej ceny :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Pani Agnieszka jest mistrzem swojego fachu. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, a lekcje ukierunkowane są na skuteczne metody komunikacji. Zadania domowe są praktyczne i stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy na temat naszych zachodnich sąsiadów.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Pani Agnieszka jest świetną nauczycielką, korzystałam z usług wielu korepetytorów i z żadnym nie nauczyłam się tak dużo jak z Panią Agnieszką, świetnie przygotowane zajęcia, dużo konwersacji, wszystko wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. Bardzo polecam !!! Po przeprowadzce do innego miasta czuję, że będzie mi bardzo cieżko znaleźć równie dobrego nauczyciela !

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalną nauczycielką, a przy tym niezwykle miłą i otwartą osobą. Potrafi dostosować się do poziomu ucznia i jego potrzeb, na przykład z łatwością dobierze program nauczania, odpowiednie słownictwo (także z konkretnej dziedziny nauki) czy gramatykę. Nauka niemieckiego u takiego nauczyciela jest bardzo przyjemna, a rozmowy i dyskusje w języku niemieckim są ciekawe i zachęcają do dalszej nauki. Jak poprzednicy muszę podkreślić niesamowitą cierpliwość pani Agnieszki :D Mimo tego, że wymagana jest systematyczna nauka, zajęcia są bezstresowe i zawsze z przyjemnością na nie chodzę. Szybko też można zobaczyć postępy - już po kilku zajęciach widziałam, że "otworzyłam się na ten język" ;) To z kolei bardzo mnie zmotywowało do doskonalenia swoich językowych umiejętności :) Polecam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2018

Fantastyczne zajęcia, zawierające zarówno elementy z gramatyki jak i posługiwania się językiem w rozmowie. Pani Agnieszka do każdego z uczniów podchodzi w indywidualny sposób i dostosowuje formułę zajęć.
Z całego serca polecam.

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Poziom zajęć i sposób ich prowadzenia zupełnie inny niż na studiach.
Własne materiały (NIE KSERÓWKI z innych książek), zadania z różnych dziedzin życia z którymi na codzień szary człowiek musi się borykać. Pani Agnieszka jest bardzo komunikatywna (i po polsku i po niemiecku) więc można spodziewać się spoooro konwersacji (od króciutkich z pomocą p. Agnieszki do normalnej dyskusji w zależności od umiejętności) na aktualne tematy ze świata i nie tylko.

A osobom, które po prostu interesują się językiem, pani Agnieszka chętnie tłumaczy różne praktyczne smaczki językowe (potwierdzenia można znaleźć w gazetach niemieckojęzycznych) i stosowane przy tym słownictwo w zależności od sytuacji, nawet jeżeli materiał wykracza poza aktualnie robiony poziom językowy :-)

avatar
Noemi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Achtung! Zajęcia z Panią Agnieszką to strzał w 10! Niemiecki to dla mnie teraz czysta przyjemność. Dzięki zajęciom z Panią Agnieszką udało mi się przełamać barierę językową oraz rozwinąć słownictwo. Każda lekcja jest zorganizowana i dopasowana w 100% do potrzeb ucznia. Polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Pani Agnieszka jest najlepszą nauczycielką języka niemieckiego na jaką trafiłem. Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie. Pani Agnieszka świetnie tłumaczy rzeczy zarówno łatwe jak i trudne. Dzięki niej mój niemiecki bardzo się rozwinął.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia i muszę powiedzieć, że żałuję, że tak późno! Cierpliwa, motywująca i z indywidualnym programem dostosowanym do aktualnej wiedzy, jak i postępów, jakie robi uczeń. Nie ma mowy, że nie zaczniemy mówić po niemiecku. Pani Agnieszka umiejętnie motywuje do mówienia. Zero stresu przy nauce, a afmosfera bardzo przyjemna. Bardzo ważne dla mnie jest to, że jest zawsze przygotowana. Najlepsza korepetytorka/nauczyciel języka niemieckiego! :)
Gorąco polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Deutsch ist EINFACH und LOGISCH!

Ta zasada przyświeca Pani Agnieszce i dzięki temu nauka niemieckiego staje się przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Każdy może liczyć u Pani Agnieszki na wyrozumiałość, profesjonalizm, a przede wszystkim na cierpliwość, każdy bez wyjątków, także Ci „oporni” ;). Zajęcia prowadzone są w swobodnej atmosferze, charakteryzującej się w indywidualnym podejściu do każdego ucznia, zarówno pod względem profilu zajęć jak i doboru materiałów dydaktycznych.

Polecam każdemu lekcje u Pani Agnieszki!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Pani Agnieszka to najlepszy nauczyciel języka obcego jakiego dotąd spotkałem. Plan nauki dobiera indywidualnie do ucznia dzięki czemu szybko można uzupełnić braki językowe. Potrafi zmotywować, ma ogromną cierpliwość, zawsze jest przygotowana do zajęć i co ważne, wprowadza miłą atmosferę. Ja uczyłem się u pani Agnieszki przez pół roku i właśnie znalazłem pracę w Niemczech, gdzie po paru dniach zdążyłem usłyszeć kilka pochwał odnośnie mojego Niemieckiego.
Szczerze polecam.

