Radosław Karbowniczek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam.

Jestem młodym lekarzem, laureatem Olimpiady Biologicznej na szczeblu krajowym.
Pomogę w nauce biologii oraz przygotowaniu do egzaminu maturalnego.

Oferuję możliwość usystematyzowania wiedzy, powtórek całości lub określonych partii materiału. Wyjaśnię, na co należy zwrócić szczególna uwagę w czasie nauki.
Prowadzę zajęcia dostosowane dla uczniów klas maturalnych, uczniów klas niższych oraz osób poprawiających maturę.
Żadne kursy, ani zajęcia grupowe nie zapewnia tego, co indywidualna praca z korepetytorem, ponieważ na takich zajęciach, uczeń nie może, lub wstydzi się pytać o zagadnienia których nie rozumie.
Uczniowie zawsze otrzymują materiały z lekcji.
Cena to 100zł za 60min.

Pierwszej lekcji udzielam bezpłatnie. - przyjdź i sprawdź.
Zapraszam.

Kielce, niedaleko dworca PKP

Możliwość prowadzenia lekcji on-line (Facebook, Skype)

Tel: 512876279

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Radosław Karbowniczek
Jagiellońska 22/18
25-610 Kielce
NIP: 605-00-35-423

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 45
avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Polecam korepetycje z Panem Radosławem. Dzięki nim udało im się uzyskać bardzo dobry wynik na maturze. Pan Radosław potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia i przekazać wiedzę w ciekawy sposób. Naprawdę polecam!

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Z całego serca mogę polecić korepetycje z Panem Radosławem. Mimo tego, że lekcje zaczęliśmy dopiero w klasie maturalnej, nauczyłam się więcej niż kiedykolwiek w szkole czy u innych korepetytorów. Lekcje prowadzone były w bardzo miłej atmosferze z dodatkami prezentacji i filmików ułatwiających zrozumienie trudnych zagadnień. Pan Radoslaw potrafił odpowiedzieć na każde moje pytanie oraz szczegółowo i dokładnie rozwiać moje watpliwości. Biologia jest skomplikowaną i trudną nauką z wieloma "haczykami", ale dzięki Panu Radosławowi uczenie się jej było czystą przyjemnością! Polecam serdecznie!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Bardzo polecam korepetycje u Pana Radosława, mimo że chodziłam na nie niecały rok, udało mi się uzyskać wysoki wynik na maturze. Idealne przygotowanie do rozwiązywania zadań z arkuszy maturalnych oraz utrwalenie wiedzy gwarantowane, jeszcze raz bardzo polecam.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Matura z biologii na 95%!!!
Taki wynik byłby niemożliwy gdyby nie Pan Radosław Karbowniczek! Pracowaliśmy razem od 2 klasy liceum i przez te 3 lata skrupulatnie przerobiliśmy cały materiał. Zadbał o najdrobniejsze szczegóły, wszystko dokładnie i zrozumiałe wytłumaczył, zresztą widać po wynikach :). Z całego serca mogę polecić Pana Radosława, szczególnie dla tych celujących w bardzo wysokie wyniki, dzięki niemu dostałem się na wymarzone studia :)

