Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie! Jestem polską Francuzką, nauczycielką jezyka francuskiego. Dyplomowana magistrem z tej dziedziny, zapraszam serdecznie na zajęcia wszystkich zainteresowanych Francją i nauką języka francuskiego.

Moja praca to moja pasja.Tak jak i życie we Francji, prawie już od 10 lat, które pozwoliło mi zaznajomić się z językiem Molière’a w różnorodnych kontekstach, poznać jego niuanse oraz tutejszą rzeczywistość. 

Proponuję Państwu zajęcia, w ramach których :
- dostosuję się do Państwa osobistych celów i potrzeb ( w tym komunikacja zawodowa )
- dam Państwu możliwość poznania języka francuskiego tak, by móc swobodnie z niego korzystać i się w nim porozumiewać
- pomogę Państwu również przygotować się do egzaminów językowych typu: DELF, DFP, DCL, TEF.

Zajęcia odbywają się przez Skype’a lub messangera. Aktualnie jestem dyspozycyjna w środy i piątki. Pierwsza lekcja próbna jest bezplatna (30-45 min), a nasze kolejne zajęcia trwać będą 60 min i będą kosztować 70 zl ( 90 min oczywiście jest również możliwe na życzenie ucznia).

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa07:00 - 20:00
Czwartek
Piątek07:00 - 20:00
Sobota07:00 - 20:00
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.