Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kluczbork
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 / 60 min

Igor

Opis ogłoszenia

Hej!Jestem absolwentem Technikum Elektrycznego im. Tadeusza Kościuszki w Opolu (1. miejsce wśród technikum w województwie opolskim, 23. miejsce w Polsce). Jako tegoroczny maturzysta uzyskałem wynik 100% z j. angielskiego i chętnie podzielę sie z tobą wiedzą oraz umiejętnościami.  

Udzielam korepetycji z tego przedmiotu na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum. Przygotuję cię do egzaminu ósmoklasisty lub matury, a także do zwyczajnych sprawdzianów. Zachęcam do kontaktu!

Tel.: 510 456 295

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 05.2023
Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.