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Polecam bardzo serdecznie. Zajęcia były ciekawe, uzupełniły i uporządkowały moją wiedzę. A co najważniejsze nauczyłam się jak odpowiadać na pytania maturalne (pod klucz), co zaowocowało wysokim wynikiem z matury z biologii.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Przez trzy lata czteroletniego liceum czułem, że moja wiedza z biologii jest nieusystematyzowana mimo cotygodniowych korepetycji/kursów u różnych osób. O Panu Radku usłyszałem dopiero przed rozpoczęciem klasy czwartej. Udało mu się poukładać wiedzę w mojej głowie, a także nauczyć mnie jak najlepiej formułować odpowiedzi na zadania typowo maturalne w niecały rok. Efekt to matura zdana na 83%. Przed zajęciami z Panem Radkiem nigdy nie marzyłbym o takim wyniku. Gorąco polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Dzięki Panu Radkowi nauczyłam się pisać pod klucz co jest niezbędne w napisaniu matury z biologii, przez co zrobiłam duży progres w ciągu roku. Zajęcia bardzo efektywne a zarazem przyjemne :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panem Radkiem! Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, w super atmosferze. Zawsze można zadać dodatkowe pytania, na które Pan odpowiada tak, by wszystko było jasne. W zajęciach podobało mi się także to, że Pan Radek dokładnie określał na co warto zwrócić uwagę, co najczęściej zdarza się na maturze, a także jak formułować odpowiedzi "pod klucz". Ponadto podczas powtarzania ważnych tematów Pan często opowiadał/pokazywał ciekawostki z nimi związane, dzięki czemu materiał był łatwiej i lepiej zapamiętywany.
Korepetycje z Panem Radkiem na pewno bardzo pomogły przygotować mi się do matury z biologii, którą zdałam na blisko 90% :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Zajęcia z Panem Karbowniczkiem to czysta przyjemność. Bardzo dobre podejście do ucznia, a materiał tłumaczony zawsze bardzo ciekawie. Polecam.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Serdecznie polecam współpracę z Panem Radosławem. Korzystałam z jego pomocy przy przygotowywaniu się do matury z biologii na poziomie rozszerzonym. Zajęcia odbywały się stacjonarnie oraz online, w zależności od potrzeb. Jego profesjonalizm i doświadczenie jako korepetytora były widoczne na każdym etapie przygotowań. Pan Radosław dysponuje bardzo szerokim wachlarzem materiałów edukacyjnych, które udostępnia w trakcie prowadzonych spotkań jak i przekazuje po każdych zajęciach. Lekcje są przeprowadzane w przyjemnej atmosferze, bez dodatkowych obciążeń. Jeżeli szukasz korepetytora z oddaniem i zaangażowaniem, umów się na spotkanie z Panem Radkiem. Gorąco polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panem Radosławem. Przygotowywał dwójkę moich dzieci do egzaminu maturalnego, oboje zdali z bardzo dobrym wynikiem, co umożliwiło im swobodny wybór uczelni medycznych w całym kraju. Jego profesjonalizm i zaangażowanie były widoczne w toku bieżącej pracy, a odzwierciedlały to zarówno materiały dostosowywane indywidualnie do bieżących potrzeb ucznia, jak i wymagające (biorąc pod uwagę złożoność zakresu wiedzy do usystematyzowania), ale przeprowadzone w sympatycznej atmosferze zajęcia. Z pełnym przekonaniem polecam zajęcia z Panem Radosławem każdemu, kto poszukuje doświadczonego i profesjonalnego korepetytora.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pan Radosław posiada ogromną wiedzę biologiczną i umie ją przekazać w prosty i przystępny sposób. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, w razie kłopotów można śmiało poprosić o ponowne wyjaśnienie tematu. Nauka polega na dokładnym omawianiu i rozwiązywaniu arkuszy maturalnych, dzięki czemu w naturalny sposób można się nauczyć udzielać odpowiedzi "pod klucz". Gorąco polecam Pana Radosława jako korepetytora!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Bardzo polecam Pana Radosława. Na lekcjach rozwiązywaliśmy różne dostępne matury, posiada ogromną wiedzę biologiczną, którą potrafi przekazywać. Pana Doktora wyróżnia fascynacja biologią, tłumaczy trudne zagadnienia w zrozumiały sposób, wie na co zwrócić uwagę, aby dobrze przygotować się do matury. Dzięki temu mój wynik maturalny wyniósł prawie 100%