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Bardzo dobry nauczyciel. Każda lekcja profesjonalnie przygotowana wraz z materiałami.Praca z panią Agnieszką gwarantuje szybkie postępy w nauce bez żadnego stresu. Dodatkowym atutem jest niespotykana cierpliwość pani Agnieszki. Gorąco polecam!

avatar
Natalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2016

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. W końcu mogę ćwiczyć umiejętność mówienia po niemiecku. Lekcje zawszę są dobrze przygotowane i dostosowane do moich potrzeb. Czuję, że robię postępy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Pani Agnieszka to bardzo dobry nauczyciel. Profesjonalna i z indywidualnym podejściem do ucznia. Proponuje wiele dodatkowych materiałów i źródeł, które rozszerzają znajomość języka. Jest zawsze solidnie przygotowana do zajęć oraz cierpliwa. Serdecznie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Pani Agnieszka zawsze jest profesjonalnie przygotowana do zajęć. Zwraca uwagę na wszystkie błędy i bardzo szybko je koryguje. Lekcje mijają w miłej atmosferze. Po każdych zajęciach ma się poczucie, że wiedzy z zakresu języka niemieckiego przybywa.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Pani Agnieszka uczy mnie języka od 8 lat. Dopiero u niej pokonałam barierę komunikacyjną, która wcześniej blokowała mnie w mówieniu. Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana do zajęć, zwraca uwagę na każdy błąd. Przede wszystkim jednak zajęcia to przyjemność ze względu na to, że można porozmawiać na każdy temat, oczywiście po niemiecku :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Serdecznie polecam lekcje u Pani Agnieszki. Jest bardzo wymagającą, a zarazem miłą i sympatyczną nauczycielką. Potrafi dobrze zmotywować ucznia do nauki oraz w niewielkim czasie przygotować do swobodnego władania językiem. Jeszcze raz polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Polecam wszystkim lekcje u Pani Agnieszki. Świetna korepetytorka. Zajęcia odbywają się w bardzo luźnej atmosferze. Nawet jeśli ktoś nic nie potrafi, to już od pierwszych zajęć Pani Agnieszka pracuje nad jak najlepszą komunikacją w języku niemieckim. Ciekawe metody nauczania dające szybkie rezultaty. Zadania domowe motywują do systematyczności. Na lekcjach bardzo szybko mija czas i nie ma miejsca na ziewanie. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2016

Pani Agnieszka jest po prostu najlepsza! Wymagająca, ale najlepsza. Widać, że kocha to, co robi. Lekcje z nią to czysta przyjemność.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Jeśli ktoś chce porządnie się nauczyć mówić i pisać po niemiecku, to polecam Panią Agnieszkę. Jest wymagającym nauczycielem, ale zajęcia prowadzi w sposób bardzo ciekawy. Starają się je różnicować pod względem tekstów, słówek i gramatyki. W życiu nie widziałam Profesorki tak przygotowanej do zajęć. Niektórzy nauczyciele mogliby się od niej uczyć :) Na pewno jest nauczycielem, który kocha to co robi i potrafi tą wiedzę przekazać swoim uczniom. Szczerze polecam :)

avatar
Iwetta, Ania, Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Pani Agnieszka to bardzo miła, profesjonalna i wymagająca nauczycielka. Prowadzi zajęcia w sposób ciekawy i przydatny. Przygotowuje zajęcia z tematyką i poziomem przystosowanym do naszych umiejętności, zapotrzebowań i zainteresowań. Zajęcia są tak przyjemne, że po każdych uczymy się chętniej i mamy ochotę na pogłębianie naszych zdolności językowych. Polecamy! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Bardzo polecam zajecia u Pani Agnieszki :) Pania Agnieszkę cechuje ciągłe zaangażowanie do powierzonych wyzwań. Indywidulaje podejście do każdego uczenia. Pani Agnieszka posiada umiejętność przekazywania swojej wiedzy. Na zajeciach posługuje sie rożnymi metodami oraz posiada duzo materiałów, które rownież ułatwiają naukę samemu w domu. Niemiecki juz nie jest dla mnie taki straszny, z uśmiechem chodzę na zajecia do Pani Agnieszki. Szczerze polecam !!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Przy Pani Agnieszce okazuje się, że nauka niemieckiego może być przyjemna! Zajęcia prowadzone w sposób przystępny i dostosowany do potrzeb/ możliwości ucznia są jednocześnie zabawne i dzięki temu wiedza szybciej się wchłania :) Serdecznie polecam!

avatar
Klaudia i Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Nauka języka niemieckiego z Panią Agnieszką to prawdziwa przyjemność. Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo ciekawy, z udostępnianiem wszelkich materiałów. Udaje nam się w krótkim czasie poczyniać bardzo duże postępy. Serdecznie polecamy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.