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Radkiem. Oprócz miłej atmosfery w trakcie wspólnej pracy i ogromnego wsparcia, można u niego liczyć na solidne przygotowanie do matury czy lekcji biologii w szkole. Korepetycje te oferują zawsze szczegółowo wyjaśnione zagadnienia na ciekawych i zapadających w pamięć przykładach, poszerzone wiadomości ułatwiające zrozumienie tematu i dodatkowe źródła wiedzy oraz mnóstwo materiałów ćwiczeniowych. Znalazłam Pana Radka we wrześniu klasy maturalnej, nie wiedząc jak prawidłowo dopasowywać odpowiedzi w zadaniach do wymagań klucza. Praca na korepetycjach pomogła mi w odpowiednich przygotowaniach i pozwoliła napisać maturę na bardzo dobry wynik. Szczerze polecam! :))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Polecam wszystkim korepetycje u Pana Radka. Na zajęciach zawsze panowała bardzo miła atmosfera. Gdy tylko pojawiło się jakieś problematyczne zagadnienie Pan Radek wytłumaczył wszystko jasno za pomocą prostego języka lub wszelkich szkiców. Nie zabrakło również wielu ciekawych animacji, dzięki którym nawet te najtrudniejsze tematy wydawały się poprostu łatwe. Już od pierwszych zajęć widać jak z wielkim zaangażowaniem i pasją prowadzone są korepetycje. Pan Radek w sposób trafny potrafi zarażać innych swoją pasją do nauki biologii. Warto wspomnieć, że po każdych zajęciach otrzymuje się masę materiałów do przećwiczenia w domu, to staje się bardzo przydatne w rozwiązywaniu zadań maturalnych. Na zajęciach Pan Radek często przedstawia różne sytuacje problemowe, których rozwiązywanie pomaga nam w łączeniu i utrwalaniu wiedzy z wcześniej poznanych zagadnień. W chwilach załamania zawsze można liczyć na wsparcie i dobre słowo ze strony korepetytora. Jestem bardzo wdzięczna za zdobytą wiedzę, wynik maturalny i biologiczną pasję jaką zaszczepił u mnie Pan Radek.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Korepetycje przebiegają w sposób zorganizowany i ułożony. Przekazywana wiedza jest konkretna i jednoznaczna. Każde niedomówienie pojawiające się w mojej głowie, związane z nauczaniem w szkole, było natychmiastowo rozwiązywane przez Pana Radosława.
Cała przekazana wiedza na zajęciach, okazała się bezcenna, gdy arkusz znalazł się na mojej ławce. Gorąco polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Trafiłam na te korepetycje rok przed maturą, nauczyłam się w końcu poprawie pisać pod klucz i zdobyłam wiedzę typowo maturalna. Informacje przekazywane świetnie i tak, ze zostają w głowie na długo. Trudne zagadnienia stają się nagle banale! Naprawdę polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam korepetytora, przedstawia wiedzę w niezwykle przystępny sposób oraz potrafi nauczyć w jaki sposób rozwiązywać zadania maturalne. Z każdych zajęć wychodziłam z masą materiałów pomocniczych i zadań. Serdecznie polecam.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetne korepetycje, można usystematyzować wiedzę oraz zdobyć wprawę w rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Gorąco polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Najlepsze korepetycje z biologii, bardzo polecam! Pan Radosław w przystępny sposób przedstawia zagadnienia do matury i potrafi zainteresować tematem. Umiejętnie wskazuje jak formułować odpowiedzi w arkuszu maturalnym i jakich błędów unikać. Lekcje prowadzi zarówno w tradycyjny sposób jak i online. Z jego pomocą bardzo dobrze przygotowałam się do matury i jestem zadowolona z wyniku.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Super korepetytor. Udało się poprawić wynik o prawie 20%. Polecam każdemu.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo dobre korepetycje! Profesjonalne podejście do tematu, po lekcjach miałem opanowane wszystkie matury od 2003 roku, ze wszystkimi problematycznymi zagadnieniami pan Radek mi bardzo pomógł, dzięki czemu otrzymałem świetny wynik na maturze z biologii! Szczerze polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Serdecznie polecam! Bardzo przyjemny sposób prowadzenia korepetycji Radek wyjaśnił mi wiele kwestii, których wcześniej nie rozumiałem. Po każdych zajęciach otrzymywałem zadania, które były następnie szczegółowo omawiane. Dzięki korepetycjom uzyskałem bardzo wysoki wynik na maturze.

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Miałam ogromne szczęście, że udało mi się współpracować z tak wspaniałym nauczycielem. Pan Radosław prowadzi lekcje w niezwykły sposób. Dzięki ogromnemu poczuciu humoru oraz pasji potrafi wytłumaczyć każde, nawet najtrudniejsze zagadnienie, posługując się przy tym prostym językiem, rozmaitymi animacjami, a także trafnymi przykładami. Co więcej, pan Radek potrafi zarażać innych swoją pasją, a nauka z dnia na dzień staje się być co raz większą przyjemnością. Tegoroczna matura z biologii została okrzyknięta jako jedna z najtrudniejszych. Dzięki panu Radkowi nie podpiszę się pod tym stwierdzeniem - arkusz okazał się być dla mnie łatwy, a ja napisałam maturę najlepiej w szkole. Rozwiązywanie mnóstwa zadań nie poszło na marne. Polecam gorąco i bardzo dziękuję! :D

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 października 2017

Polecam te korepetycje wszystkim, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik na maturze rozszerzonej. Pan Radosław uczy trafiania w klucz, zwracała uwagę na rzeczy, których często nie ma w standardowych szkolnych podręcznikach, a które pojawiają się na maturach. Tłumaczy trudne rzeczy w bardzo przystępny sposób. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, a do domu zawsze wraca się ze stosem materiałów :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Polecam!:) Chodziłam na korepetycje przygotowując się do poprawy matury. Za każdym razem dostawałam wiele zadań, matur i innych przydatnych materiałów do nauki w domu. Każdy temat był wyjaśniany w sposób ciekawy i kompleksowy, mogłam uzupełnić swoją wiedzę o przydatne ciekawostki. Nauczyłam się też formułować poprawnie odpowiedzi ("pod klucz"). Polecam serdecznie, korepetycje poskutkowały u mnie wysokim wynikiem na maturze :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Radka! Na zajęciach panuje miła atmosfera, wszystkie zagadnienia są dokładnie tłumaczone. Nawet najtrudniejsze tematy stają się zrozumiałe :) Duża porcja materiałów pozwala na wyćwiczenie rozwiązywania zadań maturalnych, co jest ważne przy obecnych kryteriach oceniania na maturze, czyli wstrzelenia się w klucz. Ponadto warto docenić ogromną wiedzę, zaangażowanie oraz cenne rady Pana Radka. Jednym słowem: profesjonalizm. Naprawdę polecam :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Chodzę na zajęcia od 5 miesięcy, lekcje mi bardzo pomagają ,polecam każdej osobie, która ma problemy z zadaniami maturalnymi oraz z przyswajaniem wiedzy. Pan Radosław pokazuje ciekawe filmy biologiczne, ktore pozwalają zrozumiec procesy biologiczne oraz daję dużo materiałów do domu.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Chodziłam dość krótko (dostałam się na studia już po rozpoczęciu przygotowań do poprawy matury), natomiast od samego początku widać efekty współpracy, uzupełniane są wszelkie braki. Trzeba docenić zaangażowanie i wiedzę Pana Radka, a co najważniejsze umiejętność jej przekazania. Wszystko tłumaczone jest dokładnie, na przykładach, w sposób ułatwiający zapamiętanie i zrozumienie zagadnienia. Co więcej zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Mogę więc z czystym sumieniem w 100% polecić Pana Radka, jako jednego z najlepszych korepetytorów biologii w Kielcach (z wieloma nauczycielami miałam do czynienia, więc mam porównanie ;)).

avatar
Ktosiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2016

Pan Radosław z całą pewnością jest korepetytorem godnym polecenia. Moje zajęcia polegały na powtórce materiału i zostały one przeprowadzone w sposób zadowalający. Lekcje były prowadzone w sposób ciekawy, wyczerpując dany temat. Pan Radosław okazał się osobą pogodną, cierpliwą, potrafiącą wytłumaczyć.
Polecam- od października rozpoczynam studia lekarskie.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Świetne podejście oraz przygotowanie merytoryczne ,przyjemna atmosfera na korepetycjach. Ponadto nauka treści ciężkich do przyswojenia bądź niezrozumiałych jest w jasny,bardzo przystępny sposób tłumaczona,a Pan umie przekazać wiedzę w bardzo ciekawy sposób i zachęcić do nauki biologii.Polecam serdecznie!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Świetny korepetytor, dzięki zajęciom udało mi się już za pierwszym razem dostać na wymarzoną medycynę! Terminy zajęć dostosowane do ucznia, zawsze duża porcja materiałów do domu (i to takich, których nikt nie daje w szkole). Radek zna dużo różnych sposobów, które ułatwiają zapamiętywanie materiału, a także rozwiązywanie zadań i nie ma problemu z przekazaniem wiedzy w sposób przystępny i logiczny dla ucznia. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością i jest dużo bardziej efektywna. Dzięki tym zajęciom biologia była jednym z najbardziej lubianych przeze mnie przedmiotów :) gorąco polecam!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Pan Radosław jest naprawdę bardzo dobrym nauczycielem! Na zajęciach panuje miła i luźna atmosfera. Materiał został mi bardzo przystępnie wytłumaczony dzięki czemu dostałam się na wymarzoną medycynę. Szczerze polecam każdemu! :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Bardzo dobry nauczyciel! Miły, pogodny, zawsze służy pomocą. Potrafi nie tylko nauczyć, ale co najważniejsze zainteresować każdym prezentowanym tematem! Serdecznie polecam :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Pierwszy i najlepszy korepetytor z biologii jakiego miałam, potrafi trafić do każdej osoby, Pan Radosław jest pogodny, energiczny,cierpliwy i wymagający. Zainteresował mnie jeszcze bardziej biologią tak ,iż uczenie się jej to czysta przyjemność. Tłumaczy prosto i logicznie tak że z lekcji pamiętałam co najmniej z 80 %. Naprawdę polecam świetny nauczyciel. Dziękuje Panu za pomoc dzięki Panu wiem jak mam się uczyć biologii. Pozdrawiam.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2015

Świetny nauczyciel, wart polecenia każdemu. Maturę napisałem na 93%, a bez pomocy pana Radka na pewno byłoby to nieosiągalne. Dostałam się na farmację. Dziękuję za pomoc.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Gorąco polecam. Bardzo miła atmosfera w czasie zajęć, wszystko jasno i obrazowo wytłumaczone. Szczególnie przydatne przy powtórkach do matury są dodatkowe pytania Pana Radka, dzięki czemu można przypomnieć sobie i powiązać ze sobą różne zagadnienia pozornie niezwiązane. POLECAM :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Zdecydowanie polecam, zajęcia przeprowadzane w miłej atmosferze, a zagadnienia tłumaczone obrazowo i bardzo prosto. Udało mi się poprawić wynik z biologii rozszerzonej z 63% na 90%.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Były to moje pierwsze korepetycje, 3 miesiące pracy i z 62 % udało mi się poprawić rozszerzoną maturę na 97%, polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Gorąco polecam lekcje u pana Radka! Tematy wytłumaczone w prosty, ciekawy, rzeczowy sposób w miłej atmosferze :) Bardzo pomogły mi w przygotowaniach do matury, którą udało mi się napisać na 92%, co otworzyło mi drzwi na upragnioną stomatologię. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2015

Gorąco polecam!!! Korepetycje u Pana Radka bardzo pomogły mi w przygotowaniu się do matury, pozwoliły na uzyskanie bardzo dobrego wyniku. Dzięki temu dostałam się na kierunek LEKARSKI o którym zawsze marzyłam!!! Pan Radek potrafi wszystko wyjaśnić w zrozumiały i przejrzysty sposób. Ma indywidualne podejście do każdego, potrafi pomóc z tematami, które sprawiają trudność, a zarazem robi to z wielka pasją. Jeszcze raz gorąco polecam!!!

avatar
Kamila:)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

,,Dziękuję bardzo za pomoc, genetykę poprawiłam na 5,,

avatar
Aga95
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2014

Bardzo dziękuję z pomoc w przygotowaniu do matury. Lekcje były bardzo ciekawe. Pan Radek bardzo szybko zorientował się, z którymi tematami sobie nie radzę i dobrze je ze mną przećwiczył.Zwłaszcza genetykę i rośliny. Bardzo polecam te korepetycje. Biologię zdałam najlepiej w szkole.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2014

Chodziłem do pana Radka przez kilka ostatnich miesięcy - pomógł mi bardzo uporządkować wiedzę tak, że finalnie udało się zdobyć na maturze 90% z biologii i dostać na wymarzony lekarski. Naprawdę osoba godna polecenia!!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2014

Bardzo dobry korepetytor, najlepszy z jakim miałem do czynienia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.